Bu Görsel Farkındalık Testinde Kripton Gezegeninden Gelenler Başarılı Oluyor!

-

Görsel farkındalığıma ve zekama güveniyorum zaten benim yerim dünya değil mi diyorsun? Bu testle beraber hem görsel farkındalığını arttırabilir hem de Kripton'dan olup olmadığını anlayabilirsin!

#1

Burçak
Basmak
Bardak

#2

Kule
Kola
Kale

#3

Kablo
Kargo
Kanto

#4

Hame
Hane
Hale

#5

Dalalet
Delalet
Dehalet

#6

Kadı
Kanı
Keçi

#7

Tütün
Tanık
Takık

#8

Manzur
Munzur
Mansur

#9

Mevhun
Merhum
Mefhum

#10

Tevzi
Terzi
Tevsi

Gözlerin seni ele veriyor!

Neden teste odaklanmadın? Kahven mi döküldü? Otobüsten inme vaktin mi geldi? Çünkü senin bu skoru yapacağına inanmıyoruz. Üzülmene, kırılmana hiç gerek yok zira görsel duyarlılığını ve hafızanı bu testi tekrar ederek geliştirebilirsin, hemen tekrar dene ve değişimi gör..!

Duvarın arkasını bile görebilirsin!

Vay be! Görsel farkındalığın ve zekan oldukça gelişmiş... Bu gözlerle duvarın arkasını görebilir, yan sokaktaki Necmi'nin eve geç geldiğini anlayabilirsin. Fakat kendini çok yorma zira görsel farkındalık aynı zamanda zihnin çabuk yorulmasına yol açar. Çevrende olup biten her şeyin farkındasın ve bu sana ağır geliyor olabilir, insanlığa süper insan olduğunu söylemeden önce kafanı dağıt ve eğlen..!

Superman, sen misin acaba??

Görsel farkındalığın ve zekan sayesinde bu testi zorlanmadan geçtin! Belli ki çevrende olup bitenler hakkında her zaman kontrol sahibisin,Kripton gezeninden gelmesen de olağanüstü bir görsel farkındalığın var. Olur da bir gün Kripton'a bayram ziyaretine gidersen, pişmaniye de götür lütfen. Gözlerine sağlık..!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
sunflower

Duvarın arkasını bile görebilirsin!

aytac-melikova

Duvarın arkasını bile görebilirsin!

eylul-sena-atlihan

Duvarın arkasını bile görebilirsin!

melisaceliker

Ben: Anne gömleğim nerdeee Annem: gözünün önünde duruyor resmen bakan körsün! Onedio: Duvarın arkasını bile görebilirsin. :D

neytiri

Duvarın arkasını bile görebilirsin! e yorumlara baktım herkez duvarın arkasını görüyor banane bende dünyanın arkasını görürüm

Görüş Bildir