Bu Bilimsel Renk Testi ile Senin En Baskın Kişilik Özelliğini Söyleyeceğiz!

12bPAYLAŞIM

Beynimizin istemsiz olarak yaklaştığı renkler aslında kişiliğimiz hakkında etrafa bir sürü ipucu yayar: İşte biz de bu ipuçlarını yakalayacak ve sana seni anlatacağız!

1. Hadi başlayalım: İçten içe bir rengi çok severiz ama nedenini bilmeyiz ya, hah işte bize o rengi söyle hadi!

2. Temel renkleri geçelim, biraz tonlara kayalım: Bunlardan hangisi senin favorin?

3. Eşsiz bir manzara değil mi? İlk baktığın anda gözüne çarpan renk hangisiydi peki?

4. Buraya baktığın zaman nasıl hissettin?

5. Peki ya bu?

6. Bu güzel çiçeklerin ne renk olmasını isterdin?

7. Çok düşünme, hızlı karar ver! Hangi renk?

8. Tekrar! Çok düşünme, sadece seç!

9. Hadi bir daha! Hemen seç!

10. Veee son olarak, hadi gözüne en hoş gelen rengi seç!

Nötr renkler: Kendine güvensizlik!

Senin son günlerdeki modundan anladığımız kadarıyla kendine güvenini kaybetmiş durumdasın ve bu duruma en uygun renkler de siyah, beyaz ve gri gibi nötr renkler. Çünkü hayatının son derece stresle dolu ve kapana kısılmış gibi hissettiğin bir dönemindesin. Her şey resmen bir kısır döngüye girmiş durumda ve sen nasıl kurtulacağını bilmiyorsun, daha da kötüsü asla kurtulamayacağını düşünüyorsun! Ama yanılıyorsun! Şöyle güzelce bir kafanı toplayıp ne istediğinden emin olsan sonrası çorap söküğü gibi gelecek. Ama sen kendine de güvenmiyorsun; yapma be güzel kardeşimiz! Sen içinde hiç tahmin etmediğin kadar büyük bir güç ve potansiyel taşıyorsun! Bu yüzden bir an önce harekete geç ve kendini bu depresyon havasından kurtar!

Mor: Hayalperestlik!

Bize verdiğin cevaplara göre senin zaten son derece eşsiz bir insan olduğunu anladık. Öyle bir hayal gücün ve bakış açın var ki hiçbir sanat dalı yetmez resmen onu anlatmaya! Bizim dünyaya baktığımız pencere normal dikdörtgen ve beyaz kenarlı olsaydı seninki değişik şekilde ve rengarenk olurdu! Bu yüzden de senin en büyük yeteneğin olan hayalperestliğinin rengi kesinlikle mor! Bazen kurduğun hayaller uzay sınırlarını bile geçse de sırf seni mutlu ettiği için bunu yapmaya devam ediyorsun. Zaten etmelisin de; çünkü kurduğun hayaller senin yaratıcılığını o kadar güzel besliyor ki! Bizce sanata daha çok ağırlık vermelisin güzel dostumuz!

Sarı: Neşe ve iyimserlik!

Bize verdiğin cevaplara göre seni ve en baskın özelliklerini anlatan en güzel renk sarı! Çünkü sarı daima iyimserliğin, neşenin ve mutluluğun rengi olmuştur: Yani senin! Sen gerçekten bu dünyaya gelmiş en neşeli, en pozitif ve enerji dolu insanlardan birisin. Adeta Güneş gibisin; etrafında yaydığın neşe ve enerji ile çevrendeki herkesi mutlu edip içlerini ısıtmayı her seferinde başarıyorsun. Sen herkesin sahip olmak istediği o neşe dolu dostsun güzel insan! Hiç değişme ve hep böyle mutlu kal!

Kırmızı: Tutku ve heyecan!

