Boyun Devrilsin Jay-Z! Dedikodusu Bitmeyen Beyonce ve Jay-Z İlişkisine Son Darbe!

-

Toplaşın yamacıma... Bu defa çok feci bir gıybetimiz var! 

Bol bol "dostu varmış! Çok çektirmiş... Evlilik dışı çocuk bile yapmış! Ev açmış!" gibi klasik cümleler ile anlatabileceğimiz bir skandal ihanet dedikodusu karşımızda. Tek farkı ise; bu defa Hollywood'da geçiyor olması!

Beyonce bildiğiniz gibi tam anlamıyla "mükemmel" kadın... Yaptığı her iş, başarıları ve elbette ki ailesi de bu "mükemmel" standartlarda.

Sonuçta o mantıklı, gerçekçi ve mükemmeliyetçi bir Başak burcu. Kendisi gibi müzik piyasasının bir devi olan meslektaşı Jay-Z ile evlendikten sonra özenilesi bir çift olarak her yerde boy göstermeye devam ettiler.

Muhteşem bir kariyer, şahane bir aile, minnoş bir kız çocuğu...  Beyonce'ye bakınca "demek ki insan gerçekten de her şeye sahip olabiliyormuş" diyorduk.

Fakat işin iç yüzü hiçbir zaman bu kadar mükemmel olmadı elbette. Neredeyse her ay Jay-Z ile ilgili yeni bir ihanet dedikodusu ortaya atılıyordu.

Beyonce ise son albümü Lemonade'e kadar bu konuda hiç renk vermedi. Zaten özel hayatını gündeme getirmeyi hiç sevmeyen bir sanatçı olarak hiçbir iddiaya cevap vermedi, müziğine dahi yansıtmadı. Ta ki Lemonade'e kadar ama...

Jay-Z'nin en meşhur ihanet dedikodulardan biri, Rihanna ile ilişki yaşadığına dairdi örneğin. Kızın yaşında hem de, tüh sana Jay-Z!

Riri o dönemler piyasaya yeni çıkan 18 yaşında bir kızcağızdı. Böyle bir olay yaşandı mı bilmiyoruz ama Kraliçe B. asla bir açıklama yapmadı. Riri ve Jay-Z ise bu olayı yalanladı.

Kıskançlığa ve ihanete dair şarkı sözleri ile dolu Lemonade'den sonra dedikodular daha da arttı. İlk iddia Rachel Roy'un Jay-Z'nin uzun süreli metresi olduğu yönündeydi.

Beyonce hayranları kadıncağızın Instagram hesabını yazdıkları yorumlarla adeta mundar ettiler.

Ardından Rita Ora mevzusu açığa çıktı.

Rita Ora, Jay-Z'nin plak şirketi bünyesinde çalışıyordu. Bir süredir ilişkilerinin sürdüğü söylendi. Lakin Rita en son Jay-Z ve şirketine kendisine albüm yapmadıkları için dava açınca, bu söylenti de kendi kendine azalarak bitti.

En son bomba ise Jay-Z'nin Kardashian klanının annesi Kris Jenner ile aşk yaşadığı iddiası oldu!

Beyonce'nin Lemonade albümünde bahsettiği "güzel saçlı Becky", Kris Jenner'ın ta kendisiydi. Böylece Beyonce'nin Kardashian takımını sevmemesinin sebebini de öğrenmiş olduk.

Beyonce yine de bu iddialara sessiz kaldı. Tek cevabı ailecek çıktıkları tatilde çekilen aşk dolu fotoğrafları oldu.

Her şey yolunda gibi bir halleri vardı.

Fakat şarkı sözleri elbette ki olan bitene yönelik ipuçlarını ele veriyordu.

"O yüzüğü taktığım günden pişmanım" ve "Bu sana son uyarım, karını kaybedeceksin"  gibi sözler bize de yeterince açık!

Kısacası en azından Jay-Z'nin bazı yaramazlıklar yaptığını ve Beyonce'nin de onu inceden uyardığını anlamıştık.

