Görüş Bildir
Haberler
Cinsel İstismara Direnirken Ağır Yaralanan Genç Kız Yaşam Savaşı Veriyor

etiket Cinsel İstismara Direnirken Ağır Yaralanan Genç Kız Yaşam Savaşı Veriyor

Kocaeli'de Afgan uyruklu A.M.'nin takip edip cinsel istismarda bulunmaya çalıştığı, direnince de başına taşla vurarak ağır yaraladığı A.A.’nın yoğun bakımda tedavisi sürüyor. Baba M.A., 'Evladımın nefes alamayışı, şu anda can çekişmesi beni öldürüyor' dedi.

Kocaeli Gebze'de pazartesi günü Afganistan uyruklu A.M,, dershaneden evine dönmek için otobüse binen 17 yaşındaki A.A.'yı takip etmeye başladı.

Evlerinin bulunduğu mahallede otobüsten inen A.A.’nın peşinden giden A.M., evine yaklaşık 200 metre kala genç kızı boğazından tutup ağaçlık alana çekerek cinsel istismarda bulunmaya çalıştı.

İstismar edemeyince taşla yaraladı

İstismar edemeyince taşla yaraladı

Genç kızın direnmesi üzerine A.M., eline aldığı taşla A.A.’nın başına defalarca vurarak ağır yaraladı. Aldığı darbeler sonucu bayılan A.A., daha sonra kendisini yaralayan A.M. tarafından yol kenarına taşındı.

A.M. daha sonra yakınlarda bulunan bir palet fabrikasındaki kişilerin yanına giderek yolda baygın bir kişiyi gördüğünü söyleyip yardım istedi. Olayı duyup gelen babası M.A. tarafından hastaneye götürülmek istenen A.A. çağırılan ambulansla Gebze’de bulunan özel bir hastaneye kaldırılıp tedaviye alındı.

Yoğun bakımda tedavisi devam eden genç kızın durumunun ağır olduğu bildirildi. A.A.’nın hastanedeki tedavisinin dördüncü gününde babası M.A.’nın endişeli bekleyişi devam ediyor.

Polisin yaptığı araştırmada olayı gerçekleştirdiği belirlenip gözaltına alınan A.M., emniyetteki işlemlerinin ardından dün Gebze Adliyesi’ne sevk edildi. A.M. çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

"Nefes alamayışı beni öldürüyor"

"Nefes alamayışı beni öldürüyor"

Kızının büyük hayallerinin olduğunu ve pilot olmak istediğini söyleyen M.A., gözyaşları içerisinde şöyle konuştu:“Kızım pilot olmak istiyordu o yüzden kızımı dershaneye yazdırmıştım oraya gidip geliyordu. Kızımın hayalleri, idealleri çok büyüktü ama biz maalesef kızımıza sahip çıkamadık. Bazıları ‘Kızınıza sahip çıksaydınız’ diyor. Çok üzülüyorum ama ben yine de bize böyle diyenlerin de başına gelsin demek istemiyorum. Çünkü evladımın nefes alamayışı, şu anda can çekişmesi beni öldürüyor.”

'Kulağım yoğun bakım kapısında"

'Kulağım yoğun bakım kapısında"

Hastane önünde çok zor anlar yaşadığını ifade eden M.A., kızından gelecek güzel haberleri beklediğini söyleyerek, 'Kızım şu an can çekişiyor, benim hala kulağım yoğun bakımın kapısında oradan bir haber bekliyorum. Bekliyorum sadece, doktorlar sabahtan sabaha bilgi veriyor onun dışında kızımdan bir haber alamıyorum' dedi. 

Yaşanan olayın hemen öncesinde kızı A.A.’nın annesi ve ağabeyini defalarca aradığını ama ulaşamadığını açıklayan M.A., 'Ben 17 yıldır kızımı korudum, bir gün kızımı unuttum, bir gün kızımı ihmal ettim, kızım da o gün beni aramadı. Olaydan önce annesini aramış ulaşamamış, ağabeyini aramış ağabeyinin kulağında sıkıntı olduğu için duymamış' diye konuştu.

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
ersaglamnihat

OROSPU ÇOCUĞU AFGANLAR OROSPU ÇOCUĞU ARAPLAR OROSPU ÇOCUĞU PAKİSTANLILAR

fbw36

Nerede it kopuk, hırsız, tecavüzcü, sapık var hepsi bu ülkeye toplanıyor. Kızlarımızı korumak zorunda kalmadığımız bir ülke olması gerekirdi ama ne yazık ki ... Devamını Gör

Firat Aydin

Bunu yapan kadar kadar asagilik birileri daha varsa, onlar da "Kiziniza sahip ciksaydiniz" diyen evrimini tamamlamadan icimizde yasayan primatlardir.