Çocuktan Al Haberi! Arabanın Ön Koltuğunda Doğum Yapan Annenin Görüntülerini 10 Yaşındaki Oğlu Yakaladı!

10PAYLAŞIM

Bir annenin, hastaneye giderken arabanın ön koltuğunda doğum yaptığı anlar 10 yaşındaki oğlu tarafından ölümsüzleştirildi. Bu özel anları ve detayları sizler için Unilad'dan derledik.

Kaynak: https://www.unilad.co.uk/life/boy-10-fil...

Doğum sancıları başlayan anne, hastaneye yetişmeye çalışırken bebeğini dünyaya getirdi.

Bu sırada baba Michael Addison, arabayı mümkün olan en hızlı ve en güvenli şekilde sürerek hastaneye yetişmeye çalışıyordu. Hastaneye varmalarına yalnızca 10 dakikalık bir mesafe kalmıştı. 

Sancılar başlayıp yola çıktıklarından birkaç dakika sonra, Joilee adını verdikleri bebeklerinin hastaneye kadar bekleyemeyeceği anlaşıldı. Yaklaşık 4 dakika sonra Joilee dünyaya 'Merhaba!' demişti.

Bebeğin abisi, 10 yaşındaki Jayden aslında doğuma giderken yaşananları çekmeye başlamışken yolculuk sırasında gerçekleşen doğumu da saniye saniye kaydetmiş oldu.

Michael;

"Gelecek için, bebeğimizin dünyaya gelişine hazır olmak için doğum öncesi video çekiyorduk. 4 dakika sonra doğum olacağını düşünmüyorduk." dedi.

Hastane personeli yeni doğan bebeğe, arabanın markası olan 'Infiniti bebek' adını taktılar.

Arabada çekilen videoda Michael;

"Joilee ben senin babanım, yalnızca şu an arabamda muhteşem bir doğum gerçekleştiğini bilmeni isterim. Şu an hastaneye gidiyoruz, seni seviyoruz ve yakında görüşeceğiz. Yalnızca sağlıklı ve güvenli bir şekilde dünyaya gelmen için dua ediyoruz ve seni kucağımıza almak için sabırsızlanıyoruz. Sizin söylemek istediğiniz bir şey var mı?" diyordu.

Michael'ın oğlu Jayden, daha pratik bir şekilde 'Acele et!' demeyi tercih etmişti. Videonun bu anlarından birkaç dakika sonra ise annenin, sakin bir sesle 'Bebek geldi.' dediği duyuluyor.

Bir anda panik yapmaya başlayan Michael ise 'Tut onu. Lanet olsun. Hastane nerede?' diye bağırıyordu. Bir süre sonra bebek Joile ağlamaya başlamıştı ve hastaneye de çoktan yaklaşmışlardı bu sırada. Şimdi annenin de bebeğin de hem sağlığı hem de keyfi oldukça iyi!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
archive

Yemin ediyorum ben doğuruyormuş gibi acı çektim kadınla. Ve evet bu olay gerçekten mucize 🤗

hulytan

böylesi bir mucize

hulytan

mucize olan ne biliyor musun "annelik"

Görüş Bildir