Bu Sözler Acun'a! MasterChef Yarışmacısı Uğur Yılmaz Deniz'in Maruz Kaldığı Davranışa Emre Kınay'dan Çok Sert Tepki

2.8bPAYLAŞIM

Emre Kınay eleştirirken hiç acımamış. Bakalım Acun bu işe ne diyecek?

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde Acun Ilıcalı, MasterChef yarışmacısı Uğur'un sosyal medyadaki paylaşımları sebebiyle diskalifiye edildiğini açıklamıştı.

Ve beklenen oldu. Yarışmacı Uğur Yılmaz Deniz, jüri üyelerinin yaptığı bir konuşmayla, tüm Türkiye'nin izlediği bir bölümle diskalifiye edildi. Uğur'un gözyaşlarına boğulduğu o anlar da programda yayınlandı.

Programın ardından Uğur Yılmaz Deniz, sosyal medyada şu açıklamayı yaptı.

Bütün bu olanlardan sonra programın yapımcısı Acun Ilıcalı ve MasterChef'in jüri üyeleri eleştiri yağmuruna tutuldu.

Uğur Yılmaz Deniz'i Geçmişteki Hataları Nedeniyle MasterChef 2020'den Diskalifiye Eden Acun Ilıcalı Tepkilerin Odağında - onedio.com
Uğur Yılmaz Deniz'i Geçmişteki Hataları Nedeniyle MasterChef 2020'den Diskalifiye Eden Acun Ilıcalı Tepkilerin Odağında - onedio.com

Ancak en sert tepkilerden biri oyuncu Emre Kınay'dan geldi.

Emre Kınay' Instagram hesabından paylaştığı o sert sözler işte böyle!

Bakalım Acun Ilıcalı ve MasterChef ekibi bu sert sözler için bir karşılık verecek mi? Peki sizce Emre Kınay haksız mı?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
tc-selin-naz-sur

"Cancel culture" bir ruh hastalığıdır. Bu hastalığa sahip insanlar boş ve karaktersiz olduklarından diğer insanların başarısını çekemez, geçmişlerini didik didik edip kirli çamaşır ararlar. Bu kirli çamaşırların ne kadar eski olduğu önemli değildir, zira geçmişlerinde kötü olarak yorumlanabilecek şeyler söyleyenler asla ve asla bu sözleri arkalarında bırakmaz, fikirlerini değiştirmezler (!). Bu karaktersiz mahluklara göre bir defa gaf yapan bir kişi asla affedilemez, çünkü düzgün insan her şeyiyle mükemmel olmalı, hiç hata yapmamalı, yani her yönüyle kendilerine benzemelidir (!!). Uğur, Twitter'ın megaloman psikopatlarının mağduru olmuş, geçmiş olsun. İnşallah kariyerinde istediği başarıyı her şeye rağmen elde eder, sırf bu pisliklere inat.

foxxy46253863

götümüzde korona var bir ton dert var ülkece diskalifiye derdine düştük

emeklialbaytambay

memleketin bütün derdi bitti bi uğurun diskalifiyesi kaldı.

emeklialbaytambay

memleketin bütün derdi bitti bi uğurun diskalifiyesi kaldı.

kofteci

Ya sonrada diyorlar ki ülkede gençlik ne halde işte sonuçlar ortada,bitmiş kardeşim.ne adalet var ne nizam bu ülkede olmazki artık intizam.Sen sen ol açtırma ağzımı len dangalaklar yine verdiniz vatandaşa gazı.Şimdi herkes birlik olup bir birininyiyecek,sizlerde prim yapıp pisirececek.Bizler burada aç kalırken sizlerde sarayda eğlence yapıp gülecek.Kısaca işin özü bu gerisi zaten ne olduğu bellidir.REYTİNG.

Görüş Bildir