Bu Bilinçaltı Testinde Senin Gerçek Cinsiyetini Açıklıyoruz!

 > 
10bPAYLAŞIM

Sana 10 fotoğraf/resim gösteriyoruz ve sen ilk gördüğün şeyi işaretliyorsun. Biz de sana gerçek cinsiyetini açıklıyoruz!

Not: Test  toplumsal cinsiyet kodlarıyla değil bilinçaltınızla ilgilidir. Eğlenmeye bakın. :)

1.

Kadın vücudu
Tarihi sütunlar
Burunlar
Balkon korkuluğu

2.

Kaplan yüzü
Kadın vücudu

3.

Tepeler
Kadın vücudu

4.

Kurbağa
Bir insan
Birkaç insan

5.

Havuzda kadın
Havuzda kadın portresi

6.

Bir kral
Çıplak kadın
Birçok çıplak insan
Dağlar ve nehir

7.

İnsanlar
Bir kadın yüzü

8.

Yılan
İnsan eli

9.

İki kel adam
Büyük memeli bir kadın

10.

Bir kadın yüzü
Hayvanlar

%100 Erkek!

Verdiğin cevaplara göre bilinçaltında %100 Erkek var! Gram şaşma yok. Bilinçaltında kocaman bir ERKEK var. Bu senin davranışları, konuşmanı bakışını her şeyini etkiliyor. 100 metre öteden ERKEĞİM BEN diye bağırıyorsun. Bilinçaltına sen uyurken sakal bıyık çizmişler ;)

%100 Kadın!

Verdiğin cevaplara göre bilinçaltında %100 Kadın var! Kadının sözlük tanımı sensin! Ne bir eksik ne bir fazla. Tabii bilinçaltına göre. Biyolojik cinsiyetin nedir bilmiyoruz. Ama bilinçaltında bir kadın var senden öte senden ziyade. Bak biz  demiyoruz, bilinçaltının yalancısıyız :)

%75 Erkek %25 Kadın!

Verdiğin cevaplara göre %75 Erkek %25 Kadınsın! Neye göre? Kime göre? Tabii ki bilinçaltına göre. Çikolatalı bir kek gibi kıvamını bulmuşsun. Senin tanıyanlar, seninle vakit geçirme şansı bulanlar bulutlarda. Sana ulaşamayanlar  ise ufuklara dalıp gitmekte ;)

%75 Kadın %25 Erkek!

Verdiğin cevaplara göre %75 Kadın %25 Erkeksin! Bilinçaltın böyle diyor. Pek haksız da sayılmaz. Senin için evrendeki en muhteşem koalisyonlardan biri diyebiliriz. Çevrendekilere karşı kurduğun iktidarın sonsuza dek sürebilir. Güç, tutku, çekicilik.... Sen olmuşsun, darısı seni kıskananların başına ;)

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ebrar-tekin

bu sahtekarlık neden %100 kadın çıktım

galiyev

Verdiğin cevaplara göre bilinçaltında %100 Kadın var! Kadının sözlük tanımı sensin! Ne bir eksik ne bir fazla. Tabii bilinçaltına göre. Biyolojik cinsiyetin nedir bilmiyoruz. Ama bilinçaltında bir kadın var senden öte senden ziyade. Bak biz demiyoruz, bilinçaltının yalancısıyız :)

hayatbirtiyatro1661

%100 kadınn

cikolatali-pasta

%75 kadın %25 erkek

simal-cigdem-eyit

bende

hasan-yilmaz27

%75 Erkek %25 Kadın! Verdiğin cevaplara göre %75 Erkek %25 Kadınsın! Neye göre? Kime göre? Tabii ki bilinçaltına göre. Çikolatalı bir kek gibi kıvamını bulmuşsun. Senin tanıyanlar, seninle vakit geçirme şansı bulanlar bulutlarda. Sana ulaşamayanlar ise ufuklara dalıp gitmekte ;)

Görüş Bildir