Biz Sorduk, Onlar İçini Döktü: Erkeklerin "En Son Kimden, Nasıl Özür Diledin?" Sorusuna Verdiği 15 Cevap

484PAYLAŞIM

Onedio'nun Instagram sayfasında erkekler için özel bir story etkinliği yaptık!

Onlara "en son kimden, nasıl özür diledin?" sorusunu sorduk ve yüzlerce cevap içerisinden derlediklerimizi paylaştık! Bu özürlerin kimisi hüzünlü, kimisi eğlenceli.

Peki siz en son kimden özür dilediniz?

1. "Annemden diledim, 'anne beni iyi ki doğurdun, gerçekten mucizevi bir kadınsın' dedim. Tabii bir de öpünce hemen affetti..."

@yagiz.akbasoglu

2. "En son kendimden özür diledim, bedenimden özür diledim, ona bu kadar acıyı yaşattığım için ruhumdan özür diledim, aynalardan özür diledim."

@terlan.sbv

3. "Ev arkadaşımdan. İftardan sonra pakette kalan son 2 baklavadan birini gizli gizli yediğim için."

@yigityunus10

4. "En son sevgilimden özür diledim. Ama hatamı kabul etmeyerekten göz devirerek dilenen bir özürdü. Böyle kafayı pencereden dışarıya çevirmeli falan."

@turkerkayhan

5. "Dün sabah 5 civarı sürekli aklımda dolanan ama bir türlü yazmaya cesaret edemediğim eski sevgilime, ona yazmamam gerektiğini fakat onu ne kadar çok özlediğimi söyledim. Ardından da kendimi tutamayıp yazdığım için özür diledim."

@veysellsahinn

6. "Nümerik analiz finalinde boş cevap kağıdı verdiğim için dersin hocasından özür diledim..."

@can.caglarr

7. "Sevdiğim kıza 'abi senden hoşlanıyorum' dedim, kız 'Doğukan olmaz ben seni kardeşim olarak görüyorum' dedi. En son oydu galiba."

@dogukancecenx

8. "Onu sevdiğim için özür diledim."

@tlhunlu

9. "Vazgeçmediğim eski sevgilim için kendimden özür diledim..."

@aykut_aytar

10. "En son bir kıza açılmıştım o da bana biraz soğuk yapmıştı. Ben de onun doğduğu günün takvimini aldım ve en sevdiği çiçek olan nergis ile onun kapısına özür mektubu bastım."

@kemalaydemir07

11. "Eskiden aramızın bayağı iyi olduğu ancak yakın zamanda küstüğüm bir dostumdan özür diledim, doğum günü mesajının içerisinde özür diledim sadece 😀 "

@themehmed

12. "En son annemden özür diledim ve ona mektup yazdım. Mektubun 3. Cümlesinde hüngür hüngür ağladık ve barıştık."

@halilkocaci

13. "En son kendimden, şahsiyetime özür diledim… Bir daha aynı kazıkları yememek üzere kendime daha çok okuyup bilgi edineceğime, tecrübelerime dayanarak davranacağıma dair söz vererek özür diledim."

@oniimisii

14. "Yaşattığımı saniyeler önce bana yaşattı, ona o an onu yaşattığım için özür diledim."

@firaat35

15. "Sevdiğim kişinin binasına sprey boya ile yazılar yazıp, ismini yazmıştım. Silmemi istemişti özür dileyip silmiştim."

@mustafakngr_

Görüş Bildir