Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu Dünyaya Farklı Bir Cinsiyetten Gelseydin Nasıl Biri Olurdun Söylüyoruz!

461PAYLAŞIM

Bakalım dünyaya karşı cinsten biri olarak gelsen, nasıl biri olurdun?

Teste başlamadan önce cinsiyetini öğrenelim! (Hangi cinsiyete daha yakın hissediyorsan onu da seçebilirsin.😉)

1. İnsanlık hakkında ne düşünüyorsun?

2. Sevgilin kariyerinde büyük bir başarı elde etti ve ilk iş bunu seninle paylaştı. Nasıl tepki verirsin?

Onun kadar sevinir, mutluluktan havalara uçarım.
Onunla ne kadar gurur duyduğumu söyler, öperim.
Bunu hemen kutlamalıyız! Romantik bir süpriz hazırlarım.
Tebrik ederim zaten hak ettiği bir şeydi.

3. Alış- verişlerini genel olarak nasıl yapıyorsun?

Neye ihtiyacım var bakıyorum ve fiyatı en uygun olan şeyleri alıyorum.
Bir şeyi beğendiysem fiyatı ne olursa olsun bir şekilde onu alıyorum.
İndirimde ne varsa onu alıyorum.
Düzenli olarak para biriktirip, 2 ayda bir filan toplu alış verişe çıkıyorum.
Gezerken beğendiği bir şeyi alıyorum tabii fiyatına göre durum değişiyor.
Genellikle internetten, indirimli şeyler alıyorum.
Canım ne zaman isterse, neyi beğenirsem alıyorum.

4. Şu ankinden farklı bir meslek yapacak olsaydın bu alanlardan hangisinde güzel bir kariyerin olsun isterdin? ( Hali hazırda bu alanlardan birinde sevdiğin bir işe sahipsen onu da seçebilirsin.)

Tiyatro/Resim/ Müzik
Yazarlık
Bilişim/ Yazılım
Spor
Aşçılık/ İşletmecilik
Bunların dışında bir şey

5. Uzun zamandır beraber olduğun sevgilinle ayrıldınız. Ayrılık sürecini nasıl atlatmaya çalışırsın?

Kafa dağıtır, arkadaşlarımla dışarı çıkarım.
Bir süre eve kapanıp, ağlarım.
Çikolata her şeyin ilacı!
Çivi çiviyi söker!
Arkadaşlarımla dertleşirim.
İşime odaklanırım.

6. Şimdi de bu içkilerden favori olanını seç bakalım!

7. Peki ya sigara içiyor musun?

Hayır, hiç içmedim de
Eskiden içiyordum, bıraktım
Çok nadir, alkolle falan
Evet, baya içiyorum
İçiyorum ama bırakacağım

8. Yılda ortalama kaç kitap okuyorsun?

9. Son olarak bu manzara sana nasıl hissettirdi?

Romantik Serseri!

Sen bir erkek olsan kadınların hep hayalini kurduğu, düşünceli, romantik ve sevgi dolu erkeklerden olurdun. Eğlenmeyi ve eğlendirmeyi seven, empati kurabilen ve çevresine karşı oldukça duyarlı bir birey olurdun. İlişkinde karşındaki insanı bulutlar üzerinde gezdirir, ona verdiğin değeri sonuna kadar hissettirirdin. Büyük bir ihtimal sanat veya sporla uğraşır dış görünüşüne de oldukça dikkat ederdin. İlişkilerinde oldukça sadık olsan da özgürlüğüne düşkün olduğun için bazı problemler yaşar ve açıkçası gerçek aşkı bulana kadar da hayatına pek çok insan girip çıkardı ta ki gerçek aşkı bulana kadar. Onu bulduktan sonra da hayatının merkezini tek bir insan yapar onunla mutlu mesut yaşardın.

Mantık Timsali!

Sen bir erkek olsan hani böyle ilişki de biraz odun, pek duygusal olmayan ama sevdiği insana son derece saygılı ve sahiplenici hareket eden erkeklerden olurdun! Zekanla hemen hemen herkesi etkiler, kendine has bir karizman olurdu. İşkolik, hırslı, azimli ve başarı odaklı bir erkek olurdun. Aşk ilişkilerine zamanın olmadığını düşündüğün içinse muhtemelen biraz geç evlenirdin ancak senden ideal bir aile babası olurdu! Çocuk sahibi olduktan sonra da muhtemelen o bastırdığın duygusallığın ortaya çıkardı.

