Boğaziçi Üniversitesi'nde Okuyan Öğrencinin Parasızlık İsyanına Gelen Akılalmaz Yorumlar Sinirinizi Bozacak

1.8bPAYLAŞIM

Bu insanların hiç okuyan çocukları yok mu? Hepsinin hali vakti yerinde mi çok merak ediyorum?

Çağla'yı üniversiteyi kazandığı zaman İstanbul'a giderkenki şu fotoğrafından hatırlarsınız belki. Yüzündeki sevinç ve umut sosyal medyada epey konuşulmuştu.

Üniversite İçin İstanbul'a Gülerek Giden Kullanıcının Otobüste Çekilen Fotoğrafı ve Tebessüm Ettiren Yorumlar - onedio.com
Üniversite İçin İstanbul'a Gülerek Giden Kullanıcının Otobüste Çekilen Fotoğrafı ve Tebessüm Ettiren Yorumlar - onedio.com

Ancak o mutlu andan sonra çoğu öğrenci gibi Çağla da ülkenin zorluklarıyla karşı karşıya kaldı.

Bir öğrencinin isyanını okumaya hazır mısınız? Önce Çağla'nın sözlerini dikkatlice okuyun çünkü sonrasında sinirleriniz bozulacak.

Bir üniversite öğrencisinin parasızlık isyanına bile saldırmayı görev edinmiş insanlar, Çağla'ya böyle akılalmaz yorumlarda bulundular.

twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
kaprisan

hacettepe tıp mezunuyum şuan asistan doktor olarak uzmanlık eğitimimi alıyorum.Bitirdiğim an bu ülkeden si.... olup gideceğime emin olabilirsiniz.Bu ülkeden de bu yorumları yapan beyinsiz insanlardan da sonsuza dek uzak olmak için gözümü kırpmadan gideceğim.Oh rahatlayabilirsiniz.Bir 20 yıla geriye kalan ıq seviyesi 90 ve altı insanların üremesi ile oluşan beyinsizler ordusu ne halt ederseniz edin ülkenin a.. koyun iyice.Ne sinirleniyorum ki ben bu haberleri okuyup.

selot

şu kıza iğrenç yorum yapan akp çomarları; allah sizin gani gani belanızı versin ! beyinsizler sürüsü!

halil.mntkn

"Koyun can derdinde, kasap et derdinde" deyişimiz vardır ya hani. İşte o deyişle bu manzarayı açıklamak mümkün değil. Bu deyiş biri hayati önemde, diğeriyse görece basit çıkar ilişkisi gibi önemsiz sayılabilecek nitelikte olsa da ancak her ikisi de doğal ve anlaşılır talepler, ihtiyaçlar, bakış açıları vs olan iki olguyu kıyaslamak için kullanılır. İltihaplı cümleleriyle gözlerimizi kirleten bu güruhun bu koyunun etinden faydalanacakları yoktur. Konuyla ilgili söylediklerinin tek tek bir önemi de yok. Çünkü bu sözlerinin içeriği kendileri için de önemsizdir. Bütün halinde baktığınızda "partime dokunma, liderime laf etme" diye inleyen bir hastalar topluluğudur gördüğümüz. Sözün özü de budur.

ozge-akgul

daha iyi özetlenemezdi..

kubra-gurbuz12

bir insana yorum yapmak için yapmaları aşırı dramatik üniversiteyi bırakıp gitsin mi kız böyle olacağını bilemezdi hemen bir siyasi partiye çekilmesi falan sinir bozucu şahsen empati eksikliği var.

bbbbb

Bazıları da online oluyor dersler git çalış demiş. Bu mallar online derse katılım zorunluğu olduğundan bihaber herhalde. Bir de online ya evdesin ne harcaman olacak, okula da gitmiyorsun demek istemişler. Çünkü bu kız okula gitmiyor ama yemiyor, içmiyor hiç ihtiyacı da olmuyor sanki. Umarım bu geri zekalılar burayı okuyordur. Aşırı gıcık oldum. inşallah bir kuru ekmeğe muhtaç olurlar da çöpleri karıştırırlar.

Görüş Bildir