Görüş Bildir
Haberler
Bu Uygulamayla Beraber Tek Tuşla Barınak Hayvanlarının Karnını Doyurun: 'Getir'

Bu Uygulamayla Beraber Tek Tuşla Barınak Hayvanlarının Karnını Doyurun: 'Getir'

Hande öçalan
02.10.2015 - 17:56 Son Güncelleme: 03.10.2015 - 01:15

Dünya Hayvan Hakları Haftası'na özel olarak Getir, her yeni kullanıcısının Mama Getir siparişiyle bir barınak hayvanının 3 günlük besin ihtiyacını karşılıyor.

İçeriğin Devamı Aşağıda

4 Ekim Dünya Hayvan Hakları Günü ve onu içine alan Dünya Hayvan Hakları Haftası çevremiz için, dünyamız için, birlikte yaşadığımız hayvanlar için birşeyler yapabileceğimiz, farkındalığımızı bir nebze olsun yükseltebileceğimiz haftalar arasında yer alıyor. Geçtiğimiz yıl Migros ve Goody işbirliğiyle hazırlanan Dostluk Mamaları'ndan sonra bu yılın ilk adımlarını da Getir ve Mars Gıda (Pedigree) atıyor.

Kampanya 3 Ekim'e Kadar Geçerli

Kampanya 3 Ekim'e Kadar Geçerli

Getir de getirelim diyen mobil uygulama, bu kez getir dendiğinde götürüyor. 3 Ekim 23.59'a kadar geçerli olan kampanya ile Dünya Hayvan Hakları Haftası'nda Getir'e üye olan kullanıcılar Mama Gönder butonuna basarak barınakta yaşayan bir hayvanın 3 günlük yemek ihtiyacını karşılıyor. 4 Ekim ise hayvanseverlerle birlikte yapılacak barınak ziyaretçiyle mamalar hayvanlara ulaşacak.

Bir Canlıyı 3 Günlüğüne Sevindirin

Bir Canlıyı 3 Günlüğüne Sevindirin

Getir uygulamasını iOS ve Android işletim sistemlerinden kullanabilir ve ekranın sol menüsündeki Mama Gönder menüsüyle mama desteğinde bulunabilir ve bir canlıyı 3 günlüğüne sevindirebilirsiniz.

Bigumigu

Görseller: Getir

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
10
8
2
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Uzay Rüzgar

Çok iyi düşünülmüş...

Eylüldeçay

Harika bir uygulama, herkesin haberi olmalı.

kubb

proje çok güzel fakat ilk duyduğum andan beri üç ayrı telefonda denememe rağmen uygulama hata veriyor bir an önce düzelir umarım