Beyaz Yakalı Bir Çalışan Olsan Senin Yerin Hangi Departman Olurdu?

74PAYLAŞIM

Senin yerin neresi olurdu?

1. Cinsiyetini seçer misin?

2. Yaşını da seç.

3. Bu manzarayı şiirsel bir cümleyle ifade et!

Gün batanda, yoklukla varlığım hemhal oldu.
Ah bulutlar bir çekilse de memleketimi görsem.
Yağmur yağacak galiba, üstüm de incecik!
Şimdi başlatacan manzaradan ha!
Manzara hoş, ayrılığa da sıfır!
An gelir, bu dağlar da yıkılır som demde paldır küldür

4. Senin için özel birine çiçek yollayacak olsan bunlardan hangisini yollardın?

5. Peki söyle bakalım kahveyi nasıl içersin?

Şekerli
Şekersiz

6. Şu an karnının acıktığını varsayıyoruz! Hangisinden yersin?

Pizza
Löp et, çok pişirme yalnız...
Salata
Mısır Gevreği
Makarna
Hamburger

7. Çok paran olsa bu şehirlerden hangisine yerleşirdin?

Roma
Londra
Amsterdam
Paris
Houston
Lizbon

8. Imm... Şöyle bir keyif kahvesi içecek olsan şekerli mi içersin yoksa şekersiz mi?

Şekerli
Şekersiz

9. Son soru: Mutlu musun?

Kesinlikle!
Değilim...

Finans!

Sen beyaz yakalı olsan kesinlikle finans departmanında çalışırdın! Çünkü matematiksel zekan çok iyi. Şirketim olsa finans departmanını gözüm kapalı sana emanet ederim. Ayrıca çalışmayı seven işine sahip çıkan bir insansın. Bu da iş dünyasında senin farkındalık yaratmanı sağlayacak bir özellik!

İnsan Kaynakları!

Sen beyaz yakalı olsan kesinlikle insan kaynakları departmanında çalışırdın! Çünkü insanlarla iletişimin çok kuvvetli. Onları tanımak ne istediklerini anlamak tam olarak senin işin. Bunu yapmak hoşuna gidiyor. Ayrıca çalışmayı seven işine sahip çıkan bir insansın. Bu da iş dünyasında senin farkındalık yaratmanı sağlayacak bir özellik!

Satış ve Pazarlama!

Sen beyaz yakalı olsan kesinlikle satış ve pazarlama departmanında çalışırdın! Çünkü ağzın çok iyi laf yapıyor. Karşındaki insanı ihtiyacı olmayan bir şeyi bile almaya ikna edersin. İkna kabiliyetin çok yüksek. Şeytan tüyü var sende! Ayrıca çalışmayı seven işine sahip çıkan bir insansın. Bu da iş dünyasında senin farkındalık yaratmanı sağlayacak bir özellik!

Ar-Ge!

Sen beyaz yakalı olsan kesinlikle arge departmanında çalışırdın! Çünkü yeni şeyler keşfetmeyi, araştırmayı seviyorsun. Bundan bağımsız olarak insanların işini kolaylaştırmak seni çok mutlu ediyor. Ayrıca çalışmayı seven işine sahip çıkan bir insansın. Bu da iş dünyasında senin farkındalık yaratmanı sağlayacak bir özellik!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
serhat-kunugus

Kahve sorusu ne alaka? hemde 2 kez sorulmuş

prm

Finans departmanını çıktı

trocki

Ya ben bişey merak ediyorumda, niye cinsiyet seçeceğimiz zaman hep seksi erkeler veya kadınlar oluyor? bizi kıskandırmaya çalışıyorsunuz, bunların hepsi amerikanın oyunları!!!!!

fusetea6

İnsan Kaynakları Sen beyaz yakalı olsan kesinlikle insan kaynakları departmanında çalışırdın! Çünkü insanlarla iletişimin çok kuvvetli. Onları tanımak ne istediklerini anlamak tam olarak senin işin. Bunu yapmak hoşuna gidiyor. Ayrıca çalışmayı seven işine sahip çıkan bir insansın. Bu da iş dünyasında senin farkındalık yaratmanı sağlayacak bir özellik!

jk_97_busu_99

Satış ve Pazarlama! Sen beyaz yakalı olsan kesinlikle satış ve pazarlama departmanında çalışırdın! Çünkü ağzın çok iyi laf yapıyor. Karşındaki insanı ihtiyacı olmayan bir şeyi bile almaya ikna edersin. İkna kabiliyetin çok yüksek. Şeytan tüyü var sende! Ayrıca çalışmayı seven işine sahip çıkan bir insansın. Bu da iş dünyasında senin farkındalık yaratmanı sağlayacak bir özellik

Görüş Bildir