Bu İkonikleşmiş Parfümlerden Hangisi Senin Kişiliğini Yansıtıyor?

-

Onları annelerimiz kullandı, hatta anneannelerimiz bile kullandı... Kaliteleri ve yansıttıkları ile ikonlaştılar, nesiller boyunca efsane gibi günümüze geldiler. Evet, parfümlerden bahsediyoruz!

Bakalım bu klasikleşmiş, demirbaş kokulardan hangisinin kadınısın?

1. Kokuya ve parfümlere dair bir teste başka şekilde başlayamazdık! Bir çiçek seç bakalım!

Gül
Zambak
Papatya
Orkide
Yasemin
Menekşe

2. Bir de günlük giymelik bir yaz kombini seç!

3. Ruj tercihin nasıl olsun bu sıcaklarda?

Metalik!
Parlak!
Simli ve Işıltılı!
Kremsi ve Yumuşak
Mat rujdan şaşmam...
Hafif parlatıcı yeter...

4. Duygularını feci şekilde kabartan, kozmetik olmayan, doğaya ait bir koku seçmeni istesek?

Bebek Kokusu!
Annemin Kekinin Kokusu!
Deniz Kokusu!
Yağmur Sonrası Toprak Kokusu
Taze Meyve Kokusu
Ancak sevdiklerimin kokuları paklar beni...

5. Vintage aşkı hepimizde var! Geçmişten bir zaman dilimi seç bakalım!

20'ler
50'ler
60'lar
70'ler
80'ler
90'lar

6. Çantasız olmaz! Ama içindekiler daha mühim... Neler var çantanın içinde?

Telefon, cüzdan, kulaklık, not defteri...
Telefon, cüzdan, kulaklık, not defteri, gözlükler, güneş kremi...
Telefon, cüzdan, kulaklık, not defteri, gözlükler, güneş kremi, makyaj malzemeleri...
Telefon, cüzdan, kulaklık, not defteri, gözlükler, güneş kremi, makyaj malzemeleri, atıştırmalıklar...
Üsttekilerin hepsi + Aklına gelmeyecek bir sürü şey daha!

7. Kedileri kim sevmez ki? Kendine can yoldaşı olacak bir kedicik seç haydi!

Kaplan
Aslan
Vaşak
Çita
Panter
Bildiğimiz kediden şaşmam...

8. Hedeflerin, amaçların ve hayattaki yolun hakkında dertleşelim bitirmeden önce... Sence nasıl ilerliyorsun?

Kendi irademle seçmemiş olsam da hedeflerim belli, ilerliyorum.
Henüz hayattaki amacımı bulamadım ama bulacağıma eminim.
Ben hayat yolumu kendim çizdim ama çok zorlanıyorum!
Ben biraz boşvermiş haldeyim açıkçası... İnsan plan yapar, Tanrı gülermiş!

Sana tam bir klasik çıktı: Chanel No.5!

Hayattaki dengeyi bulmuşsun sen. Hatta açıkçası "hayatı çözmüşsün" dahi diyebiliriz. Hayatın her zaman toz pembe olmayacağını biliyor ve istediklerin için çalışmaktan vazgeçmiyorsun; ama hayatın daima karanlık olacağı yanılgısına kapılarak küçük şeylerden zevk almayı da unutmuyorsun. Orta yolu bulmuşsun. Bu yüzden çok gerçek bir insansın. Senin parfümün, senin gibi dengeli... Chanel No.5! Her kadının hayatında en az bir kere satın aldığı, o demirbaş gibi bir ruhun var! Baş döndürücüsün!

Senin kişiliğini yansıtan klasik parfüm, Dior J’Adore çıktı!

Senin ortalama duygularla, arada kalmış ilişkilerle işin olmaz! Sen derin tutkuların, parlak renklerin insanısın. Biraz dramayı da seviyorsun açıkçası! Hayatı abartılı yaşamayı seviyorsun, ki bu zaten seninle olmayı vazgeçilmez yapan şey! Yükseliyor ve yükseltiyorsun; hayattan alabileceğin maksimum hazzı alıyorsun. Hayat boyunca herkesten daha çok eğleneceksin!

