Didem Soydan'ın Muharrem İnce'ye Desteğini Sürdürmesinin Ardından Gördüğü Tepkiye Verdiği Kapak Gibi Cevap

-

Manken ve oyuncu Didem Soydan, seçimlerin ardından oy verdiği Muharrem İnce'ye desteğini sürdürdü ve bunu da takipçileriyle paylaştı. Ardından aldığı cinsiyetçi yanıta da kapak gibi bir cevap verdi.

24 Haziran cumhurbaşkanı ve milletvekili seçimlerinin kesin olmayan sonuçları açıklandı ve istikrarını sürdüren Recep Tayyip Erdoğan oyların yüzde 52,5'ini alarak yeniden cumhurbaşkanı seçildi, sistemin ilk başkanı oldu.

Milletvekili seçimlerinde de oyların yüzde 53,6'sını alan Cumhur İttifakı parlamentoda çoğunluğu kazandı.

Seçimlerin ardından ünlülerden cephesinden tebrikler ve açıklamalar geldi. Ayrıntılar için içeriğimizi inceleyebilirsiniz: 👇

Seçim Sonrası Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı Yaptıkları Paylaşımlarla Tebrik Eden Ünlüler - onedio.com
Seçim Sonrası Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı Yaptıkları Paylaşımlarla Tebrik Eden Ünlüler - onedio.com

Muhalefetin yanında olan ve CHP'nin adayı Muharrem İnce'yi destekleyen manken ve oyuncu Didem Soydan da Twitter hesabından bir açıklama yaptı, desteğini sürdürdü.

👇

Ve kendisi gibi düşünen takipçilerinden güzel tepkiler aldı.

Adeta birbirlerine kenetlenen takipçileri Didem Soydan'ı yalnız bırakmadı.

Onlar da Muharrem İnce'ye desteğini sürdürdü.

Ancak destek verenlerin yanı sıra fikirlere saygı göstermeyen ve cinsiyetçi bir dille tepki veren biri vardı:

Didem Soydan, o takipçisine kapak gibi bir cevap verdi: "Sana g.t herif desem..."

Kadını vücudundan ibaret gören, karşı cinsle münasebetin yalnızca cinsel ilişkiyle yürüyeceğini düşünen, nasıl konuşulacağını bilmeyen, uzlaşı zemini aramayan ve farklı görüşlere tahammülü olmayan ayrıştırıcı dile karşılık Didem Soydan'ın yanındayız!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
tc-dogukan-cetinkaya

Siyasi yönünü almıyorum ama o kahpenin bir kadınla öyle konuşması gerçekten çok ayıp. Dindar olduğunu söyleyip daha düzgün tanımadığı bir kadına hakaret etmesi onun din tüccarı olduğunu gösteriyor.

nomercy

Son entryde şöyle başlıyor "Kadını vücudundan ibaret gören,..." ve altında sevgili didem soydan'ın resmi. Bu hanımefendinin eğer birşeyi temsil ediyorsa başka şekilde temsil ettiğini zannetmiyorum. Karşısındaki gerizekalıya çok da mükemmel cevap vermemiş aynı çizgiden devam. Hayırlı işler ablacığım :)

ebtrr

süper demiş ağzına sağlık

culog

Mal lan bu türk insanıunın %70 i Düşünce şekilleri daima bencillik üzerine.(Bizim de olduğumuz anlar olmuştur.)

polat-ozdemiroglu

şimdi birisi küfür etmiş ayıp etmiş karşı muhatap 10 mislini etmiş övgüyü hak etmiş. övgüde bulunanlar ilk küfür edenin aklının belinden aşağı olduğuna karar vermiş. karar verenlerin açıklamalarına baktım pornografik izahlar yapılmış hatta baktım bahsi geçen göt ün o kadar güzel olmadığına karar verenler bile var. ayrıca kadın güzel değil artık götüyle idare edicez

Görüş Bildir