Bikini Defilesinde Yürüyüşünü 5 Aylık Bebeğini Emzirerek Tamamlayan Model: Mara Martin

-
Abone ol

Ünlü giyim markası Sports Illustrated'in düzenlediği defilede model Mara Martin ilginç bir yürüyüşe imza attı.

Kaynak1, Kaynak2

Model Mara Martin, Miami'de düzenlenen bir defilede herkesi şaşkınlığa uğratacak bir ilke imza attı.

Markanın defile için seçtiği 16 finalistten biri olan Mara, defilede izleyenlerin alkışları arasında podyumda boy gösterdi.

5 aylık bir bebeğe sahip olan model podyumda bebeği Aria'yı emzirerek yürüdü.

Bu yürüyüş için çok heyecanlı olan Mara şunları söyledi: "Beni seçen bütün Sports Illustrated ekibine çok çok çok minnettarım. Harikasınız!"

Aria'nın kulaklarının gürültüden rahatsız olmasını engellemek için ses geçirmeyen bir kulaklık kullandı.

Küçük bebeği ise bu sırada hiçbir şeyden rahatsız olmadan mışıl mışıl uyuyabildi.

Kızıyla birlikte her gün yaptıkları bir aktivitenin bu kadar ilgi çekmesi ve manşetlerde yer almasına ise çok şaşırdığını ve inanamadığını söyledi.

"Dürüst olmak gerekirse manşetlere inanamıyor olmamın tek sebebi bunun bir manşet olmaması gerektiğini düşünüyor olmam. Bu sadece benim bir anne olmam ve yürürken bebeğimi beslemem..."

Mara, bütün kadınların çekinmeden bebeklerini emzirmelerini ve bu konuyla ilgili tabuların yıkılmasını umut ediyor!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
mert-akilli1

omege mantikliü

kahvesade

Erkekleri geçtim artık ama bebeği dışarıda emzirmenin yanlış olduğunu savunan kadınları gördükçe gerçekten acıyorum.

geciciex

Aşağıda saçma sapan bir sürü yorum var ne gerizekalı insanlarsınız çocuğunuz olmadığı için ya da anneyle çocuk arasındaki emme bağına algılayamadığınız için bu durumdan bu kadar rahatsız oluorsunuz heralde ... Bu kadın bu eylemi insanların emziren kadından tiksindiği ve sürekli aşağıladıkları için gerçekleştirmiş.. Maalesef bazı toplumlarda çocuk emzirmek öğğ iğrenççç gibi tavırlara maruz kalıyor kadın buna karşı bir eylem gerçekleştiriyor. Bebek kısa aralıklarla hem doymak hemde annesinin sevgisini ve varlığını hissetmek amacıyla sürekli emme gereksinimi duyar eğer bundan rahatsız oluyorsanız Allah size akıl sağlığı masumlarada sizin kötü niyetlerinizden korumayı nasıp etsin...

kiriksiks

Bunun normal bir şey olduğunun altını çizmek için haber haline getirilmesi yanlış. Ben şimdi tuvalete gidip sıçtı ve bunun normal bir şey olduğunu söyledi diye haber yapsam bunun aslında normal bir şey olmadığını lanse etmiş olurum çünkü bir olayın haber değeri olması için o olayın her zaman olmayan yahut kestirilemeyen bir şey olması gerekir. Bu yüzden günler önce "Eee, yani?" diye yorum yazmıştım. Sosyal medyada ya da televizyonda kişiler istedikleri kadar götlerini yırtsın, toplum yeni bir kültür ögesine hazır değilse bunu benimsemez. En doğrusu zamana bırakmadır. Bir yemeği kısık ateşte uzun uzun pişirmek lezzetli yapar har ateşte yapmaya çalışmak elde olanı boca etmek olur. Bu şekilde kültür çatışmasından başka bir şey elde edemezsiniz.

yunus.1yesilmengmail.com

Eşim yapsa boşarım çocuğumu alırım ve istismardan dava açarım.

Gizli Kullanıcı

Yani zaten muhtemelen seninle evlenecek olan kadını veya evlenmiş olan kadını zaten kendi düşünce yapından seçersin veya da seçmişsindir o yüzden bu söz konusu dahi olamaz değil mi.Ama dur bir şey merak ediyorum yani bu ne tür bir istismar olabilir hani çocuk istismarı diyorsan hani bebeğe bir şey yapmamış ne tür bir istismar gerçekten ? He diyorsan tabi ki böyle göstere göstere değil sesiz sakince emzirse bir şey olmaz tamam o konuda varım he ama eğer diyorsan hiç bir türlü dışarıda emziremez yani üstünü örtse bile söz konusu dahi olamaz o zaman neden böyle düşündüğün konusun da fikrini almak isterim.

Görüş Bildir