Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bir Devlet Hastanesi'nin Sağlıkçılara Verdikleri Yemekle İlgili Fıkrayı Aratmayacak Açıklaması ve Tepkiler

2.1bPAYLAŞIM

Çorba kadraja sığmadı diye mi bu sinir?

Mart ayından beri pandemiyle mücadelede büyük emekler veren sağlık çalışanları en büyük risk grubu olmakla beraber gece gündüz demeden canla başla çalışıyorlar.

İzinleri iptal ediliyor, koronavirüsün meslek hastalığı sayılmasını istiyorlar sayılmıyor, çocuklarını göremiyorlar, ailelerini göremiyorlar.

Ancak ne yaparlarsa yapsınlar asla hak ettikleri değeri göremiyorlar ne yazık ki. Hastanelerde sağlık emekçilerine verilen yemekler keza 'bu da bizim ayıbımız' dedirtiyor insana adeta.

twitter.com

Daha önce de yine verilen yemeklerin içler acısı hali gündeme gelmişti hatırlarsınız 👇

Bu Utanç Bize Yeter! Pandemi Döneminde Sağlık Emekçilerine Verilen Yemekleri Görünce İsyan Çığlıkları Atmak İsteyeceksiniz - onedio.com
Bu Utanç Bize Yeter! Pandemi Döneminde Sağlık Emekçilerine Verilen Yemekleri Görünce İsyan Çığlıkları Atmak İsteyeceksiniz - onedio.com

Son olarak ise Gaziantep Şehitkamil Devlet Hastanesi'nde sağlıkçılara verilen sahur kumanyası tartışma yarattı.

Bunun üzerine hastane resmi hesabından yaptığı açıklamayla fotoğrafın doğruyu yansıtmadığını açıklayarak, verdikleri gerçek menüyü ve verildiği iddia edilen menüyü yan yana paylaştı.

Asılsız olduğu iddia edilen menüden sonra,

Personele verilen asıl menüyü paylaştılar...İki görüntü arasındaki 7 farkı bulun! 🙄

Bu komik açıklamaya tepkiler elbette ki gecikmedi 👇

twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com

Yazıktır günahtır, yapmayın!

twitter.com

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
fatih_karaduman

Salatalıktaki çekirdek sayısı farklı.

develop-er

Ya sanki bize ballar börekler veriliyor, hacım yok 15 tl günlük yemek paramız var ne alabilirsen al ye deniyor, mc de çocuk menü 20 tl nin üstünde.. Ülkenin genel durumu böyle yani doktor olmuş mühendis olmuş yada amele olmuş değişen bir şey yok. İşçiysen yalandan yemek veriyorlar.

darkdream

Valla senin durum iyiymiş gene bizde yemek bile verilmiyor bırak parasını :)

prrylc

bizde de fix menü şu : domates veya salatalık, peynir parçası veya yumurta , 3-5 tane siyah veya yeşil zeytin yanına bal, reçel, tereyağ veya çikolata. bir tane de o yuvarlak ekmekten. dikkat. hepsinde 'veya' var. hepsi birden verilmiyor.

mutlu-binboga

Sağlık çalışanı isyan eder,çiftçisi, fındık üreticisi isyan eder,emeklisi, öğrencisi isyan eder ama gel gör ki seçim zamanı yine AKP'ye oy verirler. Onun için artık kimseye bişey demek istemiyorum. Bu ülkeden umudum kalmadı.

doogaoner8-39

Bir şey diyim mi oy verecek parti göremiyorum yanlış anlaşılmasın akp ye ölsem vermem ama 20 senedir şehitlerin gazilerin Atatürk ün vebalini yüklenen, okuyanın okumayanın hakkını yiyen bir partiye 20 senedir oy veren bir halk var ve o halkın gözünü 20 senedir açamayan muhalefet partileri hiç biri oldukları yeri haketmiyor yahu halk ne kadar cahil olursa olsun sonuçlar hiç değişmez kaç senedir doğru düzgün bir aday çıkaramadılar ergen kavgası gibi hareketler onlar kadar muhalefet partileri de bu milletin hakkını yedi her şeyden öte o şehitlerin en çokta şavaştan şavaşa koşan 15 yılda 46 fabrika açan ölüm döşeğinde bile milleti için çalışan Atatürk ün hakkını yediler neyse artık öbür tarafta ödücek olan onlar

mumtazefendi

artık geçti o kafalarbitti.Vatandaş mikrofona konoşuyor millet inanıyor artık oy moy yok.Oy verenler bin pişman.ÖNÜMÜZDEKİ İLK SEÇİMDE DEFOLUP GİDECEKLER

tc-elif-akbelen

En azından tabağı unutmamışsınız gerizekalılar Allah yakanıza elbet bir gün yapışacak bu yaptığınız haksızlıklar burnunuzdan fitil fitil çıkacaktır, sizi bu milletin ahı toprakta bile rahat bırakmayacak.!! 😡

Görüş Bildir