Bu Testi Her 7 Bin Kişiden Yalnızca Tek Bir Tanesi Bitirebilecek! O Kişi Olabilecek misin?

698PAYLAŞIM

Kuralları açıklamama izin ver! Sadece 6 soru var. Her sorunun çözümü için kullanman gereken ya bir şifre, ya da parlak bir zeka bulunuyor. Eğer gerekiyorsa şifreler bazen direkt verilmiş olup işini bir nebze kolaylaştıracak, bazense çözmen gereken şifreyi bile senin bulman gerekecek.

Bu test diğerlerine hiç benzemiyor, gerçekten zorlanman gerekecek. Marifet testi bitirmek değil, cevapların mantığını açıklayabilmek! Kafayı yemeye ve çıldırmaya hazırsan başlıyoruz. Göster hünerlerini!

  • Bu türdeki bir önceki bu testimi çözdüysen, cevapların açıklamaları için buraya. Bu testin cevaplarının açıklamaları da, yorumlarda o zamana kadar beyin fırtınalarıyla hala kimse tarafından açığa kavuşturulamamış olursa bir sonraki testte gelecek... El birliğiyle çözmeye çalışın!

1. Oyun başlıyor! Bu isimlerin hepsi birbiriyle bağlantılı, biri hariç... İyi düşün ve hangisi olduğunu bul!

Monica
Erica
Sandra
Rita
Tina
Joanna
Jessica

2. Nefis bir başlangıç! Şimdi görseli iyice incele ve cevapla: Otomobil demir yoluna paralel şekilde uzunca bir süre daha yol alacak mı?

3. Enfes gidiyorsun! Bir sonraki soruya geçmen için doğru sayıyı bulman lazım, peki bulabilecek misin?

83
86
75
72
94
91

4. Durmaya hiç niyetin yok gibi! Şimdi bu "mükemmel" görsele takılma ve soruya odaklan. Bu basamaklarına ayrılmış 10 basamaklı özel sayının hangi iki rakamı eksik: 8-5-8-?-8-6-9-0-?-6

6 ve 5
6 ve 0
9 ve 5
0 ve 8
6 ve 8
9 ve 8

5. İki soru kaldı! Bu oyundaki kaderini şimdiye kadar süper yönettin, peki sence seni son soruya götürecek olan ülke hangisi?

İngiltere
İtalya
Almanya
Amerika
Fransa
İspanya

6. Final sorusu! Bu sorunun cevabı önceki sorularda saklı, fakat asıl soru nasıl saklandığını bulup bulamayacağın! Hangi harf kazanmanı sağlayacak dersin?

B
E
M
A
O
K

Maalesef testi tamamlayamadın!

Fakat sende o ışığı görüyorum, hadi tekrar dene bakalım!

Dünyanın en büyük dehalarındansın!

Sorular sana vız geldi, birer birer hepsini çözdün. Bağlantı kurma yeteneğinle zekanı çok net şekilde ispatladın ve her 7 bin kişiden biri oldun. Kocaman tebrikler!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ronay-irem-yilmaz

Dünyanın en büyük dehalarındansın! Dünyanın en büyük dehalarındansın! Sorular sana vız geldi, birer birer hepsini çözdün. Bağlantı kurma yeteneğinle zekanı çok net şekilde ispatladın ve her 7 bin kişiden biri oldun. Kocaman tebrikler!

pandalove654

sonuncu çok basit veee bitirdim

ibrahim-kapcak

joanna hayır 83 9 ve 5 italya ojoanna hayır 83 9 ve 5 italya

nergiz-sirinova

Dünyanın en büyük dehalarındansın!

buse-akgollu

Dünyanın en büyük dehalarındansın! Sorular sana vız geldi, birer birer hepsini çözdün. Bağlantı kurma yeteneğinle zekanı çok net şekilde ispatladın ve her 7 bin kişiden biri oldun. Kocaman tebrikler! yess !!!

Görüş Bildir