Derin misin, Hassas mı Yoksa Umursamaz mı?

-
Abone ol

Bakalım sen hangisisin?

1. Cinsiyetini öğrenerek başlayalım.

Kadın
Erkek

2. Yaşın kaç peki?

12 - 17
18 - 24
25 - 34
35 - 45
46 +

3. Hayatında planların var mı? Onlara göre hareket eder misin?

4. Sence sen inançlı biri misin?

5. Sabah ritüelin var mıdır mesela?

6. Kendini, varlığını ve hayatını sorguladığın oluyor mu?

7. Ciddi bir insan mısın peki?

8. Doğduğun andan itibaren amaçlarının olduğunu ve o amaçlar uğruna hareket ettiğini söylesek bize katılır mısın?

9. Yaptığın şeylerin seni tatmin etmediği oluyor mu peki? Başka bir şey istiyormuşsun gibi sanki?

Umursamaz çıktı!

Umursamaz çıktın! Böyle bakınca sanki sana kötü bir şey söylemişiz gibi görünüyor, farkındayız ama bu yerine göre mükemmel bir şey. Sağlığın yerinde mi? Gerisi hallolur mesela. Olaylar karşısında doğru tavrı aldığın takdirde önceliklerini belirleyip umursamaman gereken şeyleri saptayabiliyorsun. Bu da hayatında doğru kararlar vermen için iyi bir özellik. Ama ateşle oynadığını da unutmamalısın. Umursamazlığın fazlası hayatını fazlasıyla kötü etkileyebilir, dikkat et.

Derin çıktı!

Senin iki yüzün var resmen. Bir kendinle başbaşa kaldığında beyninle arandaki sohbetler, diğeri de senin dışındaki insanların gördüğü. Birçok şeyi sorguluyor, birçok ayrıntıya fazlasıyla takılıyorsun. Büyük resmi görmek için kendini zorluyor, geliştiriyorsun. Duygusal olarak kendini dengede tutayım derken kendi sorularınla sorun yaşadığın olmuyor değil. Kendini bu kadar sıkmana gerek yok, bazen beynindeki düşünceleri boşluğa bırakmayı ihmal etmemelisin.

Hassas çıktı!

Dünyaya diğer insanlardan farklı baktığın ortada. Her canlının derinine inilebileceğini biliyor, onları birçok açıdan tanımak için elinden geleni yapıyorsun. Kendini onlara açmaktan çekinmiyor karşılığında çok güzel karşılıklar alıyorsun. Paylaşmayı seviyor, verdikçe alıyorsun. Bazen bazı duygu değişimlerini sert atlatsan da böyle yaşamakla ilgili bir sorunun yok. Dünya'daki güzellikleri görmeyi tercih ediyorsun.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
nigtmare

Senin iki yüzün var resmen.. hayda oluyor mu böyle be

aselbelis87

derin ne morukk

Gizli Kullanıcı

Kendini bu kadar sıkmana gerek yok, bazen beynindeki düşünceleri boşluğa bırakmayı ihmal etmemelisin.herkesin bana dediği.

gzm-ynklr

Umursamaz çıktı! Umursamaz çıktın! Böyle bakınca sanki sana kötü bir şey söylemişiz gibi görünüyor, farkındayız ama bu yerine göre mükemmel bir şey. Sağlığın yerinde mi? Gerisi hallolur mesela. Olaylar karşısında doğru tavrı aldığın takdirde önceliklerini belirleyip umursamaman gereken şeyleri saptayabiliyorsun. Bu da hayatında doğru kararlar vermen için iyi bir özellik. Ama ateşle oynadığını da unutmamalısın. Umursamazlığın fazlası hayatını fazlasıyla kötü etkileyebilir, dikkat et.

psyhedelichead

Bazen sessiz ve derin, bazen oldukça hassas, bazen de enerjik ve umursamaz.. bi anım bi anımı tutmuyor

Görüş Bildir