Bize Nasıl Alışveriş Yaptığını Anlat, Senin Nasıl Bir İnsan Olduğunu Söyleyelim!

243PAYLAŞIM

Bir insanı alışveriş yaparken tanırsınız demişler. Yani biz dedik. Bakalım senin alışveriş yaparken ki tüketim tercihlerin senin hakkında neler söylüyor. Haydi teste!

1. İlk olarak yaşını öğrenelim!

2. Ayıptır sorması aylık gelirin kaç Türk Lirası?

3. Kendine yeni kıyafetler almaya karar verdin. İnternetten mi alışveriş yaparsın yoksa mağazaya mı gidersin?

4. Kazı Kazan'dan 4 bin lira kazandın. Şunlardan hangisini yapardın?

Hemen telefonumu yenilerdim.
Ufaktan gardrobumu yenilerdim.
Güzel bir tatile çıkardım.
Bir gecede çatır çutur yerdim.

5. Şimdi çok şık bir soru geliyor. Hoşlandığın kişiden sonunda bir randevu kaptın fakat giyecek hiçbir şeyin yok, acil gidip alman gerek. Ne alacaksın?

Takım elbise tabii ki!
Rahat ve şık şeyler olmalı.
Benim tarzım belli...
Fark etmez. Ben ne giysem yakışır 😎

6. Peki hangi 8? IPhone 8 mi, yoksa Samsung Galaxy Note 8 mi?

Iphone
Samsung
Telefona o kadar para verilmez: HTC, Huawei falan daha iyi!

7. Diyelim ki çok yakın bir arkadaşının doğum günü yaklaşıyor ve o arkadaşın gerçek bir müzik delisi. Onun için bir doğum günü hediyesi seç.

Çok istediği bi' elektro gitar var, onu alırım.
Hiçbir yerde bulamayacağı plaklar alırdım.
En sevdiği sanatçıyı onun için çizerdim.
Bence en iyi hediye kitaptır 😁

8. Şimdi de doğum günü yaklaşan arkadaşın bilgisayar oyunlarına aşırı düşkün olsun. Ona ne alacaksın?

Oyun klavyesi
Son çıkan bilgisayar oyunu
Sanal gerçeklik gözlüğü
Yeni bir siyah t-shirt 😂

İdealist ve başarılısın sen!

Sen dünyanın en çalışkan insanlarından biri olabilirsin. Her zaman başaracağına inanıyor, çalışmaktan asla vazgeçmiyorsun. Çünkü kendinden emin ve birikimlisin. Başarmak için gereken her şey sende toplanmış. Dünyada üstünden gelemeyeceğin hiçbir güçlük yok. Yeter ki sen çalışmaktan vazgeçme!

Sen gizli bir duygusalsın!

İşte herkesten sakladığın o özelliğin... Duygusalsın sen, ne kadar belli etmek istemesen de. Her duygunu uçlarda yaşıyorsun, ortan yok desek yeridir. Bazı günler seni görenler dünyanın en dertli insanı sanıyor, bazı günler ise hiç mi derdi yok acaba diyor. Bu durumun en güzel tarafı ise kimse seni kolay kolay tanımlayamıyor, kalıplara sığdıramıyor. İste bu yüzden seni seven çok seviyor, sevmeyen ise hiç sevmiyor.

Dünyanın en gerçekçi insanısın!

Senin bu hayatta en çok önem verdiğin 2 şey: Gerçekler ve mantık. Asla mantıksız hareketlere, gerçeküstü düşüncelere yer yok hayatında. Bu yüzden sürekli düşüncelisin. Beyninin bir an bile boş kaldığını söylemek çok zor. Bu seni çok yoruyor fakat isabetli kararlarını da bu özelliğine borçlusun. Eee bu saatten sonra değişmek zor, biraz yorulacaksın ama hayatta başarılı olmaya da devam edeceksin!

Rahatlık konusunda bir dünya markasısın!

Doğallık akıyor senden akıyor. Hiçbir şartta kendini bozmuyor, her zaman bildiğin gibi davranıyorsun. Çünkü sen böyle mutlusun, kimin ne dediği hiç umurunda değil. Hiçbir şey neşeni bozamıyor. Ayrıca dışarıdan savruk görünsen de yaptığın her hareketin kendi içinde bir açıklaması var. O da şu: ''Çünkü canım öyle istedi.''

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
__bunu-okuyun__

>>> YÜZÜKSÜZ İLİŞKİLER , KOŞULSUZ SEVİŞMELER.. : BU İLİŞKİ NEREYE GİDİYOR DİYE SORMADAN ÖNCE MUTLAKA OKUYUN... >>>___iliskimiznereyegidiyor com___

waltor

Rahatız tabi kardeş :D Sen son çıkan bilgisayar oyunlarının fiyatlarından haberin var mı ? Tabi ki t-shirt alıcam en siyahından :D

mrt-ozn

en dünyanın en çalışkan insanlarından biri olabilirsin. Her zaman başaracağına inanıyor, çalışmaktan asla vazgeçmiyorsun. Çünkü kendinden emin ve birikimlisin. Başarmak için gereken her şey sende toplanmış. Dünyada üstünden gelemeyeceğin hiçbir güçlük yok. Yeter ki sen çalışmaktan vazgeçme!

ozzy_oz

Rahatlık konusunda bir dünya markasısın! Doğallık akıyor senden akıyor. Hiçbir şartta kendini bozmuyor, her zaman bildiğin gibi davranıyorsun. Çünkü sen böyle mutlusun, kimin ne dediği hiç umurunda değil. Hiçbir şey neşeni bozamıyor. Ayrıca dışarıdan savruk görünsen de yaptığın her hareketin kendi içinde bir açıklaması var. O da şu: ''Çünkü canım öyle istedi.''.. yeap ;)

Gizli Kullanıcı

Dünyanın en gerçekçi insanısın! Senin bu hayatta en çok önem verdiğin 2 şey: Gerçekler ve mantık. Asla mantıksız hareketlere, gerçeküstü düşüncelere yer yok hayatında. Bu yüzden sürekli düşüncelisin. Beyninin bir an bile boş kaldığını söylemek çok zor. Bu seni çok yoruyor fakat isabetli kararlarını da bu özelliğine borçlusun. Eee bu saatten sonra değişmek zor, biraz yorulacaksın ama hayatta başarılı olmaya da devam edeceksin!

Görüş Bildir