Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu Gelinlikleri Puanlandır Sana Kaç Yıl Sonra Evleneceğini Söyleyelim!

-
Abone ol

Hayırlı bir işimiz var! Bu 13 gelinliği puanla, kaç sene sonra evleneceğini öğren!

1. Bu gelinliğe kaç puan verirsin?

2. Bu gelinliğe kaç puan verirsin?

3. Bu gelinliğe kaç puan verirsin?

4. Bu gelinliğe kaç puan verirsin?

5. Bu gelinliğe kaç puan verirsin?

6. Bu gelinliğe kaç puan verirsin?

7. Bu gelinliğe kaç puan verirsin?

8. Bu gelinliğe kaç puan verirsin?

9. Bu gelinliğe kaç puan verirsin?

10. Bu gelinliğe kaç puan verirsin?

11. Bu gelinliğe kaç puan verirsin?

12. Bu gelinliğe kaç puan verirsin?

13. Son olarak: Bu gelinliğe kaç puan verirsin?

Seneye düğün var!

Gelinliklere verdiğin puanlara göre sen 1 yıl içinde evleniyorsun! Gelinlik konusunda en ufak detaylar bile senin için oldukça önemli. Her zaman mükemmele ulaşmaya çalışan ve kusursuzu isteyen birisin. Bu konuda evleneceğin kişi çok şanslı olmalı. Çünkü sen zaten bütün detayları kafanda oluşturmuşsun. Umuyoruz ki ince eleyip sık dokumayı, en az senin kadar, damat bey de seviyordur. Mutluluklar... :)

5 yıl sonra evleneceksin!

Gelinliklere verdiğin puanlara göre sen 5 yıl içinde evleniyorsun! Düğün hazırlıkları için henüz erken diyebiliriz. Ancak sen ne istediğini şimdiden biliyorsun. Kafanda henüz tam oturmamış olan konularında oturması için 5 yıl aslında uzun bir süre değil. Sabrın sonu selamete varacaktır. Mutluluklar... :)

10 yıl sonra evleneceksin!

Gelinliklere verdiğin puanlara göre evlenmen için henüz 10 yıl var. Düğün, evlilik, aile bütün bunlar senin için şimdilik uzak görünüyor. Ancak bu işler kısmet hiç belli olmaz. Seni ikna edecek kişi hiç ummadığın bir anda karşına çıkabilir. Hazırlıklı ol! Bizden söylemesi. :)

15 yıl sonra evleneceksin!

Gelinliklere verdiğin puanlara göre evlenmen için henüz 15 yıl var. Evlilik denildiğinde, "Daha zamanı var..." dediğini duyar gibiyiz. Evet henüz çok zamanın var. Bu süreçte kendini tanıyıp, ne istediğine iyice karar verebilirsin. Böylece hayal kırıklığına uğramamış olursun. Karşına çıkan doğru kişinin de kıymetini anlarsın. Bir süre başka düğünlerde oynamaya devam. :)

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
melisa40

10 yıl sonra çıktı.

elif-sahin61

35 yaşıma geldikten sonra niye evleneyim ya hic gerek yok :)))

yamursn

5 yıl sonra diyorda y yıl sonra 23 olacağım için olmaz gibi

wesygot

(10 yıl sonra evleneceksin!) tatlım ben zaten evliyim :D

gamze-oznalbant

5 yıl sonra,iyi tamam bekliyorum o zaman ben :) Gelinlikler de o kadar çirkin ki bunlar gelinlikse bizim düğünlerde giyilenler ne :D

Görüş Bildir