Görüş Bildir

Bir Doktor Daha Koronavirüs Nedeniyle Hayatını Kaybetti

Haberler
> Bir Doktor Daha Koronavirüs Nedeniyle Hayatını Kaybetti

İstanbul'da özel bir hastanede enfeksiyon hastalıkları uzmanı olarak görev yapan Dr. Mehmet Kadir Göktürk yakalandığı koronavirüs nedeniyle bugün hayatını kaybetti.

İstanbul'da Dr. Mehmet Kadir Göktürk yakalandığı koronavirüs nedeniyle bugün hayatını kaybetti. Göktürk için bugün Eyüp Sultan Camisi'nde cenaze namazı düzenlendi. Göktürk, kılınan cenaze namazının ardından Eyüp Sultan Tokmaktepe Mezarlığına defnedildi.

Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu olan Göktürk, İstanbul Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Büyükçekmece Devlet Hastanesi, Mehmet Akif Ersoy Göğüs ve Kalp Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde görev yaptı.

İstanbul Tabip Odası'ndan başsağlığı mesajı

İstanbul Tabip Odası da Göktürk için bir mesaj yayınlayarak, '1995 yılı Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunlarından, Medicana Çamlıca Hastanesi hekimlerinden, Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı üyemiz Dr. Mehmet Kadir Göktürk'ü 24 Mart 2021 tarihinde COVID-19 sebebiyle kaybettik. Acımız büyük. Değerli meslektaşımızın başta ailesi olmak üzere yakınlarının büyük acısını paylaşıyor, tüm hekim camiasına başsağlığı diliyoruz' dedi.

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Kzlt

İnsanlık tarihi tercihleri ile sonunu hazırlayan toplumların örnekleri ile dolu hepimize helal olsun utanmazlık bu cenaha dahil olabilmenin ön şartı kıt zeka... Devamını Gör

Erke Baytok

arkadaşlar sayın hocam 3 aydır yoğun bakımdaymış aşı olmamış

Erke Baytok

abi bu insanlar aşı olmadı mı ? nasıl ölüyorlar artık koronavirüs ölüm haberlerine aşı olup olmadığı da yazılmalı