Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Doğum Yapan Sahibini Bir Dakika Bile Yalnız Bırakmayan Sadık Dost Ranger'ın İçinizi Isıtacak Fotoğrafları

3.6bPAYLAŞIM

Bir doğum fotoğrafçısı olan Kristin Waner, 3 çocuk sahibi olan Brooke'un 2 çocuğunun doğum fotoğrafçısı olmuştu. Brooke ve ailesinin onun için farklı bir yeri vardı. Çünkü 2 doğumda da tatlı köpekleri Ryder ve Ranger annelerine refakat etmişti...

Kaynak: https://www.boredpanda.com/ranger-corgy-...

"Ryder, gelip annesine bakmayı ve her şeyin yolunda olduğundan emin olmayı istiyordu."

"Sevgi dolu bir köpekti Ryder. Onu izlemek istiyordu, dışarıda acılar içinde yürümeye çalışırken bile..."

"Ryder, Brooke'un ikinci doğumunu ne yazık ki göremedi. Ama kardeşi Ranger anneleri için oradaydı."

"Ranger çok heyecanlıydı. Bir şeyler olduğunun farkındaydı. Yatağa atladı, ona güven dolu bir öpücük verdi. Sanki "Bunu başarabilirsin!" der gibiydi."

"Bu kesinlikle görmeye değerdi: Bir anne ve küçük dostunun arasındaki o mükemmel bağ..."

"Kasılmaların gücü ve yoğunluğu artmaya başladığı zaman bile, annesini sakinleştirebiliyordu."

"Anne suyun içindeyken, doğum süreci epey hızlandı."

"Broke'un kocası ve gebelik danışmanı Jenny ile birlikte, Ranger da annesi Brooke'un yanında ona öpücükler vermeye devam ediyordu."

"Broke ise kendini güvende hissediyordu, böylece bebeğini dünyaya getirirken çok sabırlıydı."

"Bu Brooke'un ilk doğumu değildi, ama onun için daha zor bir doğumdu."

"Ve herkesin heyecanla beklediği doğum gerçekleşti. Bir kızları olmuştu: Berkeley!"

"Ranger küçük kız kardeşiyle tanışmak için annesinin yanı başındaydı."

"Ranger, Berkeley'i çok sevdi!"

"Berkeley'in tartılmasından giydirilmesine kadar her anı dikkatlice izledi. Adeta annesiyle gurur duyuyor gibiydi."

"Çekimleri bitirip eve geldiğimde, bütün bu güzel anıları incelerken cennetteymişim gibi hissettim."

"Fotoğraflara bakarken çılgınca ağlamak ve gülmek istedim. Hepsi mükemmeldi."

"Brooke fotoğrafları görene kadar, Ranger'ın onun yanından bir saniye bile ayrılmadığını fark edememişti."

"Bu tatlı aile için bu güzel kareleri yakalamak kesinlikle muhteşemdi."

"Bu hikayenin en güzel yanı ise Brooke'un kendi kendinin gebelik danışmanı olabilmesiydi. Kendi gibi zor yollardan geçen anneleri de rahatlatmayı başarabildi."

Eminiz ki Ranger'ın yeni kız kardeşiyle ilişkisi, annesiyle olduğu gibi olacak ve Berkeley'e de tıpkı annesine yardımcı olduğu gibi rehberlik edecek. Biz de bu tatlı aileye sağlıklı ve mutlu bir ömür diliyoruz... ❤️

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
devemavisi

Hayvanların insanlardan daha iyi bir dost olduğu bir kez daha gözler önünde.

forblacklife

Yorumlara bakana kadar kucuk bir kardeşin varligindan habersizdim..Guzel icerik

aaabbbcccddd

bizim toplumda bu yapılsa, kadın linç edilirdi. ''ııyyyy köpekten tüy bulaşır, karaciğerine yapışır da ölürsün gıızııımmm etme eyleme :(((''

nur-aysun

.. anne orada dogum yapıyor küçüçük çocukta geçmiş izliyor ne kadar dogru birşey sizce bu hadi köpegi anladım 4 yaşında çocugun orada işi ne?

nightsequence

kadın doğum yapıyor ne var bunda? çocukları silahlardan şiddetten korusak daha iyi bence.

muazzez-balci

Herkes üstüne yürümez, merak etme, zira ülkenin %70i bu konuda seninle aynı fikirde muhtemelen. Bir çocuğun son derece doğal bir olay olan doğumu görmesinde sakınca görmemiş ailesi demek ki. Büyük bir olaya, mucizeye şahit olmuş çocuk ne güzel.

nur-aysun

o çoçuk ondan etkilenebilri çünkü küçük annesi zira dogumda bagırıp acı cektigine bizzat şahit olacaktır o küçük çoçugun psikolojisini düşünebiliyor musunuz..