Senin kimliğini yansıtan parfüm, CK One çıktı!

Calvin Klein'ın bu klasikleşmiş kokusu uniseks olarak pazarlandı ve özgürlükçü ruhlar için daima tercih sebebi oldu. Sen, toplumun sana koyduğu kalıpları ve çizdiği sınırları asla kabul etmeyecek birisin. Bireysellik senin için çok önemli. Asla hayatı ezberden yaşamıyor ve öğretilmiş duygulara kapılıp kalmıyorsun. Sevgin, zevklerin ve karakterin de işte bu yüzden çok kıymetli bulunuyor. Bu dünyayı kurtaracak insan tipi sensin!

Ateş gibisin! Kişiliğini anlatan parfüm, Yves Saint Laurent'in Opium'u çıktı!

Senin kadar sezgileri güçlü, net ve cesur bir insan görülmemiştir... Sen bu dünyaya adeta ruhani bir bağ ile bağlısın ve tam anlamıyla bir insan sarrafısın. İnsanların ne istediğini daima bilsen de, onlara istediklerini verip vermemek konusunda son derece katısın. Çünkü kontrol ve iktidar arzusu senin için çok önemli. Lider bir ruhun var ve cesaretinle bunun hakkını fazlasıyla veriyorsun. Her insanın hayatında önemli bir ihtiyaçsın!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
melisa987

Sana tam bir klasik çıktı: Chanel No.5! Hayattaki dengeyi bulmuşsun sen. Hatta açıkçası "hayatı çözmüşsün" dahi diyebiliriz. Hayatın her zaman toz pembe olmayacağını biliyor ve istediklerin için çalışmaktan vazgeçmiyorsun; ama hayatın daima karanlık olacağı yanılgısına kapılarak küçük şeylerden zevk almayı da unutmuyorsun. Orta yolu bulmuşsun. Bu yüzden çok gerçek bir insansın. Senin parfümün, senin gibi dengeli... Chanel No.5! Her kadının hayatında en az bir kere satın aldığı, o demirbaş gibi bir ruhun var! Baş döndürücüsün!

pedro-pascal

Ateş gibisin! Kişiliğini anlatan parfüm, Yves Saint Laurent'in Opium'u çıktı! Senin kadar sezgileri güçlü, net ve cesur bir insan görülmemiştir... Sen bu dünyaya adeta ruhani bir bağ ile bağlısın ve tam anlamıyla bir insan sarrafısın. İnsanların ne istediğini daima bilsen de, onlara istediklerini verip vermemek konusunda son derece katısın. Çünkü kontrol ve iktidar arzusu senin için çok önemli. Lider bir ruhun var ve cesaretinle bunun hakkını fazlasıyla veriyorsun. Her insanın hayatında önemli bir ihtiyaçsın!eyvallah:)bakacam bu parfüme,merak ettim:)

korecanaydan

Sana tam bir klasik çıktı: Chanel No.5! Hayattaki dengeyi bulmuşsun sen. Hatta açıkçası "hayatı çözmüşsün" dahi diyebiliriz. Hayatın her zaman toz pembe olmayacağını biliyor ve istediklerin için çalışmaktan vazgeçmiyorsun; ama hayatın daima karanlık olacağı yanılgısına kapılarak küçük şeylerden zevk almayı da unutmuyorsun. Orta yolu bulmuşsun. Bu yüzden çok gerçek bir insansın. Senin parfümün, senin gibi dengeli... Chanel No.5! Her kadının hayatında en az bir kere satın aldığı, o demirbaş gibi bir ruhun var! Baş döndürücüsün!

gufran-elhag

aynen bu parfüm beni yansıtıyor galiba ben bu parfümü daha önce hiç almamıştım ama şimdi almayı düşünüyorum bulabilirsem tabi :)

sunflower

Sana tam bir klasik çıktı: Chanel No.5! ---> BÖÖÖÖÖ diyorum. en gıcık olduğum parfümdür. hiç kullanmadım. hayatım boyunca hep dior kullandım. değişik versiyonalrı. bir ara elizabet arden de kullandım. çiçek kokusu olsun benim olsun :))

Başlıklar

Tercih
Görüş Bildir