Bize verdiğin cevaplara göre seni ve en baskın özelliklerini en iyi anlatan renk senin de tahmin ettiğin üzere kırmızı! Çünkü sen gerçekten görüp görebileceğimiz en tutkulu insanlardan birisin! Hayatını tamamen tutkular ve heyecanlar üzerine kurmuşsun. Bu da seni son derece baştan çıkarıcı, çekici ve seksi biri yapıyor. Yani sen bir insanın birlikte olmak için yanıp tutuşacağı o baş döndürücü kişisin! Diğer yandan içinde tutamadığın öfken de tutkun ile birleşince seni gerçekten son derece tehlikeli biri yapıyor. Sen herkesin olmak isteyip de asla cesaret edemediği o güçlü insansın!

Yeşil: Bilgelik ve mantıklılık!

Bize verdiğin cevaplara göre seni ve en baskın özelliklerini en güzel yansıtan renk hiç kuşkusuz yeşil! Çünkü yeşil aklın, bilginin ve mantığın rengidir. Sen de son derece zeki, bilgili ve daima mantığıyla hareket eden bir insan olduğun için daha iyisini düşünemezdik. Diğer yandan sen hatalarından ders almayı bilen ve yaşadığı her şeyi bir bilgi ve tecrübe olarak kafasına kazıyan bir insansın. Bazen diğerleri üzerinde fazla korumacı davranabilirsin; ama bunun tek sebebi diğerleri arasındaki en zeki ve bilge insan olduğun için karşılarına çıkabilecek tehlikelerin farkında olman. Sen herkesin sahip olmak isteyeceği o bilge yol göstericisin!

Mavi: Duygusal ve hassas!

Bize verdiğin cevaplara göre seni ve en baskın özelliklerini en güzel yansıtan renk mavi! Çünkü mavi huzurun, sakinliğin ve duygusallığın rengidir. Sen kesinlikle son derece hassas ve duygularını en derinden yaşayan insanlardan birisin. Bu yüzden de çoğu zaman sessiz kalmayı, sakinlik içinde olmayı tercih edersin. Çünkü incinmekten ve kırılmaktan çok korkuyorsun. Fakat biz biliyoruz ki dışarıda senin gibi insanlar da var, sadece onları bulman lazım! Bulduğun zaman da zaten anlayacaksın, bize inan :)

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
irem-su-yaman

kırmızı : Bize verdiğin cevaplara göre seni ve en baskın özelliklerini en iyi anlatan renk senin de tahmin ettiğin üzere kırmızı! Çünkü sen gerçekten görüp görebileceğimiz en tutkulu insanlardan birisin! Hayatını tamamen tutkular ve heyecanlar üzerine kurmuşsun. Bu da seni son derece baştan çıkarıcı, çekici ve seksi biri yapıyor. Yani sen bir insanın birlikte olmak için yanıp tutuşacağı o baş döndürücü kişisin! Diğer yandan içinde tutamadığın öfken de tutkun ile birleşince seni gerçekten son derece tehlikeli biri yapıyor. Sen herkesin olmak isteyip de asla cesaret edemediği o güçlü insansın!

yavuz-bayram

süper bildi....

ben-drowned

yeşil

eylul-ayse-daskin

Mavi: Duygusal ve hassas! Mavi: Duygusal ve hassas! Bize verdiğin cevaplara göre seni ve en baskın özelliklerini en güzel yansıtan renk mavi! Çünkü mavi huzurun, sakinliğin ve duygusallığın rengidir. Sen kesinlikle son derece hassas ve duygularını en derinden yaşayan insanlardan birisin. Bu yüzden de çoğu zaman sessiz kalmayı, sakinlik içinde olmayı tercih edersin. Çünkü incinmekten ve kırılmaktan çok korkuyorsun. Fakat biz biliyoruz ki dışarıda senin gibi insanlar da var, sadece onları bulman lazım! Bulduğun zaman da zaten anlayacaksın, bize inan :)

mehmet-can-ince

mavi

Görüş Bildir