Görüş Bildir
Haberler
Bu Psikolojik Test ile Hangi Hayvanın Bakış Açısına Sahip Olduğunu Söylüyoruz!

etiket Bu Psikolojik Test ile Hangi Hayvanın Bakış Açısına Sahip Olduğunu Söylüyoruz!

Easterling
09.04.2023 - 14:18 Son Güncelleme: 10.04.2023 - 09:21

Senin bakış açın hangi hayvanınkine benziyor? 

Öğrenmek için teste!

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

1. Hadi seni biraz tanıyalım. Cinsiyetinle başlayalım mı?

2. Bir de yaşını öğrenelim!

3. Daha önce hiç oy kullandın mı?

4. Söyle bakalım fiziksel olarak acı çeken birini görünce hangisini hissedersin?

5. Şimdi de boşluğu doldur bakalım. "Mental problemler ...........dır."

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

6. Birinin ailesinden birini ya da yakın bir arkadaşını kaybettiğini duyunca nasıl hissedersin?

7. "Dünyadaki en değerli insan benim için yine benim." Bu cümleye katılıyor musun?

8. Biri fikirlerini açıkça reddettiğini söylerse nasıl hissedersin?

9. İş ile ilgili bunlardan hangisi senin prensiplerine ters?

10. Bir yarışta ikinci olan sporcu sence nasıl hissetmeli?

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

11. Emeklilik hayalini gerçekleştirdin mi?

12. Son olarak biri seni aşırı kızdırırsa hangisini yaparsın?

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam

Ayı!

Ayı!

Verdiğin cevaplara göre sen bir ayının bakış açısına sahipsin. Bir kere çok güçlü bir insansın. Fiziksel anlamda bir güçten bahsetmiyoruz sadece, mental olarak da çok güçlüsün. Kolay kolay hiçbir şeyin seni üzmesine, yıkmasına izin vermiyorsun. Dayanıklısın, dirayetlisin. Bazıları inatçı olduğunu da söyleyebilir sana, ama sendeki aslında inatçılık değil. Sen sadece gerçekten ne istediğini biliyor ve ona göre hareket ediyorsun. Ayrıca dışarıdan son derece sert görünsen de içinde ne kadar sevgi dolu yumuşak bir kalp olduğunu seni tanıyanlar çok iyi bilir. Sevdiklerin senin için her şeyden önemlidir, onlara bir zarar gelsin bütün dünyayı yıkarsın. Sözünün eri bir insan olduğunu da söylemeden geçemeyeceğiz.

Karga!

Karga!

Verdiğin cevaplara göre sen bir karganın bakış açısına sahipsin. Bir kere çok zeki bir insansın. Zekan hepimizden üst bir seviyede. Birçok insanın günlerce düşünüp çözemeyeceği durumların altından sen kolaylıkla kalkabiliyorsun. Biraz da kurnazsın sen aslında. İnsan ilişkilerinin de çok iyi olduğunu söyleyemeyeceğiz, çünkü sen farklı bir frekanstasın. Uyum sağlayamıyorsun herkesle, çok farklı çalışıyor çünkü senin beynin. Kinci bir insan olduğunu da söylememiz lazım ama, sana yapılan hiçbir kötülüğü unutmuyor zamanı geldiğinde de karşılığını çok güzel veriyorsun.

Yunus!

Yunus!

Verdiğin cevaplara göre sen bir yunusun bakış açısına sahipsin. Bir kere gerçek bir özgür ruhsun. Kurallar, sınırlamalar senin bu hayatta en çok nefret ettiğin şeyler. Bunun dışında eğlencelisin, hem de ne eğlenceli. İnsanlar seninle vakit geçirmeyi çok seviyor çünkü onlara da sende zaten bitmek bilmeyen enerjini, neşeni aktarıyorsun. Sosyalsin, kalabalıkları çok seviyorsun. Ayrıca kesinlikle çok konuşkansın. Zekan ise zaten farklı bir boyutta; kafandaki düşünceler, fikirler hiç bitmiyor. Bu yüzden çoğu zaman dikkat dağınıklığı yaşıyorsun.

Kedi!

Kedi!

Verdiğin cevaplara göre sen bir kedinin bakış açısına sahipsin. Her şeyden önce sen çok sevimli bir insansın. Seni sevmeyen bir ya da iki kişi vardır herhalde çevrende, sadece o kadar. Çünkü sen insana huzur veren birisin, sevgi dolusun, her daim sevgiyle yaklaşıyorsun karşındakine. Kötü düşünmemeye çalışıyor, hep iyi tarafından bakıyorsun her şeye. Sana nankör diyenlere aldırma sen, seni tanımadıklarından öyle diyorlar hep. Sen biraz özel hayatına, kendi rahatına düşkün birisin yalnız. Birisi senin kişisel alanına girmeye çalıştığında, senin özel hayatını ihlal etmeye kalktığında pençelerini çıkarmaktan asla çekinmiyorsun.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
384
114
62
39
22
15
11
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın