Beyaz Saray Dökülüyor! Fareler Cirit Atıyor, Tavan Akıyor, Tuvaletler Taşıyor

 > -

Amerika Birleşik Devletleri'nin en önemli yönetim binası olan ve ABD başkanının konutu olan 'Beyaz Saray' tavan akıntıları, fareler ve böceklerle uğraşıyor. 

Beyaz Saray'da tuvaletler tıkanıyor, fareler cirit atıyor.

Amerikan Washington post gazetesinin 'Beyaz Saray tadilat tutanaklarına dayandırdığı haberine göre Beyaz Saray'da bazı tavanların aktığı, bazı tuvaletlerin taştığı, bazı odalarda fare, hamam böceği ve karıncaların görüldüğü ve çalışanların düzenli olarak bu konularda ilgili çalışanlara tadilat talebinde bulunduğu belirtildi.

'Durum Odası'nda fareler geziyor.

Beyaz Sarayın istihbarat yönetim merkezi olarak kullanılan 'Durum Odası'na (White House Situation Room) birçok kez farelerin girip çıktığı bilgisi paylaşıldı. Ayrıca Özel Kalem Müdürü John Kelly'nin odasında da karıncaların görüldüğü ve tedbir alınmasının istendiği belirtildi.

'Eski bir binada bu tür şikayetlerin olması normal'

1792 yılında temeli atılan ve 1800 yılında tamamlanan binanın tamir ve tadilat işleri Federal Kamu Binaları Hizmeti departmanında. Departman Beyaz Saray'ın tadilatı için kendi personelini ve taşeron şirketleri kullanıyor. Buna rağmen böyle sorunlarla karşılaşılmasını ise binanın eski bir yapı olmasına bağlıyor.

217 yaşındaki Beyaz Sarayın farelerle olan derdi sosyal medyada gündeme oturdu...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir