Birini Etkilemek İçin Yaptıkları Çılgınca Numaralarla Şaşkınlıktan Küçük Dilimizi Yutmamıza Neden Olan Takipçilerimiz

315PAYLAŞIM

Fake hesaptan konuşup tüm ilgi alanlarını öğrenmek mi? N'aptın kral? 😂

Twitter resmi hesabımızdan takipçilerimize "Birini etkilemek için yaptığınız en çılgınca şey neydi?" diye sorduk, ortaya birbirinden ilginç cevaplar çıktı!

1. 

*

2. 

*

3. 

*

4. 

*

5. 

*

6. 

*

7. 

*

8. 

*

9. 

*

10. 

*

11. 

*

12. 

*

13. 

*

14. 

*

15. 

*

16. 

*

17. 

*

18. 

*

19. 

*

20. 

*

21. 

*

22. 

*

23. 

*

24. 

*

25. 

*

26. 

*

27. 

*

28. 

*

29. 

*

30. 

*

31. 

*

32. 

*

33. 

*

34. 

*

35. 

*

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ufukdiyoki

Kısacası, böyle işler boşuna. Mesela hoşlandığım biri bana mesaj atsa "Saat 8, şu kafe" dese ben iki elim kanda olsa oraya giderim. Ama hoşlanmadığım biri beni etkilemeye çabalasa burun kıvırıp uzaklaşırım. Davranıştan ziyade cinsel çekicilik ve bilinçaltımızdaki başarılı eş algısı bize yön veriyor.

smaban

karşıdaki seviyorsa nefes alsan etkilenir, öbür türlü maymun olduğunla kalırsın.

moondark

Onu ilk gördüğümde ne kadar hoş biri diye düşünüp iç geçirmiştim. 10-15 dklık bir görüşmeydi. Aylar sonra öğrendim ki o da benden çok hoşlanmış ve görüşmek istemişti. Duyduğumda şok oldum ve sevgili olduk. İşinde yükseldi İstanbul'a geldi. Ben de İstanbul'da üniversiteyi kazandım. Fazla sürmedi ayrıldık.. Parttime iş bulup çalışmaya başşladığımda, onun çalıştığı firmanın alt kuruluşu olduğunu öğrendğimde yine şok olmuştum. Sürpriz yaparak işyerinde onu ziyaret etmiştim. Hayat tesadüflerle dolu olsa da, şu an evli ve çocuklu :S

reira-serizawa

ohoo ne stalklar yaptim ama simdi neler yapmisim ben diyorum stalkla falan filan olmuyor gonul isleri, sans gerek. Kendimi degistirmeye, karsimdakinin ilgilendigi seylerle ilgilenmeye calistim ama nafile, cocukluktan baska sey degil boyle seyler tabi hikaye olarak anlatmasi ayri bir zevkli.

tulay.

ay hiç unutmuyorum sabahları işe giderken sürekli bi kaç köpek tarafından kovalanıyodum sdghf o zamanlar boyfrendim beni etkilemek için gidip köpekleri taşlamış :DdDddasf şans eseri öğrendim

Görüş Bildir