nur-aysun

çoçuk burada psikolojik olarak etkileniyor.. annesi acı cekerken görmek ve farkındaysan o çoçugun gözlerinde korku var*

nur-aysun

bunu çocugun mücize olarak gmröesini bekliyorlar arkadaş işta .. ve cocun yası henuz 4 yada 5

aaabbbcccddd

çomarların anlayabileceği bir şey değil ablacım, sıkma canını

unal-eyupoglu

4 yaşındaki çocukların önünde bir canlının boğazını kesip derisini yüzerken çocukların pskolojisi bozulmuyor ama doğum yapan annesini görünce pskolojisi bozuluyor öylemi! aslında senin vurgulamak istediğin şey doğum anına şahitlik etmek değil "anasını çıplak görmesi günah" diyecekmişsinde işte dilin varmamış.

nur-aysun

yoo gayette demiş olsam dilim varır. fikirlemi taşlanmak korkusuyla söylemek istemesem zaten söylemem. ayrıca anneye günah yoktur bakabilir ha edep yönü vardır orasıda ayrı siz oraya da karışıp yaa ne edepsizligi diyeceksiniz o yüzden anlıyorum kasmayın. o çocuga kurban keserken izletmek te sakıncalı annesini bagırış ve çığlıklarını duymasına siz en üstte çıkıp fotoğrafta ki çoçugun gözünde ki korkuya bakın ...

nur-aysun

çomar derken?

aaabbbcccddd

işte herkesi eleştirme, haddi olmayarak müdahalede bulunma, aklı ermeyeceği şeylere yorum yapma gibi çomarlıklar. Emin olun bu kadın elli tane psikolog ile görüşüp 4 yaşındaki çocuğuna doğumu görme izni vermiştir. Bizim denyo çocuklar gibi ''eğuuğğüüoo anneeaaaağğğ nabıyon doğuruyon muuu'' durumu olmadığına eminim.

nur-aysun

senin de benim fikirlerimi eleştirdiğin gibi mi? bi iş yapıyorsa insan ve eleştiriyorsa eminim ki bir yerlede bi potluk vardır.. ben hala çocuğun o "yaşta" anneyi öyle görmesinden yana degilim..

aaabbbcccddd

hah işte başta sizin gibilerin bunu eleştirmesi sorun zaten. Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi koyunların boğazlanmasını izletmekte sorun yok, ''sevaptır kardeş, al bir de alnına sür'' demekte sorun yok ama tamamen doğal bir olayı görmesi problem. Hadi ablacım, günahınızı da sevabınızı da alınız gidiniz.

nur-aysun

beyefendi işinize geleni okuyup seçip cımbızlıyorsunuz benim orada kurban kesimini çocuklarının izlemesininde sakıncalı oldugunu yanlış oldugunu yazdıgımı okumuşsunuzdur sanki kurbanı haklı bulup bu olaya tepki gösterilmiyormuş gibi davranmanız biraz garip oldu dogrusu.. ve uslubunuz "Hadi ablacım, günahınızı da sevabınızı da alınız gidiniz." cok yanlış yoruma yorum yapan sizsiniz ayrıca belirtmek isterim.

aaabbbcccddd

yooo yorumum gayet doğru işin güzel tarafı. size ne yahu si-ze ne?

nur-aysun

benim yorumdan dasize ne peki?

the_last_mohican

Tamam , Fatma Nur hanım, siz kendi dogumunuzu gostermeyin, olur mu, ... Bakiniz çözüm gayet basit... Anlayamadıgım sey, suradaki duyguya, heyecana, saflığa hayran kalınacagına, duyar kasmaya gerek yok, şundan emin olabilirsiniz ki, ülkede yaşayan bir çok çocuk hatta %35 lik ir dilim, sokakta mendil satarken, çöp toplarken, kagıt toplarken, ve benzeri bir çok üzücü işi yaparken şu doğumu izleyen cocugun psikolojisini sorgulamak yerine, çeviriniz kafanızı pencereden dışarı ve gercek hayatı gorunuz...

nur-aysun

tolga bey dün bu konuyu acaba yanlış mı düşünüyorum diyerek psikolog bi arkadaşıma bizzat sordum ve size yazdıkları kopyalayıp gönderiyorum" (arkandayım fatma bizzat ha bide çocuk kardeşine hep artık annesine eziyet eden birisi olarak görür o nerden bilsin doğum sancılarının geyet doğal olduğunu bırak doğumu izlemeyi çocuk hiç bi şey görmeden bile kardeşine düşman kesiliyor bebeği öldürmeye kalkıyor örneğin yastıkla boğuyor ağzına zorla birşeyler tıkıyor annesinin ilgisi ona gidecek düşüncesiyle bide onu o halde görmesi ilerde ne yapar düşün yani) tolga bey arkadaşım bizzat böyle düşünüyor hakeza bende ben psikolojik bakımından cocugun o ana şahit etmesinin sadece yanlış oldugu belirttim hepsi bu.

Görüş Bildir