Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bekar Bir Annenin Çocuğunun Babası Hakkında Paylaştığı Derin ve Anlamlı Yazı

-

Jessica Singleton ve eski sevgilisi Jon'un bir oğulları var. Jon harika bir baba. BoredPanda'dan derlediğimiz habere göre bir gün bile oğlunu hayal kırıklığına uğratmamış.

Kaynak: http://www.boredpanda.com/mom-facebook-p...

Jessica Singleton, Pierson adındaki ufaklığın biricik annesi. Pierson'ın babası Jon ile artık birlikte olmayabilir, ancak Jessica bekar bir anne olmaktan çok uzak.

İşte sırf bu yüzden Jon'a teşekkür etmek için Facebook'ta bir gönderi paylaştı.

"Bu benim eski sevgilim. Burada gördüğünüz altından değerli. Bu adam devlet üzerinden bir kuruş bile ödemeyen bir adam çünkü oğlumun yeni kıyafetlere ihtiyacı olduğunda aramam yeterli. Bu adam Vudu'dan bir deste çocuk filmi alan bir adam böylece ben bile kendi evimde oğlumla izleyebiliyorum. Oğlumu hazırlayıp markete gitmeyeyim diye kapımın önüne 45 dolarlık bebek bezi kutusu bırakan adam. Benim çok işim olduğunda ya da biraz uykuya ihtiyacım olduğunda aradığımda 10 dakika içinde oğlumu almaya gelen adam."

Eski sevgilisinin harika bir baba olduğunu her fırsatta belirtiyor Jessica.

İlişkileri bitmiş olsa da oğulları için bir araya gelen ebeveynler, olması gerekenin bir örneğini sergiliyor.

"Ben streslendiğim için ağlamamı dinleyen bir adam. Oğluna, kafadan en sevdiği insanları sıralarken annesinin sevgilisini unutmamasını tembihleyen bir adam... Kapıda kaldığımızda koşarak gelen ve akşamlarını bize yemek hazırlayarak geçiren bir adam. Ben o kadar çok hediye alamadığımda oğluna aldığı hediyelere 'anneciğinden' yazan adam. Oğlum kuzenleriyle olabilsin diye hala kız kardeşimin çocuklarına bakıcılık yapan adam. Craigslist'ten yabancılarla tanışmaya giderken güvende olacağımdan emin olmak için bana eşlik eden adam. Bu, çocuğumun bebek bezi çantası takan, çikolatalı süt hazırlayan, özverili, korumacı, cömert ve hünerli BABASI."

Jessica'nın gönderisi interneti kasıp kavurdu.

O kadar güzel bir takım olmuşlar ki!

"Bu noktaya gelene kadar aştığımız engeller muazzam. Bu kolay değildi, bu bir seçimdi. Bahane yaratmayı bırakıp çocuğunuz için bir araya gelin. Ben tanıdığım en inatçı insanım ancak oğlumuzun iyiliği için bağışlama bize kolay geldi. İşte bu yüzden, çocuğumu her gün görüyorum. Birbirimizin varlığını hep hoş karşılıyoruz. Eğer son zamanlarda belirtemediysem, sana minnettarım. Daha doğrusu, motivasyonlu bir birey olduğun ve bir zamanlar sahip olduğun altyapıya rağmen Pierson'a harikulade bir rol modeli sağladığın için. Oğlumun senden hep göreceği sevgi miktarına bayılıyorum."

Pierson böyle ebeveynlere sahip olduğu için çok şanslı.

Çoğu buna sahip olamıyor...

"Küçük adam, annecik ve babacık günlerini parkta geçiriyor. Jessica Singleton gibi bir ortak ebeveyne sahip olduğum için müteşekkirim. Yaptığı şeyler ve oğlumuzun en sevdiği iki insanla vakit geçirebilmesi için gösterdiği çabalar muhteşem."

Teşekkürler Jessica ve Jon. Birçok insana ulaşan bu gönderiyle doğru ebeveynlik nasıl yapılır gösterdiniz.

Ve birçok insanın kalbine dokundunuz. 😍

"Oğlunun babası olan bu adamın babalık yaptığını söyleyen bir gönderiyi halka açık olarak paylaşmak zorunda kalmasını açıkçası üzücü buluyorum... Nasıl bir dünyada yaşıyoruz ki bu olması gereken değil de bir başarı olarak görülüyor?"

Bravo! 👏👏

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Gizli Kullanıcı

Barışın o zaman amk

alienca

Boşanmış bir ailenin çocuğu olarak söylüyorum ki; en önemlisi de bu işte kişisel anlaşmazlıkları bir kenara koyup çocuğunun fiziksel ve ruhsal sağlığını göz önünde bulundurup ona göre davranmak. Bir zamanlar bir şeyler yaşanmış ve bir süre sonra artık olaylara aynı çerçeveden bakamamış olabilirsiniz ama ortak bir sorumluluğunuz varsa aranızdaki anlaşmazlığı bahane ederek beraber dünyaya getirdiğiniz çocuğunuzun hayatını işkenceye çevirmeyin, karşınızdaki eski sevgilinizin annelik ve babalık rolündeki başarısını değerlendirin sadece tıpkı yukarıdaki muazzam örnekteki gibi.

nadia

Evlensenize siz ya. ❤️ Adamı ayakta alkışlıyorum.

mevvou

siz neden ayrıldınız yahu

beril.b.cam

her şey çok güzel vs vs de madem bu kadar iyi anlaşıyolar, birbirlerinin harika bir adam/kadın olduğunu düşünüyolar neden boşanmışlar?

Görüş Bildir