Hovarda!

Sen bir erkek olsan özetle çok can yakardın! Özgürlüğüne ve keyfine düşkün fazlasıyla da çapkın bir erkek olurdun. Gündelik hayatında ne kadar rahat ve vurdum duymaz olsan da iş hayatında son derece prensipli ve başarılı biri olurdun. Kazandığın tüm parayı ise gezmek ve eğlenmek için harcardın. Hayatında yaşadığın çoğu problemlerin sebebiyse kırdığın kalpler yüzünden yaşardın!

Şıpsevdi!

Sen bir kadın olsan en temel özelliğin; çapkın olmak olurdu! Oldukça sosyal, arkadaşlarıyla vakit geçirmekten hoşlanan oldukça sosyal biri olurdun. Sevgililik konusundaysa ilişki yaşadığın insana son derece saygılı ve sevgi dolu olurdun ancak şöyle ki hani şu her sevgilisine aşık olan ve bir ilişki bittikten sonra kolayca ötekine geçebilen tipler var ya heh işte sen de onlardan biri gibi olurdun. Özetle sen; işveli, cana yakın, çevresine karşı duyarlı ve romantizm konusunda uzman ve eğlenmeyi seven bir kadın olurdun!

Empati Uzmanı!

,Sen bir kadın olsan şu herkesin onunla arkadaş olmak istediği, ilişki de huzur veren ancak hak ettiği değeri göremeyen kadınlardan olurdun! İnsanlara karşı sevgi dolu, düşünceli hareket eder ve sevdin mi tam severdin. Dış görünüş olarak da hani içinin güzelliği dışına vurmuş derler ya kendine ha aurası olan bir kadınlardan olurdun. Büyük bir olasılıkla sanat veya insanlarla iç içe olacağın bir meslekle uğraşır onda da çok başarılı olurdun!

Analitik Zekalı bir İşkolik!

photos.vanityfair.com

Sen bir kadın olsan hem cinslerine oranla daha az duygusal olurdun. Hani bazı kadınlar olur ya çok karizmatik, çekici ve ilişki de oldukça dominant heh işte sen de tam anlamıyla öyle biri olurdun. Yalnızlığı seven, kendi ayakları üstünde durmaktan ve özgürlükten hoşlanan az ama öz ilişkiler kuran çevresine karşı da biraz duyarsız gibi görünen ancak içten içe fazlasıyla sahiplenici bir kadın olurdun. İş hayatında ise neyle uğraşırsan uğraş kuşkusuz patron sen olurdun!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
qasrtoniciya

Analtik zekalı işkolik

denizdebiri

ŞIPSEVDİ Sen bir kadın olsan en temel özelliğin; çapkın olmak olurdu! Oldukça sosyal, arkadaşlarıyla vakit geçirmekten hoşlanan oldukça sosyal biri olurdun. Sevgililik konusundaysa ilişki yaşadığın insana son derece saygılı ve sevgi dolu olurdun ancak şöyle ki hani şu her sevgilisine aşık olan ve bir ilişki bittikten sonra kolayca ötekine geçebilen tipler var ya heh işte sen de onlardan biri gibi olurdun. Özetle sen; işveli, cana yakın, çevresine karşı duyarlı ve romantizm konusunda uzman ve eğlenmeyi seven bir kadın olurdun!

asena_elif_94

HOVARDA BEBEĞİM :d :d

nurcii

Hovarda! Sen bir erkek olsan özetle çok can yakardın! Özgürlüğüne ve keyfine düşkün fazlasıyla da çapkın bir erkek olurdun. Gündelik hayatında ne kadar rahat ve vurdum duymaz olsan da iş hayatında son derece prensipli ve başarılı biri olurdun. Kazandığın tüm parayı ise gezmek ve eğlenmek için harcardın. Hayatında yaşadığın çoğu problemlerin sebebiyse kırdığın kalpler yüzünden yaşardın!

buse-deniz-talan

Romantik Serseri!

Görüş Bildir