Deniz Seki'nin O Eski Halinden Eser Yok Şimdi! Mide Küçültme Ameliyatından Sonra Zapzayıf Oldu

-

Deniz Seki'nin kısa süre içinde yaşadığı değişime gelin birlikte bakalım...

Deniz Seki'nin ismini en çok 2006-2009 yılları arasında Hüsnü Şenlendirici ile yaşadığı aşk sırasında duymuştuk.

Ancak 2014 yılında herkesin bildiği gibi tutuklanarak cezaevine girmişti. İşte bu kısımdan sonra Seki'nin hayatında çok şey değişmeye başladı.

Yaşadığı psikolojik bunalım sonucu hızla kilo almaya başladı Deniz Seki. Nitekim özgürlüğüne kavuştuktan sonra fiziksel olarak değiştiği herkes tarafından fark edildi.

Bir de işin içine ayrılık girdi... 2013 yılında nişanlandığı Faruk Salman ile başka sebeplerden ötürü ayrılan Deniz Seki, mide küçültme ameliyatı olmaya karar verdi.

Ancak bu ameliyat için yeteri kadar kilolu bulunmadı doktorlar tarafından. Hal böyle olunca Deniz Seki ameliyat için daha fazla kilo aldı ve 90 kiloya ulaştı.

“Kilo falan umurumda değil. Ben 10 metrekarelik yerde 1092 gün yaşadım." diyen Deniz Seki, geçtiğimiz şubat ayında mide küçültme ameliyatı oldu.

Ameliyatından sonra da şöyle demişti: "Spor salonlarında, orada burada gezmedim yani. Hayatın şişkinliği diyelim buna, o da geçecektir. Bana biraz zaman verin, cillop gibi bir Deniz Seki’yle karşılaşacaksınız"

"Giden sadece midem değil. O mideyle birlikte bu zamana kadar hazmedemediğim her şeyden kurtuldum çok şükür. "

"Duygusal yeme isteğimden, geçmişin yüklerinden, her şeyden…" Gerçekten de öyle oldu Deniz Seki için.

Ameliyattan sonra yani 9 ay içerisinde 33 kilo verdi Deniz Seki; şu an tam 57 kilo. Ancak spor yapmayı ihmal etmediğini de söylüyor.

2-3 kilo verdikten sonra duracağını da söylemiş aynı zamanda. Kilosu ve beslenme şekli tamamen doktorların kontrolünde ilerliyor.

Ancak şunu da hemen belirtelim: Mide küçültme ameliyatları her kilo vermek isteyen için uygun bir operasyon değil. Böyle bir fikriniz varsa mutlaka bir uzmana danışmalısınız.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
anastetika

Bu kadına hala kim nasıl iş veriyor, sahneye alıyor anlamıyorum. Uyuşturucu sattı, ne sesi güzel, ne fiziği var, ne ürettiği bir sanat var. Niye hala bu kadını TV'de, buralarda görüyoruz ki biz?

denz-filiz

salak kadın yaşadıklarından sonra akıllanmıştır inşallah

wellington

Bu düşüşten kalkış çok zor.

sari-apo

torbaciya bak sanatci diye geziyor ortalikda baska bi ulkede olsa suratina bakmazlar

Gizli Kullanıcı

Çirkinleşmekte Nazire Şenlendirici gibi ol “Allah belanı versin Deniz Hanım” 🙂

Görüş Bildir