Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu İsimlerden İstediğin Kadar Seç Kaç Çocuğun Olacağını Söyleyelim!

88PAYLAŞIM

Çocuğuna koyabileceğin isimleri seç kaç çocuğun olacak söyleyelim!

Seç bakalım!

Oğuzhan
Funda
İnan
Mina
Almina
Mete
Karmen
Özden
Çisem
Gece
Nazif
İlke
Defne
Ekim
Bensu
Ecevit
Cenk
Asil
Dikmen
Lena
Heves
Neşe
Görkay
Behlül
Çağlar
Ilgın
Janset
Kutay
Fikret
Hakan

Eğer seçmek istediğin tüm şıkları seçtiysen,Sonucu görmek için yandaki butona tıkla!

Sonucu Göster

Tek çocuğun olacak!

Senin tek çocuğun olacak: Tüm ömrünü, zamanını, imkanlarını adayabileceğin; tüm konsantrasyonunu ona verebileceğin bir çocuk... 1 muhteşem bir sayı, azı karar çoğu zarardır zaten. Bize inanmıyorsan, tek çocuklulara sorabilirsin; eminiz hepsi bize katılacaktır!

2 çocuğun olacak!

Sen dengenin insanı olduğun için, senin 2 çocuğun olacak: 1 erkek bir kız: MUHTEŞEM DENGE! Şimdi tek çocuk malumun üzere sıkıntı; üç de biraz fazla... 2 iyidir iyi! Eşin ve bu iki muhteşem şeyle, Abidin Dino'nun bir türlü çizemediği mutluluğun resmini çizeceksin. Mutlu günler seni bekler!

3 çocuğun olacak!

3 senin için sihirli bir sayı ve senin kesinlikle 3 çocuğun olacak: 2 erkek bir kız. Kız en küçük ve değerlisi; abileri de abi gibi abi! Sen aileye çok önem veren birisin ve bu muhteşem çocuklarla da gerçek mutluluğu bulacaksın. İşine daha konsantre olacak, çok daha dengeli bir insan olup çıkacaksın, hiç şüphesiz!..

4 çocuğun olacak!

4 senin için çok ideal bir rakam bizce ve 4 çocuğun olacağı konusunda neredeyse eminiz. Çünkü sen tam bir aile insanısın; aile senin için kritik ve önemli bir kavram. Çünkü sende öyle bir şefkat var ki, dünyayı ısıtmaya yeter: Sıcacıksın yani. Evet zor ve yorucu olacak; ama onlarla yaşayacağın güzel anlar, biliyor musun, dünyadaki en zevkli şeyden daha iyi olacak. Ne güzel anlar, ne güzel anılar biriktireceksiniz bir bilsen :)

5 veya daha fazlası olacak!

Oooo!.. Evet, evet senin 5 veya daha fazla çocuğun olacak. Senin zorluklar karşısında yılmayan, sorumluluk alabilen bir kişiliğin var, korkmuyorsun bunca sorumluluktan. İçinde öyle bir sevgi, öyle şefkat var ki, değil 5-6, 20 tane çocuğun olsa fark etmez, hepsine sevgini gösterebilirsin: Hiçbiri de sevgisiz kalmaz. Ayrıca çok fazla çocuk sanıldığı gibi ömür törpüsü değildir; aksine kişiyi dinç ve genç tutar. Yorgun ama dinç ve genç :)

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
mine-yuce1

Birbirinden çirkin isimler :d

queen_of_the_7_kingdoms

2.hic istemiyorum..

gzm-ynklr

Tek çocuğun olacak!

tontikke

Tek iyidir özellikle evde üçüzlerle yaşadıktan sonra teki arıyorsun

saiqa

3 ay önce eski işimden kovulduktan sonra, benim için bir cankurtaran olan bu harika şirketi çevrimiçi öğrenme şansım oldu ... Çevrimiçi ev tabanlı işler sunuyorlar. Onlarla günde 3-4 saat çalıştıktan sonra ilk ay ödemem 23854 €. Harika olan şey, iş için tek gerekliliğin basit yazım ve güvenilir internet olmasıydı ... Bunun sizin için olabileceğini düşünüyorsanız, o zaman burada daha fazlasını öğrenin ... ...........................>>>>>>>>>>>>>> D­­­o­­uCa­s­­­­h.C­­OM

Görüş Bildir