Doğru Olabileceğini Düşündükleri Komplo Teorilerini Paylaşırken Hepimize 'Acaba mı?' Dedirten 15 İnsan

-
Abone ol

Hakikaten doğru olabilir mi? 😂

Fark ettiniz mi bilmiyoruz ama son dönemlerde komplo teorileri epey arttı. Biz de bu nedenle Twitter'dan takipçilerimize doğru olabileceğini düşündükleri teorileri sorduk.

1. İşte cevaplar;

@DunyasNehir

2. 

@_sEliM_HAN_

3. 

@selaminko1905

4. 

@berrygurumi

5. 

@jkmoves

6. 

@bugrathewise

7. 

@mrsrhndgstnl

8. 

@fatma8580uk

9. 

@gydapora

10. 

@ElifSahindal

11. 

@yeline1saril

12. 

@VolkanAkblk

13. 

@neyluffer

14. 

15. Sizin doğru olabileceğini düşündüğünüz bir komplo teorisi var mı? Yorumlarda buluşalım.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
melih-gode

Komplo Teorisi değil bence çünkü 21. yy'da kimse biyolojik silahın doğuracağı sonuçları tahmin edemez ki İngiltere başbakanına bile bulaştı bu meret bu 1. Benim asıl düşüncem Doğa Ananın ondan aldığımız her şeyi geri almaya çalışması ve bunu da doğada doğal olarak var olan yahut doğal yollarla mutasyona uğrayan mikro bir silahla yaptı. Bütün yeşillikleri çaldık, hayvanlara acımadık kestik, doğradık kimisinin kürkü lazım oldu çaldık kimisinin boynuzu lazım oldu kopardık kimisinin dişi lazım oldu onu da aldık ne bulduysak aldık, Otel lazım oldu koskoca ağaçları kestik, ormanları yaktık, tertemiz hava vardı daha çok üretmek adına onu da kirlettik hava bile bizimdi ve ne ilgimizi çektiyse bizim olmalıydı, -oldu. Ama şimdi hiç bir şeyin bizim olmadığını anladık "Canımızdan" başka. Zaten kimsede başka bir şey düşünemez oldu.

akatsuki1971

doğa ana düşünen ve intikam alan bir canlı diyorsun.bizden daha zeki aynı zamanda

melih-gode

Her söylenene bu şekilde realist mi yaklaşıyorsun? Bunu bir algoritma gibi düşün doğa bir sistematiğe bağlı ve biz bu sistematiğin çarkına çomak sokuyoruz. Şöyle düşün sadece 1930lu yıllara kadar insanlar Dünyada ki kaynakların %35'ini harcamışken 1930'lardan bu yana geri kalanının %50si daha harcanmış. Bir bilim dergisinde okuduğum bir haberdi bu inan hatırlamıyorum, hatırlasam kaynakta verebilirdim. Yani milyar yıldır var olduğu düşünüler Dünyanın 60 Yılda kaynaklarını tükettik. Bunun bir cezası olmayacak mıydı sence de? Bu şekilde her söyleneni realist açıdan düşünme bence şiirsellik diye bir kavram var. Ki zaten yazımın henüz başların da "Doğal olarak var olan yahut doğal yollar ile mutasyona uğrayan bir virüs ile bizden intikam alıyor" demişim yani zaten var olan bir virüsü kendimize bulaştırdık gerek hayvanları yiyerek gerek onların olanı onlardan almaya çalışarak (kürk vs gibi). Burda intikam almaya çalışan değilde kendisine bulaşmamızı istemeyen bir doğa var gibi? Esen kal.

eski_id

Şahsımın, dünyadaki insan popülasyonunun %99.9 azalması arzumu körükleyip ardından hayal kırıklığı yaşamamı sağlamak için üretildiğine eminim bu virüsün

selot

#9 ve #10 komplo teorısi olmaktan cıktı gercek olarak kabul edıldı bile. ıkı konu hakkında da belgeseller, makaleler, belgeler, goruntuler, deliller ne ararsan var.

tarik-yildiz3

Bu sadece birikmişlik yani olaylar her zaman hafif hafif ilerler sonra bi salgın hastalık çıkar veya bi ekonomik kriz daha sonra büyük savaşlar nedenini k*çımızdan uydurduğumuz savaşlar daha sonra barış ve tekrar birik döngü bu bence bundan sonraki süreçte büyük bi savaş kaçınılmaz olur

meteorakafaatandinozor

#5 zaman zaman bu his bana da geliyor.

Görüş Bildir