Görüş Bildir
Haberler
Dünyanın Hangi Ülkesi Senin Kişiliğinle Eşleşiyor?

etiket Dünyanın Hangi Ülkesi Senin Kişiliğinle Eşleşiyor?

Tamam bu konuyla ilgili birçok test yapmış olabiliriz; fakat bu test onların en sonuncusu ve en iyisi. Artık senin ruhunun nereye ait olduğu bu testte tamamen ortaya çıkıyor yani. O yüzden bu testi yapmadan bilemezsin!..

1. Hadi başlayalım. Bir yer şekli seçecek olsan, bu hangisi olurdu?

2. Şunlardan hangisini yapmaktan daha çok zevk alırsın?

3. Şu kelimelerden ilk dikkatini çekeni bize söyler misin?

4. Peki ya, hangi sıfat seni daha doğru tanımlar?

5. Şu aktivitelerden hangisi sana daha çok hitap ediyor?

6. Piyango sana çıktı ve sen...

6. Piyango sana çıktı ve sen...

7. Yemek sorusu olmadan işin içinden çıkamıyoruz. Hadi gözüne hoş gelen bir yemek seç!

8. Hayat sence ne demek?

"İzlanda" çıktı!

"İzlanda" çıktı!

Senin en ayırt edici özelliğin hiçbir zaman ödün vermediğin kaliten. Ne yaparsan yap, hangi işe girersen gir o işte illaki bir kalite kokar. Çünkü ince ayrıntıların insanısın, etrafında kılı kırk yarmak deyimi seninle özdeşleştirilmiştir. Araştırmacısın; çok okuyor, az konuşuyor, çok dinliyorsun. İnsanlarla arana mesafe koyduğunu söylemekse elzem; sen öyle hemen samimi olamıyorsun neylersin işte. Uzaksın, soğukkanlısın fakat işte seni sen yapan bu, sayın uzakların İzlandalısı!..

"Yeni Zelanda" çıktı!

"Yeni Zelanda" çıktı!

Şu dünya üstünde senin kadar saf/temiz, iyi niyetlisi var mı, merak konusu doğrusu. Altın gibi bir kalbin var ve seni tanıyan der ki 'ülen bu adam/kadın hiç mi kötülükle karşılaşmadı': Öyle bir meleksilikten bahsediyoruz. Yani bir kanatların eksik. İnsanların görüşlerine saygılısın; sadece insanlara değil, doğaya ve hayvanlara da. Ama şunu da net olarak diyebiliriz ki, sen bu dünyaya ait değilsin, neslin de tükenmek üzere, ey ütopyaların Yeni Zelandalısı!..

"İtalya" çıktı!

"İtalya" çıktı!

Sen bu dünya üzerine gelmiş en rahat insansın ,-çok net! Gamsızlıkta bir dünya markasısın yani, daha ne denilebilir ki. Yanında nükleer patlama olsa 'burası sıcak mı oldu ne?' dersin, o derece. Valla aslında en iyisini sen yapıyorsun; çünkü bu hayat cidden kafayı bir şeylere takacak kadar uzun değil; hem kafayı bir şeylere takanların kafayı taktıkları şey önemli bir şey olsa bari. Ancak içinde kafayı bir şeye taktı mı, o işi mutlaka başaracak bir ruh hastası da yatıyor diyelim de, herkes ayık olsun! Hadi arv :)

"Fiji" çıktı!

"Fiji" çıktı!

Arkadaşım sen biraz farklı insansın, onu diyelim ilk başta. Ne yaparsan yap, hangi işe girersen gir, diğerleriyle aranda hep bir fark kalır. Hiçbir şeyden nefret etmezsin, rutinden-sıradanlıktan nefret ettiğin kadar. Zaten arasına karbon kağıdı geçirilmiş tavırları, tarzları, insanları gördüğün zaman kusasın geliyor. İşte tüm bu sebeplerle senin kişiliğine en uygun memleket, acayip bir yer olan Fiji, daha ne olsun... (Kusura bakma sana alışıldık bir yer çıkaramadık)

"Brezilya" çıktı!

"Brezilya" çıktı!

Öncelik şunu belirtelim: Sen altın gibi parlıyorsun. Birisi bir ortama girdiğinde ilk seni fark eder: Neden acaba? Tavırların, kızgınlığın, neşen hep dikkat çekici. Bunun içinse asla zorlamıyorsun, tamamen kendiliğinden; zaten zorlasan çok itici olursun, ki iticilik sana fersahlarca uzak. Neşelisin ayrıca, öyle ki cenaze evini anında Roman düğününe çevirirsin beş dakikada. Sana gülmek yakışıyor, o ne şüphe! Fakat melankolin de, üzüntün de gerçek ve de samimi, ey Brezilyalı kardeş :)

"Hindistan" çıktı!

"Hindistan" çıktı!

Ooo derinlikli bir insanla karşı karşıyayız galiba. Evet, senin bir dışarıdan bir görünen yüzün var ki, aslında gayet sıradan ve alışılagelmiş. Fakat derinlerinde acayip acayip şeyler var: Pandoranın kutusu gibisin vesselam... Bu yönünle pek bu dünyanın insanı olmadığını söylemek elzem. Zaten seni tanıyanlar, 'daha önce senin gibi biriyle tanışmadım' diye sürekli belirtiyor. Ayrıca sen görünenle değil, görünenin altındakiyle ilgilenen birisin. Manevi yönün ve sezgilerinse çok kuvvetli. Arkadaşların arasında inceden müneccim diye biliniyorsun sen zaten...

"Fransa" çıktı!

"Fransa" çıktı!

Senin kişiliğinle eşleşen ülke: Fransa! Sana her şeyden önce elit demek doğru olur. İnsanlara tepeden bakıyorsun; snopsun, kibirlisin. Fakat bu kibir içim bomboş bir şey değil. Sen bu kadar kendini geliştirmekle uğraşırken, insanların hiçbir şey yapmayıp, sanki bir şey yapıyormuş gibi görünmesi seni çileden çıkarıyor haliyle. Zaten gereksiz tevazu, kibrin bizzat kendisidir. Bunun yanında şıksın, entelektüelsin, hazcısın; ayrıca seninle olmayan kendine ben aşık oldum demesin, öylesine gerçek bir histen bahsediyoruz burada: Bilen bilir ;)

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
600
245
182
93
45
26
24
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
MrsSandman

Ey ütopyaların Yeni Zelandası!!

Pasif Kullanıcı

"Brezilya" çıktı!

Tugbaa

"İtalya" çıktı!