Bir Erkekten Kadına Dönüşümünü Youtube'da Adım Adım Paylaşan Yıldız: Gigi Gorgeous

6.1bPAYLAŞIM

Gigi Gorgeous, günümüzün en ünlü Youtube simalarından bir tanesi. Onu herkesten farklı kılan bir erkek olarak girdiği Youtube dünyasında adım adım bir kadına dönüşmesi ve bunu da takipçileriyle paylaşması. Şöhretiyle ünlü bir yıldıza dönüşen Gigi Gorgeous'ı hayatını anlatan belgesel film "This Is Everything: Gigi Gorgeous" sebebiyle daha yakından tanıyoruz.

Gigi Gorgeous, Gregory Allan Lazzarato adıyla 1992 yılında Kanada'da dünyaya geldi.

Gigi Gorgeous, Gregory Allan Lazzarato adıyla 1992 yılında Kanada'da dünyaya geldi.
Gigi Gorgeous, Gregory Allan Lazzarato adıyla 1992 yılında Kanada'da dünyaya geldi.

İtalyan, Fransız ve Lübnanlı kökleri olan bir ailenin oğlu olarak küçük yaşlarından itibaren dalış sporuyla ilgilenen Gregory; bu alanda Kanada şampiyonluğu kazandı. Köklerine bağlı Katolik bir ailesi olduğu için Katolik okuluna devam etti.

2008'de, 16 yaşındayken Youtube dünyasına adım attı.

Gay bir erkek olarak makyaj videoları çeken, kendini böyle tanımlayan Gregory'nin kanalı kısa sürede inanılmaz derecede ilgi çekti. George Brown Üniversitesi'nde moda okumaya başlasa da, Youtube kariyeri için okulunu bıraktı.

Giderek daha kadınsı bir görünüme bürünen Gregory, dönüşümünü 2013 Aralık'ta başlattı.

2012'de annesini lösemiden kaybeden ve büyük bir travma yaşayan Gregory, 2013'te artık bambaşka biri olmuştu. O tarihten itibaren kendini gay bir erkek yerine trans bir kadın olarak tanımlayan Gregory, yavaş yavaş bir kadına dönüşmeye başladı.

Bu tarihten sonra bir dizi operasyon geçirdi.

Vücut tüylerini kalıcı olarak aldıran, hormon değişim tedavisine giren, adem elması, yüz hatlarını kadınsılaştırma, burun ve göğüs ameliyatları olan Gregory; adını da Giselle (Gigi) Loren Lazzarato olarak değiştirdi. Tüm bu işlemler bir yıl sürdü.

Artık tamamen bir kadın olan Gigi, kendini Gigi Gorgeous (Muhteşem Gigi) olarak tanımlamaya başladı.

Tüm dönüşümüne şahit olan takipçilerine her geçen gün yenileri ekleniyordu. 2015'te Youtube kanalı 130 milyon izlenmeyi ve 1 milyon aboneyi geçmişti.

Popülaritesi ona şöhretin de kapılarını açtı.

Televizyon şovlarında boy göstermeye başlayan genç yıldız, Kylie Jenner'la da video çekti.

Bir Youtube yıldızından televizyon ünlüsüne dönüşen Gigi Gorgeous için her şey yolunda görünüyor.

Yaşadığı onca zorluğa rağmen her şeyin üstesinden gelen Gigi Gorgeous'ın aşk hayatı da güzel gidiyor.

Uzun bir süredir milyarder bir ailenin varislerinden Natalia Williams ile birlikte.

Petrol zengini ve Getty Oil'in kurucusu milyarder Jean Paul Getty'nin torunlarından olan Natalia Williams, Nats Getty adını kullanıyor. Büyük büyük babası olan Jean Paul Getty, 1957'de yılın en zengin Amerikanı seçilmişti.

"Asla bir kıza aşık olacağımı düşünmemiştim" diyen Gigi Gorgeous artık kendini bir lezbiyen olarak tanımlıyor.

Gay bir erkekken önce biseksüel, sonra da lezbiyen olduğunu açıklayan Gigi Gorgeous; sürekli değiştiğini kendisi de kabul ediyor.

Gigi Gorgeous şimdi de hayatını anlatan bir belgesel film ile gündemde.

"This Is Everything: Gigi Gorgeous" adlı belgesel film ilk kez Sundance Film Festivali'nde gösterildi. Olimpiyatlara hazırlanan başarılı bir sporcudan, başarılı bir trans kadına dönüşme hikayesinin anlatıldığı film izleyiciyi etkilemeyi başardı.

Ses getiren filmin fragmanını buradan izleyebilirsiniz.

Gigi Gorgeous'un başarılarının devamını diliyoruz!

Muhteşem kalın.

Gigi Gorgeous

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
bwk

seda sayan yakında programında evlendirir bunu

metemete

Zaten kadın olduğu için bir dönem hetero da olmuş. Bir de yarın aseksüel olduğunu ilan etsin ve bütün cinsel karakterlere sahip olsun kurtulsun hazır böyle giderken :D.

desertsun

babasına acıdım, nasıl da üzülüyor :(((

Gizli Kullanıcı

İngilizce bilmeyince işte :(((

desertsun

laf soktun değil mi şimdi sen? sen bilmiyor olmayasın? ne kadar eski oğlumu istesem de onun mutluluğu daha önemli diyor ve ağlıyor. ne kadar zor bir şey bu bir baba için tahayyül edebiliyor musun, sanmam. ne de olsa ilkokul seviyesinde laf sokmaya çalışmandan, empati kurma yaşına gelmediğin belli.

Gizli Kullanıcı

O nasıl çeviridir yarabbiii. Seni tanımak isterim yiğidim. "Gigi'yi mutlu görmek eski greg'e sahip olmamdan çok daha önemli" diyor. Buna üzüldüğünü söylemiyor. Mutsuz greg'den ise mutlu Gigi'yi tercih ederim diyor. İlkokulu örnek verdiğine göre liseye yeni geçmişsin neyse fazla eziklemicem.

desertsun

çeviriler arasında büyük bir fark yok, videoyu açıp da çevirmedik aklımızda ne kaldıysa. adamın orada o lafı söylerken sesinin titrediğini fark edemedin herhalde neyse kınamıyorum duyu organların daha tam gelişmemiş olabilir.

Gizli Kullanıcı

Tamam all mighty liseli sağol kınamadığın için bak elim ayağım titriyor.

cemreksn

Kadın gibi hissetmek ve kadınlardan hoşlanmak farklı şeylerdir. Öncelkle bunların ikisini aynı kefede tutmayın. İkinci olarak o kadar kötü yorumlar var ki ... Bu normalleştirmek değil. Her ne kadar pisikolojik bir hastalık olsa da onlar hristiyan ve onlar için bu 'kendini kabul etmek, sevmek ' ve Amerika gibi yerlerde böyle insanlar alt sınıf vatandaş, hatalı gen ve ya hasta olarak nitelendiriliyorlar. Onedio'nun desteklemesinin nedeni bu. Lütfen şu yargılarınızı bir kenara bırakın ve onların içinde bulunduğu duruma göre değerlendirin

karayel2009

"Gay bir erkekken önce biseksüel, sonra da lezbiyen olduğunu açıklayan Gigi Gorgeous" bence aslında ya aseksüel ya da bizi ve kendini yiyor. ne olduğunu kendi de bilmeyip sık sık cinsel kimlik değiştiriyor.

Görüş Bildir