Bütün Müzmin Bekârların Evli Arkadaşlarına, Rahatsız Olduklarını Açık Açık Söylemek İstedikleri 17 Durum

-
Abone ol

BuzzFeed kullanıcılarına, evli arkadaşlarına söylemek istedikleri şeyler soruldu. Biz de sizler için verilen cevapları derledik. Gelin birlikte bakalım...

Kaynak: https://www.buzzfeed.com/asiawmclain/21-...

1. "Lütfen kocanla yaşadığın her şeyi bize anlatmayı bırak. İkinizin kendi aranızda hiçbir sırrı olmayabilir. Ama dışarıdaki insanlara söylememeniz gereken şeyler var. Mesela ben sana gelip tamponumun sıkıştığını ve sevgilimle hastaneye gittiğimizi anlatmıyorum."

-exquisiteelysium

2. "Evlilik hayatından çok memnunsun diye her hafta bir tane düğün fotoğrafı paylaşıp, altına 'Şimdiden 6 haftalık evli olduğumuza inanamıyorum!' yazmak zorunda değilsin."

-caitlynr46afdd8c5

3. "Bekârım diye eşinin başka bir bekâr arkadaşıyla sevgili olmak zorunda değilim."

-bellad4a9cdd40a

4. "Diğer bir taraftan, bana bekâr arkadaşlarından bulabilirsin. Zaten sen beğeniyorsan muhtemelen ben de beğenirim. Ve sonraaa double date yapabiliriz!"

-sarah6178

5. "Artık evlisin diye bizi hayatından çıkartmak zorunda değilsin. İyi arkadaşlıklara ihtiyacın olacağı zamanlar gelecek. Ve böyle devam edersen yalnız kalacaksın."

-rebekahc49e196459

6. "Lütfen önümde atışmayın. Gerçekten rahatsız edici."

-emilya457bde70e

7. "Her dışarı çıktığımızda eşini de getirmek zorunda değilsin. Bence biraz ayrı ayrı zaman geçirebilirsiniz."

-a4c21b6399

8. "Bana bir daha 'seçici' olduğumu söyleme. Yoksa ben de sana neden bu kadar beklediğini soracağım."

-andrealynnf

9. "Bekârım diye güçsüz ya da mutsuz değilim. Öyleymişim gibi davranmayı bırak."

-elle1411

10. "Eşin sürekli yanında olduğu için şikayet ederken biraz daha dikkatli ol çünkü unutma ben evde yalnızım."

-mareo

11. "Sırf evlilik senin için doğru şey diye, herkes için öyleymiş gibi davranma."

-l49ca8a44c

12. "Lütfen bütün buluşmamız boyunca eşini anlatmaktan vazgeç. Önemli bir haber varsa söyle yoksa sus çünkü ben 'seni' dinlemek için buradayım."

-l49ca8a44c

13. "Lütfen benim haberim olmadan bana buluşma ayarlama. Daha önce bir arkadaşım hiç tanımadığım ve beğenmediğim biriyle buluşturdu beni ve bu hiç hoşuma gitmedi."

-leeannew428a46615

14. "Lütfen eşini anlatırken 'karıcığım' demekten vazgeç. Sadece adını kullanabilirsin, ben kimden bahsettiğini anlarım."

-alejandrae4913d9b9a

15. "Lütfen bizimle buluştuğun zaman eşini birkaç dakika bırak ve bizimle ilgilen. Yalnız olduğunuz zaman minnoş ilişkinize devam edebilirsiniz."

-LisaCop

16. "Sırf sen evliliğinde mutlusun diye biz bekârlara öğüt vermekten vazgeç lütfen, herkesin kendi hayatı var."

-Anonim

17. "Bekâr olduğumuz için eşinin bizimle görüşmeni istemediğini biliyoruz. Ama ona bizim kötü insanlar olmadığımızı anlatabilirsin."

-anonim

Sizin de evli ya da sevgilisi olan arkadaşlarınıza söylemek istedikleriniz var mı? Yorumlarda bizimle paylaşın...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
queen_of_the_7_kingdoms

evlilik bi marifet gibi gösterilmeye,evlenmeyene evde kaldın kız yada erkek kurusu falan gibi laflar takılmaya devam ettikçe bunlar böyle gider ne yazıkki...evlilik sadece yalnız yaşamamak,hastalandıgında,yaşandıgında yanında yardım eden bi insan olsun diye gerekli gördügüm bir müessese.onun haricinde gereksiz.çünkü insanlarla ugraşmak çok zor.dertsiz başına dert açmak...

culog

Evlenmek istersem evlenirim bunun için darlamaya gerek yok.Rahat bırakın.Ha son olarak evli bir arkadaşımın sözü ile kapatayim."Evlilik yasal sex yapabildiğin yerdir , gerisi borç harç kavga."

muhalif-kursad-zafer

Bana söylenecek bir şey bırakmamışlar ki.. (:

merdumgiriz0

Daha evlenmeden sevgilisi ile evli gibi davranan arkadaşlarım var, inanılmaz itici.

jr.aykut

Sizin evli olmanız zerre umrumda hatta abartıyorum sikimde değil. Mutlu görünmeye çalışmayın, götünüzdeki kredi borcundan haberim var. Muhtemelen borç, ev ekonomisi derken düzenli bir sex hayatınız da yoktur. Evliliği özendirmeye çalışıyolar ya bide, onun da tek amacı benim götüme girdi borç, sizin de girsin. Siz de kılı kırk yararak yaşayın vs. Yoksa evliliğin muhteşem olduğundan falan değil. Bekarlık iyidir. Nerde akşam orda sabah, nerde trak orda bırak, öyle göte böyle yarak, kel kafaya şimşir tarak. İyi bağladım sonunu bence :D

Görüş Bildir