Görüş Bildir
Haberler
Doğaya Dikkat Çekmek İçin Yaptığıyla Görenleri Şaşırttı! Diyarbakır'da Keçiboynuzundan Gelinlik Tasarımı...

Doğaya Dikkat Çekmek İçin Yaptığıyla Görenleri Şaşırttı! Diyarbakır'da Keçiboynuzundan Gelinlik Tasarımı...

Diyarbakır'da bir gelinlik firması doğaya dikkat çekmek için oluşturduğu koleksiyonuyla görenleri şaşkına çevirdi. Sonbahar koleksiyonu için tasarımlarını oluştururken keçiboynuzu, kozalak, ardıç meyvesi ve palmiye yaprağı gibi ağaç ve meyve türlerinden ilham alan firma gelinliklerini sokak defilesinde sundu. Aynı gelinlik firmasının daha öncesinde de koronavirüse dikkat çekmek amacıyla 'sosyal mesafeli gelinlik' tasarladığı öğrenildi. Toplumsal konularla son derece ilgili olan gelinlik firması tasarımlarıyla dikkatleri üstüne topluyor. İşte keçiboynuzundan gelinlik tasarımı...

İçeriğin Devamı Aşağıda

Doğaya dikkat çekme amacıyla ağaç ve meyve temasını üstlenip tasarımlarıyla bunları özdeşleştiren bir gelinlik firması yaptığı sokak defilesiyle tüm ilgileri üstüne topladı. Değişik materyalleri tasarımlarıyla birleştirerek sosyal konulara dikkat çeken gelinlik firması daha öncesinde koronavirüs için mesafe içerikli bir gelinliğiyle de görenleri şaşırtmıştı. İşte o gelinlik firmasının tasarımları...

Yenilikçi Gelinlikler

Yenilikçi Gelinlikler

Kentte faaliyet gösteren bir gelinlikçi, doğaya dikkat çekmek amacıyla sokak defilesi düzenledi. Daha önce koronavirüse dikkat çekmek için 'sosyal mesafeli gelinlik' tasarlayan firma, bu defa keçiboynuzu meyvesi, çuval, palmiye ağacı, pampas otu, ardıç meyvesi ve yaprağı, limon yaprağı, kozalak ve stevia yaprağından gelinlik, büstiyer ve elbise tasarladı. Ağaç, meyve ve yapraklardan üretilen sonbahar kreaksiyonu, sokak defilesiyle bölge halkının beğenisine sunuldu.

İlhamını Doğadan Alıyor

İlhamını Doğadan Alıyor

Gelinlik tasarımcısı Mehmet Kaymak, doğadan aldığı ilhamla gelinlik ve kıyafetleri tasarladığını belirterek, 'Doğadan aldığımız ilhamla 2021 sonbahar koleksiyonunu hazırladık. Birbirinden ilginç ve güzel tasarımlarla ağaçlardan ve yapraklardan elbise yaptık. En ilginci, keçiboynuzundan yaptığımız tasarımız var, çam kozalarından yaptığımız tasarım var, palmiye yaprağından yaptığım var, çuvaldan yaptığım var. Özellikle son zamanlarda doğaya verilen zarara, ağaçlarımızın ve ormanlarımızın heba edilmesine dikkat çekmek istedim. Şu an her şeyimizi ağaçlara, yapraklara, doğaya borçluyuz. Doğamızı sevelim ve doğamıza sahip çıkalım' dedi.

İşte O Gelinlik Tasarımları

İşte O Gelinlik Tasarımları

Yapraklardan oluşan elbiseyi giyen yabancı mankenler ise kıyafeti taşımaktan mutluluk duyduklarını ve doğanın korunması gerektiğini ifade etti.

İçeriğin Devamı Aşağıda
Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
1
1
1
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın