Bu Sefer Bahane Sosyal Medya! Facebook'taki Fotoğraflarına Gelen Her Bir Beğeni ve Yorum Karşılığında Eşinden Dayak Yedi!

60PAYLAŞIM

Kadına karşı şiddet haberlerine her geçen gün bir yenisi ekleniyor. Kimi kıskançlıktan, kimi toplumsa tabulardan kaynaklı bu şiddetin sonu ne zaman gelir, bilmiyoruz. Daily Mail'den derlediğimiz içeriğimizde şiddetin sebebini öğrenince inanamayacaksınız.  😠

Kaynak: http://www.dailymail.co.uk/news/article-...

Paraguaylı 21 yaşındaki Adolfina Camelli Ortigoza, 32 yaşındaki eşi tarafından evde tutsak edildi ve düzenli olarak fiziksel şiddete maruz kaldı.

Pedro Heriberto Galeano adlı kıskanç eş, genç kadının sosyal medya hesaplarını ve mesajlarını kontrol altına aldı. Adolfina'nın vücudunda ve yüzünde ciddi yaralar ve ezilmeler meydana geldi.

Genç kadının avukatı yaptığı açıklamada Pedro'nun eşinin fotoğrafına Facebook'taki arkadaşlarından gelen her bir 'beğeni' için şiddet uyguladığını söyledi.

Avukat Arnaldo Martinez'in iddialarına göre belli bir süre sonra kadın Facebook'tan bildirim gelecek diye korkar hale gelmişti. Pedro, eşinin Facebook'taki arkadaşlarıyla ilişkisi olduğunu düşündüğü için şiddet uyguluyordu.

Adolfina'nın arkadaşlarının ise olan bitenden haberi yoktu.

Dolayısıyla arkadaşlarına jest yaptıklarını düşünerek yaptıkları her yorum ve beğendikleri her fotoğraf zarar veriyordu. Durumu polise taşıyan ise Pedro'nun babası olmuştu. Şiddet uygulayan oğlunun, genç kadını öldüreceğinden korkmaya başlamıştı.

Adolfina artık kendini tanıyamaz hale gelmişti. Dudaklarında ve burun direğindeki ciddi tahribattan ötürü ameliyat oldu.

Eşi ise yakalandı ve kadını öldürmeye teşebbüs, hürriyetten yoksun kılma ve baskı suçlarından 30 yıla kadar hapis cezası alması bekleniyor.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
byveidt

her gün bir delilik her gün bir manyaklık nere gidiyor bu insanlık..

goofy

yook artık bu ne lan böyle?

hitlerhayrani

Bu orospu çocuğunun etlerini kemiklerinden öldürmeden sıyırmak gerekiyor. Yalnız anlamayamadığım bir şey var, kardeşim senin kocan kıskanç yani bu adam 1 günde bu hale gelmiş olamaz muhtemelen sevgililik sürecinden evliliğe kadar da kıskançtı. E bu kadar kıskanç adama neden katlandın ? Hadi katlandın onu da anlarım da adam delilik seviyesinde kıskanırken sosyal medyaya fotoğraf atmak nedir ? Boşan git istediğini yap.

askito-muyum-ben

Demek Facebook'taki arkadaslari ile iliskisi olduğunu düşündüğü icin yapmış. Kişi kendinden bilir işi koçum. Ne ayaktın sen?

tuna-ozdemir

Sövsem kelimeler az sövmesem ben rahat etmiyorum. Mına kodumun erkek görünümlü dalyarağı o suratın maymunun pembe götüne dönsün gavat

Görüş Bildir