Bergüzar Korel'in 2019'u Uğurlarken Paylaştığı Hamilelik Fotoğrafına Gelen Birbirinden Çirkin Yorumlar Pes Dedirtti!

2.6bPAYLAŞIM

Bu güzellik karşısında nasıl böyle yorumlar yapabiliyorlar, aklım almıyor...

Sanat dünyasının en mütevazı isimlerinden biri olan ve yaptığı işlerle her daim kendine hayran bırakan Bergüzar Korel Instagram hesabından bir paylaşım yaparak 2019'u uğurladı.

2019'da hayal ettiği pek çok şeye kavuştuğunu söyleyen ve yaşadığı zorluklardan bahseden Bergüzar Korel, çok şey öğrendiğini de ifade etti.

"Sevgili 2019, bir kaç sözüm var sana... Hakkını yiyemem... Oldukça bonkördün bana..."

Hayatımda yıllardır çok istediğim tiyatroma, sahneme kavuşturdun beni, şimdi hasretle tekrar oyunuma sarılacağım günü beklemekteyim bilesin yeni yıl. Şarkılar söyledim yine sahnede. Benim için unutulmaz anlardı. Aydınlandım, kendime ve hayatıma şükran duymayı öğrettin. Karşıma hep iyi insanlar çıkardın. Beni seven, koruyan, kollayan mutluluğumla, başarımla sevinen, sahiplenen... Ve en önemlisi; yılın son gecesinde kucağımda Gün’ümle bir dilek dilemiştim bilen bilir. Dileğimi gerçekleştirdin. Mucizeme kavuşmama vesile olduğun için öncelikle teşekkür ederim sana.

"Etimden et koparcasına acı çektiğim günlerim hatta aylarım oldu, yaraları hâlâ kanayan..."

Verdiklerin kadar benden götürdüklerin, kaybettiklerim de oldu bu yıl. Etimden et koparcasına acı çektiğim günlerim hatta aylarım oldu, yaraları hala kanayan... Çok sorguladım kendimi, hayatımı... Hiç isyan etmedim, etmeyeceğim. Çok şey öğrendim. Sabrı, sükuneti, kabullenmeyi, beklemeyi sevgi ile hep iyiliğe inanmayı. Ve sen küçük mucizem. Çok istedim seni. Çok dua ettim. Karnıma düştüğün ilk günden beri kolay bir yolculuğun olmadı. Elimden geldiğince korudum seni ama gitmenden çok korktum. Çok korktuk. Hepimiz... En çok da abin. Ama sen bizi hiç bırakmadın. Şimdi karnımda durmadığın, tekmelediğin her an varlığına minnet duyuyorum canım oğlum. En karanlık gecelerime ışık oldun hep. Tüm ailemiz ve arkadaşlarımız seni umutla, merakla, neşeyle bekliyor. Abin ve baban gibi iyi yürekli, neşeli, bilge bir ruh olduğunu derinden hissediyorum yavrum... Allah’ım sana sağlık sıhhat ve huzur versin. 2020 senden tek beklentim mucizemi sağlıkla kucağıma alacağım sağlık ve huzur dolu bir yıl. Sevgiyle.

İçini samimiyetle döktüğü bu paylaşımının sonuna da hamilelik fotoğrafını iliştirdi. Nasıl güzel, nasıl duru...

Ama... Hep bir ama var. Yüreği yeterince güzel olmayan insanlar magazin sayfalarının paylaştığı bu fotoğrafın altına birbirinden çirkin yorumlar yaptı. Sizinle bir kısmını paylaşıyoruz, çünkü güzellik nedir herkesin öğrenmesini istiyoruz. Bu samimi mesaj, bu dünya güzeli fotoğrafa bu yorumları bir daha yapmasınlar diye yapıyoruz.

👇

👇

👇

👇

👇

👇

👇

👇

Ne kocasından izin almasına ne de hiçbir dayanağı olmayan toplumsal cehaletle başa çıkmasına gerek var. Bergüzar Korel, çok ama çok güzelsin! ❤️

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Gizli Kullanıcı

3 kere dislike.👎

h-mert-firtina

ee yani ..

merve-yalman-yesilkaya

onedio konu kalmadı galiba...

limbo-fighter

Benim anlamadığım, be mkmun içerik yöneticisi yorumları cümle aleme saçmışsın da kullanıcı adlarını niye sansürlüyorsun? Fotoğraf herkese açık değil mi, altına yorum atarken bunu herkesin göreceğini bilmeden mi atıyorlar da sanki kalkıp orospu çocuklarının özel hayatının gizliliğine önem veresin tutuyor? Yorumu yapanların bile sikinde değil kimin ne düşündüğü sen niye kapatıyorsun?! Neyi, kimi, neyden koruduğunu sanıyorsun mkmun gerizekalısı...

Gizli Kullanıcı

Anladık çocuğu olacak.Gösterip durmanın ne gereği var

Görüş Bildir