Görüş Bildir
Haberler
Dünyadaki 6 Farklı Tip İnsandan Hangisisin?

etiket Dünyadaki 6 Farklı Tip İnsandan Hangisisin?

Easterling
19.04.2021 - 17:15 Son Güncelleme: 19.04.2021 - 17:55

Yapman gereken bu görsellere tepki vermek. Ancak tepki vermeden önce görseller üzerine uzun uzun düşünmeni istemiyoruz. Anlık içgüdü ile seçimini yap ve sen de hangi tip insan olduğunu öğren! 

Hazırsan başlayalım!

İçeriğin Devamı Aşağıda

1. Sırayla bu görsellerin sende nasıl bir his uyandırdığını puanlamanı istiyoruz! (Seçimlerini 1 en negatif 6 en pozitif olacak şekilde yapmalısın!)

1. Sırayla bu görsellerin sende nasıl bir his uyandırdığını puanlamanı istiyoruz! (Seçimlerini 1 en negatif 6 en pozitif olacak şekilde yapmalısın!)

2. ?

2. ?

3. ?

3. ?

4. ?

4. ?

5. ?

5. ?
İçeriğin Devamı Aşağıda

6. ?

6. ?

7. ?

7. ?

8. ?

8. ?

9. ?

9. ?

10. Bu da sonuncusu!

10. Bu da sonuncusu!
Yorumlar ve Emojiler Aşağıda

Koruyucu!

İnsanlar sana güveniyor ve sen de bu güveni her zaman ciddiye alıyorsun. Bu kısmen senin nazik, düşünceli ve saygılı doğandan kaynaklanıyor aslında. Arkadaşların, ailen ve hatta çok da yakın olmadığın insanlar için bile düşünmeden fedakarlık yapabiliyorsun. Diğer yandan bu biraz kendini ihmal etmene sebep oluyor. Kendine biraz daha önem versen iyi edersin!

Savaşçı!

Hafife alınmaktan ve şüphe edilmekten nefret edersin ve bunu sana yapan herkes anında düşman olur. Ne zaman biri seni kolay yolu seçmeye çağırırsa, dönüp diğer tarafa gidersin. Hırslı olduğunu söylemek doğru olur. Başarıya ve hatta iyi bir meydan okumaya açsın. Diğer yandan genellikle kendinize gereksiz bir şekilde fazla yükleniyorsun. Ayrıca, sürekli rekabetçi doğan çevrendeki insanlardan uzaklaşmana sebep oluyor.

Düşünür!

Kesinlikle sessiz bir insansın, ancak utangaç değilsiniz. Düşüncelerde kaybolmaya yatkın bir yapın var. İnsanlar ilgi alanların hakkında seninle etkileşime geçtiğinde onlarla günlerce konuşabilirsin. Büyük kararlar verirken, geçmiş deneyimlerinden çok, güvenilir içgüdülerinize bel bağlarsın. Artılar ve eksiler listesi yazmak için çok zaman harcayacak biri değilsin.

Cesur!

Diğerleri sıcaklığı kontrol etmek için yüzme havuzuna ayak parmaklarını batırırken, sen düşünmeden atlayanlardansın. Asla aşırı temkinli biri olmadın. Senin için kaçınılmaz olanı ertelemek işkence gibi. Ayrıca hiçbir zaman geleneksel bir insan olmadın. Hareketsiz oturup ne yapacağın ve nasıl yapacağınla ilgili söylenmek yerine yaparak öğrenmeyi tercih edersin.

Detaycı!

Dürtü ve kapris senin için yabancı kavramlar. Bir planlayıcı ve eleştirel düşünürsün sen, rutin konuşmaları bile yapmadan önce kafanda prova eden bir tipsin. İnanılmaz derecede içine kapanık ve düşünceli bir insansın. Sana yalan söylemek çok zordur, çünkü karşındakinin söylediklerini çok iyi analiz edebiliyorsun. Bunun bir dezavantajı var elbette. Bazen gereksiz bir detaya çok uzun süre takılıp kalıyorsun. Bundan vazgeçmen lazım.

Yaratıcı!

Yaratıcılığını kullanabileceğin bir işten başka seni tatmin edebilecek şey yok gibi bir şey. Yaratıcılığını kullanmadığın bir iş yapıyorsan canın sıkılır ve pratikte hiçbir işe yaramazsın. Kendini inanılmaz derecede yüksek bir standartta tuttuğun için seni memnun etmek çok zor. Bu aslında hem bir hediye hem de bir lanet. Çünkü çıtayı sürekli yukarda tutmak zor bir iş. Herkes gibi bazen senin de kendini serbest bırakmaya ihtiyacın var, bunu unutma!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
570
188
110
61
32
23
23
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?