Görüş Bildir

Danilo'dan 3 Yıl Sonra Bir İlk! Danilo Şef Hangi Yarışmacıya Kaşık Attı? MasterChef Kaşık Atmak Ne Demek?

Anasayfa > Güncel

MasterChef Türkiye'nin son yayınlanan bölümünde üç yıldan sonra bir ilk gerçekleşti. İlgiyle takip edilen yarışmada Danilo Şef'in ilk kez bir yarışmacıya kaşık atması bölüme damga vurdu. Peki, Danilo Şef hangi yarışmacıya kaşık attı? MasterChef kaşık atmak ne demek? İşte detaylar...

Jüri üyeliğini Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna'nın yaptığı MasterChef Türkiye, dün akşam eleme bölümüyle ekrana geldi. Araz, Hasan, Ateş, Burcu, Mert ve Safanur, yarışmada bir hafta daha kalmak için kıyasıya mücadele etti.

Heyecanın kaldığı yerden devam ettiği MasterChef'te son 12 yarışmacıya doğru giderken son bölümde bir yarışmacı daha elendi. Bölümün fragmanında, bir kişi için kaşık atıldığı görülmüştü. Büyük bir merak uyandıran fragmanda, seyirci kimin elendiğinden çok kaşık atılan yarışmacıyı merak etti. Peki. hangi yarışmacıya kaşık atıldı? MasterChef kaşık atmak ne demek?

Hasan'ın Tabağı Kaşık Attırdı

Hasan'ın Tabağı Kaşık Attırdı

Eleme oyununun ilk etabından şefler, yarışmacılardan 40 dakikada haşhaş kullanarak yemek yapmalarını istedi. Bu turda en başarılı yemeği yapan Hasan, Danilo Zanna'nın sürpriziyle neye uğradığını şaşırdı

Danilo Şef 3 yıl sonra bir yarışmacıya kaşık attığını belirterek 'Tabaklama çok özeldi. Yaptığın tütsüleme çok özel bir dokunuş oldu. Çok başarılı bir tabaktı. Şimdiye kadar yaptığın en özel tabak ve tam bir şef tabağı. 3 yılda sadece bir kere yaptım ve senin tabağın için özel bir ödül vermek istiyorum' dedi.

Övgüler Karşısında Gözleri Doldu

Övgüler Karşısında Gözleri Doldu

Hasan'ın ise bu güzel sözler sonrasında gözleri doldu. Heyecandan zor konuşan yarışmacı, 'Tabaklama çok özeldi. Yaptığın tütsüleme çok özel bir dokunuş oldu. Çok başarılı bir tabaktı. Şimdiye kadar yaptığın en özel tabak ve tam bir şef tabağı. 3 yılda sadece bir kere yaptım ve senin tabağın için özel bir ödül vermek istiyorum' ifadelerini kullandı. Şaşkınlığını gizleyemeyen Hasan'a arkadaşları alkışlarla büyük destek oldu.

MasterChef Kaşık Atmak Ne Demek?

MasterChef Kaşık Atmak Ne Demek?

MasterChef'te şeflerin kaşık ya da çatal atması öğrencilerinin yemeklerini tadan ve hiç bir eksik bulmadıklarında başarılarını göstermek için yaptığı bir hareket olarak biliniyor.

MasterChef Türkiye'de bir şefin kaşık atması yemeği çok beğendikleri anlamına geliyor.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
6
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?