Fotoğraf Sanatçısının Minik Bir Fare ve Laleler ile Çektiği Bu Fotoğraflar Neşenize Neşe Katacak!

39PAYLAŞIM

Bu sevimli fotoğraflar İngiliz fotoğrafçı Miles Herbert tarafından çekildi. Sanatçı “av kuşları, sürüngenler, kurbağalar ve kuşlar” ile ilgilenen insanlar için atölye çalışmaları düzenliyor ve fotoğraf eğitimi veriyor.

Bu hayvanlar stüdyo ortamında fotoğraflanıyor. Bu stüdyo hayvanlarla ilgili yüksek kalitede çekimler yapmak isteyen insanlar için kurulmuş. Ayrıca, müşterinin istediği gibi dışarıdaki hayvanları fotoğraflama seçenekleri de var.

Fotoğrafçı, yalnızca kafeste yetiştirilen hayvanlarla çalıştıklarını, doğadaki hayvanları rahatsız etmediklerini söylüyor. Fareler, çiçek nektarı yemeyi sevdiğinden bu çekim süreçleri onlar için de ziyafete dönüşüyormuş. Onlar yemek yerken fotoğrafçılar da kendi işlerini rahatlıkla yapıyorlarmış.

Fotoğrafçının ayrıca kurbağaları fotoğrafladığı bir çalışması da var.

Kaynak: https://www.boredpanda.com/cute-harvest-...

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

16. 

17. 

18. 

19. 

20. 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
feyk

cok esikiden evde findik faresini canli yakalayan bir kapan vardi. orda yakindan inceleyince aslinda ne kadar tatli sirin hayvan oldugunu gormustum. o kapan sonradan eziyete dondu. o sekilde yakalayinca olduremiyorsun. disari salsan ev zemin kat hemen geri donuyor.

gzm-ynklr

Çok tatlı

Görüş Bildir