Beğenilerine Göre Bilinçaltın Aşk mı Cinsellik mi Diyor?

-

Diziler filmlerle, kitaplardan ünlülere kadar çeşitli konularda en beğendiğin seçeneği işaretliyorsun ve bilinçaltını okuyoruz!

#1

Sherlock
Breaking Bad
How I Met Your Mother
Game of Thrones

#2

Leyla ile Mecnun
Avrupa Yakası
Behzat Ç
Aşk-ı Memnu

#3

Tutunamayanlar - Oğuz Atay
İnce Memed 1 - Yaşar Kemal
Kürk Mantolu Madonna - Sabahattin Ali
Çalıkuşu - Reşat Nuri Güntekin

#4

Yüzyıllık Yalnızlık / Gabriel Garcia Marquez
Şeker Portakalı / José Mauro De Vasconcelos
Küçük Prens / Antoine de Saint-Exupéry
Harry Potter Serisi / J. K. Rowling

#5

#6

#7

Muhsin Bey
Babam ve Oğlum
Yol
Masumiyet

#8

Yüzüklerin Efendisi
Yıldız Savaşları
Geleceğe Dönüş
Harry Potter

İliklerine kadar aşk insanısın!

Senin ekmeğin, suyun, havan aşk olmuş.  Aşk senin için adeta yaşama sebebi. Hayata aşk ile tutunuyorsun. Sanat, spor, felsefe, bilim ne işle uğraşırsan uğraş senin için hepsi aşk. Aşksız yapamıyorsun, eksik hissediyorsun, bir yanın hep boş kalıyor.  Hayat adeta zindan oluyor. Aşk seni bulduğunda ise adeta kalbin kelebek gibi çırpıyor, dört mevsim bahar oluyor, her daim şen oluyorsun.   Sen aşkın kitabını yazmışsın. Geride bıraktıkların seni akıllarından hiç çıkaramıyorlar. Onları nasıl zirvelere taşıdıysan seni unutmak için çok zorlanıyorlar. Sen aşkı doruklarda yaşadığın için mutluluğun ne olduğunu iyi bilenlerdensin. Haliyle de  aşkına her zaman sadıksın, birini sevdin mi gözün dünyayı görmüyor, her şeyini sevdiğine adıyorsun. Onsuz yaptığın hiçbir aktiviteden keyif almazken, onunlayken en küçük şey bile seni deli gibi eğlendirip keyiflendiriyor. Aşk resmen senin için var edilmiş bir kavram ;)

Adına da derler seks!

Seks, senin zihnine, var olmanın kaçınılmaz bir sonucu olarak yer etmiş. Bunu kendine ve çevrene itiraf etmen zor olabilir ama insanın doğasından olan bir gerçeklik bu. Varlığımızın devamını getirmek amacıyla üremek zorunda olduğumuzu ve bu durumun aslında pek çok biyolojik gereksinimden farksız olduğunu görebilmişsin. Sen bir haz düşkünü müptezel değilsin elbette ama partnerinle beraberken güçlü hissetmeyi seviyor, buna rağmen ''gösteriyi'' gerçekten sen yönetmene rağmen, partnerinin senin üzerinde kontrolü olduğunu düşünmesine izin veriyor ve bu durumdan garip bir şekilde haz alıyorsun. Hazzı doruklarda yaşayabiliyor ve yaşatabiliyorsun. Kısacası zihninin dört bir köşesinde, genlerini bir sonraki nesillere aktarmak ve bu esnada da dizginleri eline almak var!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Gizli Kullanıcı

İliklerine kadar aşk insanısın! İliklerine kadar aşk insanısın! Senin ekmeğin, suyun, havan aşk olmuş. Aşk senin için adeta yaşama sebebi. Hayata aşk ile tutunuyorsun. Sanat, spor, felsefe, bilim ne işle uğraşırsan uğraş senin için hepsi aşk. Aşksız yapamıyorsun, eksik hissediyorsun, bir yanın hep boş kalıyor. Hayat adeta zindan oluyor. Aşk seni bulduğunda ise adeta kalbin kelebek gibi çırpıyor, dört mevsim bahar oluyor, her daim şen oluyorsun. Sen aşkın kitabını yazmışsın. Geride bıraktıkların seni akıllarından hiç çıkaramıyorlar. Onları nasıl zirvelere taşıdıysan seni unutmak için çok zorlanıyorlar. Sen aşkı doruklarda yaşadığın için mutluluğun ne olduğunu iyi bilenlerdensin. Haliyle de aşkına her zaman sadıksın, birini sevdin mi gözün dünyayı görmüyor, her şeyini sevdiğine adıyorsun. Onsuz yaptığın hiçbir aktiviteden keyif almazken, onunlayken en küçük şey bile seni deli gibi eğlendirip keyiflendiriyor. Aşk resmen senin için var edilmiş bir kavram ;)

boslafebesi

İliklerine kadar aşk insanısın! tanışmak isteyen kızlar arasın 0900 900 90 09 qwjkdhqkwd :D

nurcii

son soruya yüzüklerin efendisi dersem seks, geleceğe dönüş dersem aşk çıkıyor .. ikisi de favorim ise gerisi teferruat diyebiliriz:)))

ahmet-yaman3

iliklerine kadar aşk insanısın

nazli-askin

İliklerine kadar aşk insanısın!

Görüş Bildir