Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Dünyanın En Zor Yarışması Survivor’da Birinci Olabilecek misin?

-

Bu zorlu şartlarda bakalım ne kadar dayanabileceksin 😂

1. Survivor'a neden katılmak istiyorsun?

Para için tabii ki.
Ünlü olmak için ideal bir fırsat.
Ruhani anlamda bana çok iyi geleceğini düşünüyorum.
Gücümü ve zekamı herkese kanıtlamak istiyorum.

2. Birden beşe kadar derecelendirecek olsan sence ne kadar sosyalsin?

3. Birinci olmak için sence en gerekli şey hangisi?

4. Peki gelelim durum sorularımıza. Yarın çok önemli bir oyun var ve uyuman gerekiyor, tam yatarken bir baktın ki böcekler basmış etrafını. Ne yaparsın?

Editör hemen ele beni!!
Başlarım oyununa da uykusuna da bu ne ya!!!
Ohoo böcekten korkacaksam burada işim ne?

5. Adada gününü çoğunlukla nasıl geçirirsin?

Zaman geçsin diye uyurum sürekli
Yemek falan toplamaya çalışırım, boş durmam bulurum kendime bir şeyler.
Kulis yaparım valla en önemlisi destektir.
Denize falan girerim, dolanırım öyle boş boş.

6. Diyelim ki takımın gruplaşmaya başladı sen hangi grupta yer alırdın?

Güç kimdeyse ondan olurum.
Güç değil insanlık önemli, kalbine inandıklarımın yanında olurum.
Ne grubu ya ben tek başıma yeterim.

7. Adanın olmazsa olmazı entrikalara bakış açın nedir?

Bakış açım olmaz direk içinde olurum hepsinin.
Amaan benden uzak olsun.
Beni ilgilendirmediği sürece bulaşmam.

8. Halkın gözünde nasıl bir insan olurdun sence?

Halka oynamam, ben kendimi biliyorum o yeter.
Onların desteğini arkama almak için onlar nasıl istiyorsa öyle olurdum.
Hırslı, güçlü aynı zamanda da lider ruhlu olurdum bence.
Doğru, dürüst biri olurdum tabii ki de.

9. Zor bi' soru soralım şimdi de. Bireysel ödül kazandın ve yanında birini götüreceksin. Bu kişi kim olurdu?

Oy potansiyeli en yüksek olan kişiyi seçerdim arayı iyi tutmak lazım.
En iyi anlaştığım, derdimi paylaştığım kişiyi alırdım.
En zor durumda olan kimse onu alırdım, yazık günah ya...

Tebrikler!

avatars.mds.yandex.net

Sana bizden kocaman bir alkış. Yarışmayı başarıyla tamamladın ve birinciliği hak ettin. Azmin, zekan en önemlisi de lider ruhunla bu yarışmayı kazanmayı başardın. Dünyanın en zor yarışması olan Survivor'da birinci olmak büyük bir başarıdır. Gerçekten yeteneğine ve sana hayran kaldık. Çok zor şartlar altında hem yarış kazanıp hem de taktiksel anlamda başarılı olabilmek her yiğidin harcı değildir. Bize fazla söz düşmüyor, sen bir harikasın!

Üzgünüz!

l44flbs537vdc-cdn-storage.azureedge.net

Maalesef seninle çabuk vedalaşmak zorunda kaldık. Sosyal olmak ada şartlarında senin en çok işine yaracak şeylerden biri. Eğer çekingen olursan geri planda kalırsın ve adada dönen entrikalardan, kulislerden bihaber olursun. Bunun sonucunda da adı ilk yazılan kişi olursun tabii ki. Ayrıca geri planda oluşun seni televizyon ekranından da uzaklaştırır, unutma halkın desteği her zaman çok önemlidir.

Üzgünüz!

l44flbs537vdc-cdn-storage.azureedge.net

Yalnızca güç sana hiçbir şey kazandırmaz. Survivor her anlamda bir bütündür. Güçlü olmak bu yarışmada senin için ufak bir artı yalnızca. Zeka, halkın desteği ve taktiklerinle ön plana çıkarsın. Güç maalesef çok yetersiz. Oylamalar kaderini belirler.

