Burcunu Seç En Kötü Özelliğini Söyleyelim!

Astroloji Testleri
75PAYLAŞIM

Senin en kötü özelliğini söyleyelim!

Burcun ne?

Kontrol manyağısın!

İstiyorsun ki, etrafındaki herkesi, her şeyi sen yönet, dünya senin parmağının ucunda dönsün. Herkese patron senmiş gibi davranıyorsun, çünkü liderin sen olduğunu düşünüyorsun. Aslında oldukça sevecen, iyi niyetli ve arkadaş canlısı birisin; ancak söz konusu iş olunca çok farklı biri oluyorsun ve bunun profesyonelliğin bir gereği olarak görüyorsun, bir bakıma haklısın da... Ancak organizasyon konusunda cidden iyi olduğunu söylemek gerek. Kısaca senin kaderinde lider olmak var!

Bencilsin!

Dünya senin etrafında dönüyor sanıyorsun. Bu dünyadaki en önemli şeyse kendin, keyfin ve kahyası; gerisi senin için önemsiz. Ayrıca senin mükemmeliyetçilik gibi bir özelliğin daha var; yetinmiyorsun, senin için hep daha iyisi vardır hiç şüphesiz. Egonsa tavan fakat neyse ki egon IQ'ndan yüksek değil. Zaten sen bencil olduğunu hiçbir zaman inkar etmedin ki bu dünya üstündeki istisnasız herkes bencildir. Sen en azından ikiyüzlü değilsin!

Kıskançsın!

Sende acayip bir sahiplenme duygusu var ve sahiplendiğin kişiye sonuna kadar bağlanıyorsun ve bu konuda da sınır tanımıyorsun. Sen bu kadar bağlıyken, karşıdan da aynı bağlılığı bekliyorsun normal olarak. Ayrıca insanların ne dediği ve nasıl düşündüğüyle çok ama çok ilgileniyorsun; bu da seni gergin bir insan yapıyor. Bunun nedeni aslında çok basit: Sen insanları umursayan birisin. Kısaca sende sevgiyi paylaşmak diye bir şey yok; bir şey seninse senindir!

Önyargılısın!

Yani senin için basitçe çabuk karar veriyorsun diyebiliriz. Evet, aslında insan sarrafı gibi özelliğinin olduğu gerçeğini görmezden gelemeyiz, haklı çıktığın zamanlar da oluyor; fakat yanıldığın zamanlar da pek de az değil. Ayrıca sabit düşüncelisin; düşüncelerinin değişmesi deveye hendek atlatmakla eş değer. Ancak bu seni disiplinli ve prensipli bir insan yapıyor aynı zamanda. Bir de bu dünyada şüpheci ve güvensiz olmak, kazaları minimum zararla atlatmak için mantıklı bir çözüm!

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
loliipriw

boğayım bencil demişsin oldu mu şimdi? 🙄

~ravza~

Yengeç ve çabuk karar vermek mi... Bu iki şeyi bir arada kullanmayın lütfen en küçük şeyde bile karar veremediğim için bırakıyorum sezgilerimiz de genelde doğru çıkar neye göre yorumladın bunu anlayamadım.

gzm-ynklr

Oğlak Bencilsin!

thelara

Peki koç ile yay burcuna aynı yorumu kopyala yapıştır yapmanız?

burusk.

Boğlar kadar duyarlı insan var mı yaa bencil demişsin 👎

Görüş Bildir