Bize Bir Makyaj Yap, Senin Tarzını Söyleyelim!

87PAYLAŞIM

Şimdi kendine güzeeel bir makyaj yapıyorsun ve tarzını öğreniyorsun.

Hadi testeee!

1. Yaşını öğrenerek başlayalım.

2. Yüzün için bu ürünlerden hangisini en çok kullanırsın?

Göz altı kapatıcısı
Fondöten
Baz

3. Makyajın en önemli unsurlarından biri de gözlerdir. Sen özel bir günde nasıl bir göz makyajı yaparsın?

Sade bir eyeliner bana yetiyor.
Ben bir rimel sürerim o kadar.
Dumanlı gözler vazgeçilmezim
Kıyafetime uygun renkli farlar tam benlik

4. Sıra yüzümüzü biraz renklendirmeye geldi. Bronzer ve allık seçimlerinden hangisi sana uygun?

Sadece bronzer kullanıyorum.
Hem allık hem bronzer kullanırım.
Sadece allık bana daha iyi oluyor.

5. Peki günlük makyajının olmazsa olmazı nedir?

Geleceğimden daha parlak olmak!
Tapılası kaşlara sahip olmak!
Pürüzsüz bir cilt!
Süper nemli dudaklar!
Her zaman tam makyaj!
Mümkünse hiç yapmamak

6. Son soru. Hangisinin makyaj tarzını en çok beğeniyorsun?

Jennifer Lawrence
Rihanna
Beyonce
Emilia Clarke

Coolluğun kitabını yazmışsın!

Kendinden emin ve sıra dışı tarzını bir kenara bırakacak olursak senden havalısı yok şu dünyada. Sıradanlıktan nefret ettiğin ve değişime hep açık olman sayesinde çevrendekiler tarafından rahatlıkla fark ediliyorsun. Sen modaya değil moda sana uyum sağlıyor. Kendine yakışanı bildiğin için tarzını yaratırken hiç zorlanmıyorsun. Akışına bırakman yeterli. Böyle de devam et!!

Seksi tarzın ortalığı yakıyor!!

Gözler her zaman üzerinde buna diyecek sözümüz yok. Nasıl kendini öne çıkaracağını gayet iyi biliyorsun. Asla geri planda kalmazsın. Cesur kararlar almak hoşuna gidiyor. E yakışıyor da tabi! Seni en güzel, en alımlı, en çekici gösterecek ne varsa tercihin o yönde oluyor. Bu huyundan hiç vazgeçme kendini göstermeye devam!!

Doğallığın dibisin!

Ne gerek var o kadar makyaja, süse. En güzel halinin sadeliğin olduğunu biliyorsun. Çevrendekiler sana özeniyor aslında ama bunu senin kadar iyi taşıyamadıkları için kenarından bile geçemiyorlar. Gösterişli olmadan bile dikkat çeken bir çekiciliğin var. Görünüşündense kişiliğinin ön planda olmasını seviyorsun. Doğrusunu söylemek gerekirse asıl olay da bu ya zaten. Hiç bozma kendini!

Senden sevimlisi yok!

Saf ve temizliğini tarzına da yansıtmayı seviyorsun. Tatlış tatlış aksesuarlar, kıyafetler tam senin tarzın. Renkleri birbirine karıştırmayı göze çarpmayı senden iyi beceren yok. Zaten kişiliğinin de bir parçası bunlar. İnsanlar seni gördükçe içleri açılıyor. Çok tatlısın!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
handsomekrisie

🤩 Havalıymışım 🤩 Pek makyaj yapmam hatta neredeyse hiç yapmam! Bir dudak nemlendirici bana yetiyor ama bu testteki şıklar yüzünden farklı cevaplar verdim. Havalı olduğumu pek düşünmedim ve bence ben normalim yani. 🤗 Yine de çok güzel bir test 🤗

katty

Kendinden emin ve sıra dışı tarzını bir kenara bırakacak olursak senden havalısı yok şu dünyada. Sıradanlıktan nefret ettiğin ve değişime hep açık olman sayesinde çevrendekiler tarafından rahatlıkla fark ediliyorsun. Sen modaya değil moda sana uyum sağlıyor. Kendine yakışanı bildiğin için tarzını yaratırken hiç zorlanmıyorsun. Akışına bırakman yeterli. Böyle de devam et!!

muhsin-efe-uyar

Gözler her zaman üzerinde buna diyecek sözümüz yok. Nasıl kendini öne çıkaracağını gayet iyi biliyorsun. Asla geri planda kalmazsın. Cesur kararlar almak hoşuna gidiyor. E yakışıyor da tabi! Seni en güzel, en alımlı, en çekici gösterecek ne varsa tercihin o yönde oluyor. Bu huyundan hiç vazgeçme kendini göstermeye devam!!

banu2019

Coolluğun kitabını yazmışsın!)

nazli-askin

Coolluğun kitabını yazmışsın! Coolluğun kitabını yazmışsın! Kendinden emin ve sıra dışı tarzını bir kenara bırakacak olursak senden havalısı yok şu dünyada. Sıradanlıktan nefret ettiğin ve değişime hep açık olman sayesinde çevrendekiler tarafından rahatlıkla fark ediliyorsun. Sen modaya değil moda sana uyum sağlıyor. Kendine yakışanı bildiğin için tarzını yaratırken hiç zorlanmıyorsun. Akışına bırakman yeterli. Böyle de devam et!!

Görüş Bildir