Bilgisayar Oyunu Oynayan Erkeklerin Evlenilecek Erkek Olduğunun 15 Kanıtı

57PAYLAŞIM

Yıllarca hor görülen, bütün gün bilgisayarın ya da o oyunun başında diye aşağılanan erkeklerin; yoğun araştırmalarımız sonucunda, aslında sizin için ideal erkek olduğuna karar verdik. Evlenip bir ömür boyu mutluluğu bu erkeklerde bulabileceğinizi bilimsel yöntemlerle test ettik onayladık.

İşte bilgisayar oyunu oynayan erkeklerin, evlenilecek erkek olduğunun 15 Kanıtı.

1. Bilgisayar oyunu oynayan erkekler fedakardır. Mario gibi düşünün. Prenses için üç canının üçünü de verebilecek derecede fedakarlığa sahiptir.

2. Bilgisayar oyunu oynayan erkekler uzlaşmacıdır. Gerekirse hayatının bir kumandasını da size verip, istediğiniz gibi yönlendirmenizi sağlarlar.

3. Bilgisayar oyunu oynayan erkekler zekidir. Birden fazla şeye odaklanabilirler. Yani aslında oyun oynarken sizi dinliyordur, merak etmeyin. :)

4. Bilgisayar oynayan erkekler aynı zamanda spora düşkün ve çeviktirler. Bütün gün o oyunun başında oturduğuna bakmayın, spor yapmayı ihmal etmezler.

5. Bilgisayar oynayan erkekler zafere odaklıdır. Kazanmak onlar için olmazsa olmazdır.

6. Bilgisayar oynayan erkeklerin iç dünyasında küçük bir çocuk yatar. Ama bu çocuk dış dünyaya karşı güçlü olmasına hiçbir zaman engel değildir.

7. Bilgisayar oynayan erkekler naziktirler. Bu da onları gayet sevimli yapacaktır. Sizi hiçbir zaman kırmazlar.

8. Oynadıkları oyunların, onlara bir getirisi de sorun çözme kabiliyetleridir. Sorun çözmekte üstlerine yoktur.

9. Bilgisayar oyunu oynayan erkekler, aynı zamanda çocuklara da vakit ayırırlar. :)

10. Ve sadece vakit ayırmakla kalmaz, büyüdüklerinde onların en iyi oyun arkadaşı da yine kendileri olacaktır.

11. Acil durumlar konusunda kendi kendilerini oynadıkları oyunlar sayesinde eğitmişlerdir. Olası bir tehlike anında ne yapılması gerektiğini bilirler.

12. Bilgisayar oyunu oynayan erkekler başarının anahtarının çok çalışmak ve tekrar tekrar denemek olduğunu bilirler. Bu yüzden sizi mutlu etmek için çok fazla çalışacaktır.

13. Oyun oynayan erkekler, arkadaşımla buluşacağım dediğinde bilin ki buluşup PES falan atacaklardır. Ortamlara akma gibi durumları olmadığından merak etmenize de gerek yoktur.

14. Bilgisayar oyunu oynayan erkekler kültürlüdür. Bir konu hakkında fikir sahibi olmak istiyorsanız ona sormanız yeterli.

15. Bilgisayar oyunu oynayan erkekler; eğlenmeyi, eğlendirmeyi iyi bilirler. O yüzden onunla birlikte olduğunuzda hiç sıkılacağınızı düşünmüyoruz. :)

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
yurailetisim

YU-RA iletişim - Konak, 896. Sk No:2, 35670 Konak/İzmir - 0 555 327 32 71 - 0 232 489 28 90 - iphone, xiaomi, samsung, lg, huawei telefonlar hakkında bilgilendirme, ikinci el bilgisayar ve cep telefonlarınızın alım satım, tamir, teknik servis işleri, pil değişimi, kapak değişimi, kılıf değişimi işleriniz için mağazamızda sizleri bekliyoruz.

Gizli Kullanıcı

Ali Burak, Ağlayanın kim olduğunu bu kadar belli ederek kendini açık ettin ama neyse her boş beleş adamı beğenen bir kadın elbet çıkar üzülme

Gizli Kullanıcı

Hiçbir zaman tercih edeceğim türden olmayacaktır, şunları sevimli göstermeyi bırakın:)

ali-burak-urtuba

A Ğ L A.

Görüş Bildir