Bundan sonra da Jay Z Efendi kendisine çeki düzen verir ve hanımıyla doğru düzgün, klasına yakışır bir şekilde yaşar gider diyorduk fakat bu sefer öyle bir dedikodu ortaya çıktı ki...

Jay-Z'nin 92 yılında bir sevgilisinden çocuk sahibi olduğu; nüfusuna almadığı ve sahip çıkmadığı bu "gayri meşru" çocuğu da herkesten sakladığı ortaya çıktı.

Rymir Satterthwaite isimli genç şu an 24 yaşında. Öz babasının Jay Z olduğunu iddia ediyor. Annesi Wanda, 92 yılında sevgilisi Jay Z'den bu çocuğa sahip olduğunu, Jay-Z'nin de sonradan ortalıktan kaybolduğunu söylüyor.

Rymir Satterthwaite isimli genç ve annesi, Jay-Z'yi defalarca DNA testi teklif etmiş; fakat Jay-Z bu testi yaptırmaktan itinayla kaçınmış.

Jay-Z oldukça korku dolu günler geçiriyormuş; zira tüm gerçeklerin ortaya çıkması sadece bir mahkemeye bakıyor. Bunu duyan Beyonce'nin de çoktan tası tarağı toplayıp, çocuğunu da alıp evi terkettiği söyleniyor.

Çocuğun annesi Wanda ile Jay-Z'nin 20 yıl öncesinden kalan fotoğrafı basına yansıdı bile...

Resmen fırtına öncesi sessizlik!

Bu mesele aldatma dedikodularının da ötesinde bir rezalet; çünkü Amerika'da söz konusu siyahiler olunca "babalık yapmama/sorumluluktan kaçma" gibi bir klişe algı söz konusu...

Filmlere, dizilere ve şarkılara bile konu olmuş, mizah malzemesi haline gelmiş olan bu kalıplaştırmadan ve "siyahi erkekler babalık yapmaz / hamile bırakır kaçar" algısından oldukça şikayetçi olan siyahiler; "örnek insan" gibi takılan Jay-Z'ye fazlasıyla kızacak.

Jay Z daha önce protestolar sırasında tutuklanan yüzlerce gencin kefaletini Beyonce ile beraber ödemiş ve serbest kalmalarını sağlamıştı. Fakat "sokakta" büyüyen siyahi oğluna sahip çıkmadı.

Yani bu olay kesinleştikten sonra Jay-Z'nin tüm karizması, o "baba" figürü yerle bir olabilir.

Beyonce ise kısa süre sonra turneye çıkacak, yani Jay-Z ile uzun süre görüşmeyecekler. Turneden döndüğünde de boşanmayı resmi olarak başlatacağı iddia ediliyor.

Aldattı, yalanlar söyledi; artık hak etti sanki.

Lakin bir yandan da söylentiler Beyonce'nin asla duygusal anlamda çok  incinmediği; sadece toplum gözünde aşağılanmış olmaktan ve "mükemmel aile" tablosunun bozulmasından rahatsız olduğu yönünde...

Sizin anlayacağınız; birbirlerine pek yakışsalar da bu evlilik başından beri mantık evliliğiydi.

Hem Amerika'daki siyahi gençlere örnek olmak istediler, hem "mükemmel" olmak, hem de beraber çalışıp güzel paralar kazanmak...

Beyonce'nin hiçbir zaman romantik hallere kapılmadığı söyleniyor.

Gerisini ise zaman gösterecek... Her şeye rağmen çok karizmatik ve güzel bir çift olmuşlardı!

Hayırlısı!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
soner-adiyaman

LÜTFEN TECAVÜZLERLE İLGİLİ KAMPANYAYA DESTEK OLUN!

thecrown

Son kısım bayağı saçmalanmış beyonce the formation world touru bitirdi ya da bitirmek üzere diye biliyorum.

onurozalp2099

Pislik herif

suna-celikal-selvi

beyonce hak eden son adamla evli

aysegul-cemre-kalender

92 yaşındaki sevgilisi diye okudum! Ne diyo böyle diyorum! Yine de eğer gerçekse Jay-z harbiden iğrençsin...

Görüş Bildir