Bir İkizi Olduğunu Öğrenince Küçük Bir Şok Yaşayacağınız 18 Ünlü İsim

258PAYLAŞIM

O aşina olduğunuz yüzlerin kopyala-yapıştır versiyonlarını görünce şaşırmamak mümkün değil, mesela Öykü Karayel ve ikiz kardeşi gibi. Ancak bazı ikizlerin hiç benzemiyor oluşu da en az o kadar şaşırtıcı.

1. Kaya & Sarp Akkaya

Oyunculuğu seçen üç kardeşten Sarp ve Kaya, ikizler. Esra Akkaya ise ablaları oluyor. İlk defa öğrenenler için bir hayli şaşırtıcı.

2. Scarlett & Hunter Johansson

Scarlett & Hunter Johansson
Scarlett & Hunter Johansson

Scarlett'in ikizi bir erkek. Kardeşi çok fazla kamera karşısına geçmese de ikisini birlikte kırmızı halıda görmek mümkün olabiliyor.

3. Gisele & Patricia Bundchen

Dünyaca ünlü model Gisele Bundchen'in ikiz kardeşi Patricia da güzelliği ile dikkat çekiyor ancak ikiz denebilecek kadar benzerlik taşımadıkları malum.

4. Öykü & Ezgi Karayel

Kuzey Güney ile ekranlara giriş yapan ve daha sonra Kara Para Aşk, Kalp Atışı ve Muhteşem İkili'de gördüğümüz Öykü Karayel, kardeşi Ezgi ile tek yumurta ikizleri. Kopyala-yapıştır yapılmış gibi duran kardeşler sık sık karıştırılıyorlarmış.

5. Rami & Sami Malek

Mr. Robot ve etkileyici Bohemian Rhapsody performansı ile son yıllara damgasını vuran Rami Malek ve onun, yanlışlıkla imzasının istenebileceği ikizi.

6. Aaron & Shawn Ashmore

X-Men'in Iceman'ini hangisinin canlandırdığını kestirmek epey güç. Shawn canlandırıyor(soldaki); Aaron, kardeşine rahatlıkla dublörlük yapabilir.

7. Serkan & Erkan Çayoğlu

Serkan & Erkan Çayoğlu
Serkan & Erkan Çayoğlu

Kiraz Mevsimi ile piyasaya bomba gibi düşen ve daha sonra Hayat Devam Ediyor, Börü ve Yeni Hayat'ta gördüğümüz Serkan Çayoğlu da ikiz kardeşine çok fazla benzemeyen isimlerden.

8. Ashley & Mary-Kate Olsen

Ünlü ikiz kardeşlerimiz 33. yaşlarına geldiler bile. Kendilerinden üç yaş küçük kardeşleri Elizabeth'le birlikte üçüz gibi duruyorlar.

9. Joseph & Jacob Fiennes

İkiz olmalarına rağmen pek benzemedikleri tartışılmaz. Abileri Ralph Fiennes ise Joseph ile Jacob'ın karışımı gibi adeta.

10. Güneş & Doğan Duru

Redd grubundan tanıyoruz onları. Bir de in Betwin isimli başarılı bir grupları var.

11. Ashton & Michael Kutcher

Ashton ve kardeşi de birbirine benzemeyen ikizlerden. Michael bir hastalıkla baş etmek zorunda kalmış aslında, Ashton da onun tedavisini karşılayabilmek için modelliğe başlamış ve başarısı devam edince de dünyaca ünlenmiş.

12. Jon & Dan Heder

Daha çok komedi filmlerinde karşımıza çıkan Jon Hader'ın kardeşi kopyası gibi. O da sinemada meslek edinse de kardeşi kadar aktif değil.

13. Kiefer & Rachel Sutherland

24 dizisinin usta oyuncusu Kiefer Sutherland'in ikiz kardeşi karşı cinsten. İki kardeşin çocukluk fotoğrafında, Kiefer'i oyuncu babası Donald Sutherland'in kucaklarında görüyoruz.

14. Linda & Leslie Hamilton

Terminator filmlerinde Sarah Connor'ı oynayan Linda Hamilton'ın ikizini filmde görmüştük aslında.

İzleyici bu ikili sahneleri sinema hilesi sansa da iki kardeşi aynı sahnelerde izlemiştik.

15. Hazal Filiz & Deniz Küçükköse

Zemheri dizisiyle dikkatleri çeken güzel oyuncunun iki kardeşiyle bir fotoğrafı. Benzerliğinden anlaşılacağı üzere arkada bulunan Deniz ile tek yumurta ikizi.

16. Vin Diesel & Paul Vincent

Vin Diesel de ikizi olan ünlülerden; ancak gördüğünüz gibi değil ikizi, kardeşi olduğuna bile inanmak zor.

17. Eva & Joy Green

Eva Green'in, bir ikizi olduğunu öğrenmek yeterince şaşırtıcıyken ilk gençlik yıllarında bu kadar farklı görünmesi de ilginç.

18. Bensu & Bedirhan Soral

Bensu & Bedirhan Soral
Bensu & Bedirhan Soral

Tatlı Küçük Yalancılar dizisi ile yıldızı parlayan, İçerde dizisiyle ekranlarda ve Organize İşler: Sazan Sarmalı ile sinemalarda yer alan Bensu Soral, Hande Soral'ın kız kardeşi olmasıyla daha çok biliniyor ancak bir de Bedirhan isminde bir ikizi var.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
----

Vin Diesel ve ikizi ne kadar alakasızlar :) ve Ashton Kutcher ile ikizi hayatın bazen,bazılarına çok adaletsiz davrandığının kanıtı gibiler :)))

boyle

Bazıları cidden inanılmaz. İkiz olmak çok ilginç bir şey.

iloveyou3000

8'de diğerlerini görmeyip Elizabeth Olsen'ı görenler :) Bu arada Scarlett'i biliyordum ama yine şaşırdım yaa. Emma watson ile Alex Watson var diyecektim ama onlar ikiz değil. Yine de buradaki ikizlerin yarsından daha fazla benziyorlar birbirlerine jasbcjrdj

queen_of_the_7_kingdoms

Scarletinkini tek yumurta ikizi sandım,Hazal Filizden ise 2 tane olması müthiş.Keşke ben de kardeşi olsaydım:)3üz falan..

jord

birinciyi bildim, digerleri kim dedim kendi kendime??

Görüş Bildir