Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Çocuklardan Sevgi ve Aşkın Ne Olduğuna Dair 20 Bilgelik Dolu Tespit

15bPAYLAŞIM

4-8 yaş arası çocuklar sevgi ve aşkın ne olduğunu düşünüyor dersiniz? Az sonra okuyacağınız 20 cevap sizi şaşırtacak, güldürecek ve içinizi çekmenize sebep olacak...

Kaynak: http://www.dribbleglass.com/Jokes/love.h...

1. "Büyükannem, artriti olduğu için eğilip ayak tırnaklarına oje süremiyordu. Bu yüzden onun için bunu hep büyükbabam yapıyor; kendi ellerinde de artrit olsa bile. İşte sevgi budur." - Rebecca, 8 yaşında.

2. "Biri sizi sevdiğinde, isminizi söyleyiş şekli farklıdır. İsminizin onların ağzında güvende olduğunu bir şekilde bilirsiniz." - Billy, 4 yaşında.

3. "Aşk, kadının parfüm, erkeğin ise tıraş kolonyası sürmesi ve ikisinin dışarı çıkıp birbirlerini koklamalarıdır." - Karl, 5 yaşında.

4. "Sevgi, yemeğe çıktığınızda patates kızartmanızın çoğunu karşılığında bir şey almadan karşınızdakine vermektir." - Chrissy, 6 yaşında.

5. "Sevgi, yorgun olduğunuzda sizi gülümseten şeydir." - Terri, 4 yaşında.

6. "Aşk, annemin babam için kahve yapması ve ona kahveyi vermeden önce tadının yerinde olduğundan emin olmak için bir yudum almasıdır." - Danny, 7 yaşında.

7. "Aşk, sürekli öpüşmektir. Öpüşmekten yorulduğunuzda ise hala birlikte olmak ister ve konuşursunuz. Annem ve babam da böyle. Öpüştüklerinde iğrenç görünüyorlar." - Emily, 8 yaşında.

8. "Hediye açmayı bırakır ve etrafınızı iyice dinlerseniz, sevgi, Noel'de sizinle birlikte odada olan şeydir." - Bobby, 7 yaşında.

9. "Nasıl daha iyi seveceğinizi öğrenmek istiyorsanız, işe nefret ettiğiniz bir arkadaşınızdan başlayın." - Nikka, 6 yaşında.

10. "Sevgi, bir erkeğe tişörtünü beğendiğinizi söylemeniz, bunun üzerine onun da her gün onu giymeye başlamasıdır." - Noelle, 7 yaşında.

11. "Sevgi, birbirlerini çok iyi tanıdıktan sonra bile arkadaş olabilen küçük bir yaşlı adam ve kadın gibidir." - Tommy, 6 yaşında.

12. "Piyano resitalim sırasında sahnedeydim ve korkuyordum. Beni izleyen insanlara baktım ve babamın bana el salladığını ve gülümsediğini gördüm. Bunu yapan tek kişi oydu. Ve artık korkmuyordum." - Cindy, 8 yaşında.

13. "Annem beni herkesten çok seviyor. Başka kimsenin gece beni öperek uyuttuğunu göremezsiniz." - Clare, 6 yaşında.

14. "Aşk, annemin babama en iyi tavuk parçasını vermesidir." - Elaine, 5 yaşında.

15. "Aşk, annemin babamı iğrenç kokarken ve terliyken görmesi ve buna rağmen onun Robert Redford'dan daha yakışıklı olduğunu söylemesidir." - Chris, 7 yaşında.

16. "Sevgi, köpeğinizin, siz onu tüm gün yalnız bıraktıktan sonra bile yüzünüzü yalamasıdır." - Mary Ann, 4 yaşında.

17. "Ablamın beni sevdiğini biliyorum, çünkü eski giysilerini bana veriyor ve çıkıp kendine yenilerini almak zorunda kalıyor." - Lauren, 4 yaşında.

18. "Birini sevdiğinizde, kirpiklerinizi kırpıştırırsınız ve içinizden küçük yıldızlar çıkar." - Karen, 7 yaşında.

19. "Aşk, annemin babamı tuvaletteyken görmesi ve bunun iğrenç olduğunu düşünmemesidir." - Mark, 6 yaşında.

20. "Bunu gerçekten kastetmediğiniz sürece 'Seni seviyorum.' dememelisiniz. Ama eğer gerçekten kastediyorsanız, bunu çok fazla söylemelisiniz. İnsanlar unutkandır." - Jessica, 8 yaşında.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
omersefaergezer

sevginin en saf ve temiz hali bu büyük ihtimalle.

riza-can-boybas

resmen gözlerim yaşardı ya ne güzel yorumlar yapmışlar

ashriel

Çocuklar daha o yaşta aşkın ne oldugunu öğreniyorlar,bizimkiler de dayak yesin,yoksulluk çeksin mendil satsın. Ekonomi farkedince hayatlarda farkediyor. -Tespitleri çok güzeldi.(17 de kandırılmış garibim.)

lisami

#17 gerçekten fazla masum ya :(

Gizli Kullanıcı

çocukların arasında neden bir fatma ne bileyim bir abdullah falan yok? çünkü türkiyede bu soruyu soracağınız çocukların yüzde doksanı sorulara ya hiç cevap vermez ya da küfür ederek cevap verir. bu yüzden çocukların hepsi christy, tom, angelina'dır...

Görüş Bildir