Görüş Bildir
Haberler
Çocuklar Duymasın’ın Yapımcısı Birol Güven’in Kızı Bakın Kim Çıktı!

Çocuklar Duymasın’ın Yapımcısı Birol Güven’in Kızı Bakın Kim Çıktı!

Magazin dünyasında, aileleriyle meşhur olmuş çocuklarıyla isimlerini duyurmuş birçok anne baba yer alıyor. Öte yandan adını ailesi sayesinde değil kendi performansı sayesinde duyuran isimler de var. Çocuklar Duymasın'ın yapımcısı Birol Güven'in kızı da onlardan biri. İşte detaylar...

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Birol Güven, Mint Yapım’la adından yıllarca söz ettiren projelere imza atmış başarılı bir senarist ve yapımcı. Aynı zamanda Güven, pek çok ismin adını duyurmasına vesile oldu.

Yapımlarından en meşhuru Çocuklar Duymasın olsa da Doksanlar, Ayrılsak da Beraberiz, En Son Babalar Duyar ve hala devam eden Seksenler dizisi de Güven'e ait. Furkan Kızılay, Ayşecan Tatari gibi genç yetenekleri Türkiye’ye tanıtırken Pınar Altuğ, Tamer Karadağlı gibi eski oyuncuları da insanlara hatırlatmıştır.

Furkan Kızılay, Ayşecan Tatari gibi genç yetenekleri Türkiye’ye tanıtırken Pınar Altuğ, Tamer Karadağlı gibi eski oyuncuları da insanlara hatırlatmıştır.

Çocuklar Duymasın’ın farklı versiyonlarını seneler içinde çekmeye devam eden Güven, bir versiyonunda kızı Öykü Güven’e şans verdi.

Öykü Güven dizide Volkan Severcan ve Zeyno Günenç’in canlandırdıkları Zero Tuna ve Dominant Gönül’ün sosyal medyaya düşkün ama akıllı içerikler üretip ailenin nabzını tutabilen sevimli kızları Merve’yi canlandırdı.

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Şimdilerde ekranlardan uzak olan Güven, New York’ta Pace University’de eğitimine devam ediyor.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
3
2
0
0
0
0
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Metin Akalp

Kel abi akepeli belediye başkanı olsa on numara haber olurdu ama böyle tadı yok.