Üzgünüz!

l44flbs537vdc-cdn-storage.azureedge.net

Maalesef elendin. Hırs elbette bu yarışmanın olmazsa olmazlarından ama tek tek başına hiçbir anlamı yok. Ayrıca hırsın ada şartlarıyla beraber çok çirkin bir hal alabilir. Bu da sana oldukça zarar verir. Bu seni kibirli ve bencil gösterebilir. Halk da bu sebeple senin elenmende büyük bir rol oynar.

Peki...

Üzgünüz!

l44flbs537vdc-cdn-storage.azureedge.net

Bu sinirle hem adadakileri huzursuz edersin hem de kendine zarar verirsin. Hal böyle olunca da seni elemek durumunda kalıyoruz tabii ki... Adada böceklerin olacağı çok net değil miydi zaten :)

Üzgünüz!

l44flbs537vdc-cdn-storage.azureedge.net

Bu şekilde hiçbir şey yapmadan takım arkadaşlarının gözüne fazla batarsın. Bu yüzden de elendin... Arkadaşlarınla vakit geçirmen senin için daha yararlı olur. Onlardan uzak durmamalısın. Ya da en azından bir işin ucundan tutman gerekir, üzgünüz...

Üzgünüz!

l44flbs537vdc-cdn-storage.azureedge.net

Üzgünüz ama seçtiğin grup diğerlerinin yanında epey zayıf kalıyor. Elbette arkadaşlıklar normal şartlar altında tercih edilendir. Fakat bu yarışmada normal şartlar altında değilsiniz. Bu yüzden oyunlarda ekibinin sürekli başarısız olması ve birazcık da ada hayatındaki saflığı sebebiyle elenmekten kaçamadın...

Çok yaklaşmıştın!

media.giphy.com

Tek başına olman demek, adada olup bitenden çok uzak kalman demektir. Bu da senin için hiç iyi olmaz. Çünkü stratejini yapma konusunda çok zorlanırsın. Ayrıca grup arkadaşları ada konseylerinde birbirlerini desteklerler. Sen de tek olduğun için dokunulmazlığı alamadığın an elenmek adayı olursun. Bunun sonucunda da elenmekten kaçamazsın...

Üzgünüz!

Maalesef entrikalardan bu kadar uzak durman sebebiyle halkın gözünde pek iyi bir imajın olamadı. Daha doğrusu senin hakkında fikir sahibi olamadılar ve dikkatlerini çekmedin. Sessizlik bu yarışmada senin elenmene sebep oldu...

Üzgünüz!

Bazen haksızlığa uğrayan, zor durumda olanların yanında olman gerekir. Eğer birinci olmak istiyorsan liderliğe oynuyorsundur. Yalnızca kendi problemleriyle ilgilenen bir lider sen de tahmin edersin ki pek hoş karşılanmaz. Maalesef elendin...

Üzgünüz!

Maalesef elendin. Oyunlarda ne kadar başarılı olursan ol, halkın desteğini alamazsan başarının bir anlamı olmaz. Televizyon dünyasının içinde olduğunu unutma. Halka kendini sevdirmelisin, dikkatlerini çekmelisin. Fazla abartmadan bunu yapman gerekir.

Üzgünüz!

Maalesef elendin. Bu oynama işini fazla abarttın ve hiç olmadığın bir insana dönüştün. Tabii ki bunu fark ettiler ve oyları toplayamadın.

Üzgünüz!

Bu seni halkın gözünde oldukça yanlış bir insan olarak gösterir. Bir kenarda arkadaşını, dostunu ve zor durumda olan birini almak varken bunu yapman pek hoş olmaz. Oyların da epey düşer ve elenmek durumunda kalırsın. Ayrıca güçlü olanın yanında ezilme ihtimalin olduğunu da unutma.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

A post shared by @onediocomtest on

😎😎

A post shared by Onedio Goygoy (@goygoyonedio) on
Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
jonah-ryan

Fırsatçılık, düzenbazlık gerektiren ne şık varsa işaretledim tebrikler birinci oldun yazdı. Omurgasızlara prim yaptırmaya devam et Türkiye 👏🏻👏🏻

serayaksu

Hangi soruda şerefsizlik yapıp hangisinde yapmamam gerektiğini kestiremedim sjsjs

eylul-sena-atlihan

Tebrikler!

Başlıklar

Tercihoyunsurvivor
Görüş Bildir