Beğendiğin Yiyeceklere Göre Sen Aslında Hangi Millettensin?

Yemek Testleri-

Bakalım acıkmadan testi bitirebilecek misin? :)

1. Haftasonu kahvaltısında favorin?

Kruvasan
Sandviç/Tost
Krep
Peynir - Zeytin
Poğaça
Süt ve gevrek

2. Sabahları hangisi olmazsa olmaz?

Filtre Kahve
Çay
Portakal Suyu

3. Hangi patates yemeğini tercih edersin?

Patates Kızartması
Patates Haşlama
Patates Oturtma

4. Fast foodlardan hangisi?

Burger King
Mc Donalds
KFC
Popeyes
Pizza Hut
Little Ceasers
Dominos

5. 3 büyüklerden hangisi?

Hamburger
Pizza
Lahmacun

6. Acıkmaya başladık mı?

Zeytinyağlı Yaprak Sarma
Kısır
İçli Köfte

7. Aman sabahlar olmasın..

Ciğer Tava
Mantar Izgara
Beyti Kebap

8. Bu havalarda ne güzel gider..

Hamsi Tava
Suşi
Midye Tava

9. Onlarsız yemek olmaz.

Patatesli yemekler
Patlıcanlı yemekler

10. Mevsimi gelse de yesek.

Kiraz
Erik

11. Son olarak tatlı tercihinizi öğrenelim..

Dondurma
Çikolata

Almanya!

wallpaper.pickywallpapers.com

Vay vay vay! Karşımızda kimler var efendim.. Was machst du? Anlamamış olabilirsin ama biz sendeki Almanlığı  hissettik. Meşhur Umut Sarıkaya karikatüründeki o cümle aklımıza geldi hemen: Almanlıktan aldığın tadi başka bir şeyden almamış olabilir misin? Belki bilardo? Ama yok lan Almanlık daha güzel. Şu dünya üstünde Almanlar kadar başarılı bir millet daha yok. Araba desen onlarda, bilim-teknik desen onlarda, futbol desen, eh haliyle, onlarda. Mekaniksin, planlısın, programlısın. Tek kusurları biz Türkleri biraz kıskanıyorlar  ;) Neyse sen kısaca üstün Alman teknolojisisin. Auf wiedersen übermensch!

İspanyol.

www.freewallpapersbox.com

Vuhuuuuu karşımızda asi bir matador var! Senin ruhun dünyanın, eğlenceye en düşkün milletine ait.  Nerede eğlence var orada sen!  Düğünlerden eksik olmayan Kamber gibisin bir nevi. Fiesta ve Siesta'nın insanısın. Sıcakkanlı olduğun için en iyi dostların da Türkler oluyor. Sen bugün İspanya'ya taşınsan hiç uyum sorunu yaşamazsın. Sana derhal bir oturum izni mi baksak? ;)

Fransız!

Senin ruhun dünyanın en acayip insanlarına sahip milletine ait. Sen basitçe "le unique" dedikleri insanlardansın. Nadir bulunan yani: Numunelik! Seni başkasına sorsak, ilk diyeceği hiç şüphesiz "değişik" olurdu. Tavırların ve de hareketlerin çoğuna ilginç gelir ve başta sana alışamazlar. Sevenin olduğu kadar nefret edenin de çoktur yani. Eee iz bırakmak böyle bi' şey olsa gerek. Kibirlisin de. Ama bu kibir senin bilgi ve kültüründen ileri gelmekte,  M./Mme Français!

"Kanada" çıktı!

files.all-free-download.com

Senin ruhun dünyanın en saf, en temiz kalpli insanlarına sahip milletine ait. Kimine göre şovmen kimine göre muhteşem bir başbakanınız var.  Ki sen de muhteşem bir insansın ;) Evet, çok temiz kalplisin ki, birisi senin ayağına bassa ondan özür dilersin, o derece.  İyilik meleğisin kısaca. God bless Canada :)

İskandinav!

cdn.tempi.it

Senin ruhun dünyanın en saf, en temiz kalpli insanlarına sahip milletine ait. Refah seviyesi tavan yağmış ükeler muhteşem çoğrafya muhteşem kii sen de muhteşem bir insansın ;) Evet, çok temiz kalplisin ki, birisi senin ayağına bassa ondan özür dilersin, o derece.  İyilik meleğisin kısaca ;)

İngiliz!

images2.fanpop.com

Senin ruhun dünyanın en asilzade milletine ait. Doğuştan gelen bir kibarlık, bir asillik var her şeyinde. Birisi seni yemek yerken görse "vay arkadaş biz bu zamana kadar, yemek yemiyormuşuz; otlanıyormuşuz" der, o kadar! Diplomatsın ayrıca. İlişkiler arasındaki bağlantıyı saniyesinde çözer, anında strateji kurabilirsin. İş bağlamak, iş bitirmek tam senin işin yani, ey güneş batmayan ülkenin biricik ferdi!

ONEDİO YEMEK SUNAR!

A post shared by @onediocomtest on
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Yummy

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
melisa40

Almanya! Almanya! wallpaper.pickywallpapers.com Vay vay vay! Karşımızda kimler var efendim.. Was machst du? Anlamamış olabilirsin ama biz sendeki Almanlığı hissettik. Meşhur Umut Sarıkaya karikatüründeki o cümle aklımıza geldi hemen: Almanlıktan aldığın tadi başka bir şeyden almamış olabilir misin? Belki bilardo? Ama yok lan Almanlık daha güzel. Şu dünya üstünde Almanlar kadar başarılı bir millet daha yok. Araba desen onlarda, bilim-teknik desen onlarda, futbol desen, eh haliyle, onlarda. Mekaniksin, planlısın, programlısın. Tek kusurları biz Türkleri biraz kıskanıyorlar ;) Neyse sen kısaca üstün Alman teknolojisisin. Auf wiedersen übermensc

seyma193

İngiliz!

korekolikgirl

ALMANYA NE ONEDİO ÇOK KIRILDIM KORE OLSA ANLİCAM DA

sedat-tuzun

lan bak beni delirtme

erkang

Vuhuuuuu karşımızda asi bir matador var! Senin ruhun dünyanın, eğlenceye en düşkün milletine ait. Nerede eğlence var orada sen! Düğünlerden eksik olmayan Kamber gibisin bir nevi. Fiesta ve Siesta'nın insanısın. Sıcakkanlı olduğun için en iyi dostların da Türkler oluyor. Sen bugün İspanya'ya taşınsan hiç uyum sorunu yaşamazsın. Sana derhal bir oturum izni mi baksak? ;)

fyzacar

İspanyol. Vuhuuuuu karşımızda asi bir matador var! Senin ruhun dünyanın, eğlenceye en düşkün milletine ait. Nerede eğlence var orada sen! Düğünlerden eksik olmayan Kamber gibisin bir nevi. Fiesta ve Siesta'nın insanısın. Sıcakkanlı olduğun için en iyi dostların da Türkler oluyor. Sen bugün İspanya'ya taşınsan hiç uyum sorunu yaşamazsın. Sana derhal bir oturum izni mi baksak? ;)

Başlıklar

AlmanyaBilimİngiltereİspanyaTercihfutboltatlı
Görüş Bildir