Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Beğendiğin Yemeklere Göre Bilinçaltın Neye Saplantılı?

Yemek Testleri-

Yemek tercihlerinin senin hakkında söyleyecekleri var...

1. Cinsiyetini alarak teste başlayalım!

2. Kahvaltına eşlik eden içecek hangisi olur?

3. Peki hangisi senin yapacağın tarzda bir kahvaltı?

4. Bu egzotik mutfaklardan birini tercih edecek olsan hangisi olurdu?

Kore
Filipin
Japon
Tai
Çin
Hint

5. Öğlen yemeği tercihin hangisine yakın?

6. Bir de tatlı bir şeyler seç!

7. Son olarak akşam yemeğini öğrenerek testi tamamlıyoruz.

Seks çıktı!

Arzuların ve ateşin her zaman çok yüksek. Seks genellikle zihninde, tıpkı diğer insanlar gibi. Ama sen bu konuya biraz daha fazla yönelmiş ve biraz daha fazla kafa yoruyor gibisin. Sonuçta bu da hayatın içinden bir durum. Bundan kime ne?

Yemek çıktı!

Testi düşündüğümüzde senin bu sonuca ulaşman pek şaşırtmadı. Çünkü zaten senin için yemek çok çok farklı bir noktada. Bazıları için sadece karın doyurmak, hatta bazıları için yük gibi gelse de senin bu konuyla ilgili düşüncelerin uçsuz bucaksız. Bilinçaltında da bu konuya saplantılı olman şaşırtmadı.

8. Seyahat çıktı!

Yeni mekanlara gitmek, yeni yerler görmek, yeni insanlar tanımak... Bunlar senin takıntıları işte. Her zaman daha farklı anılar biriktirmek, daha farklı şeyler görmek istemen bazen stabil olman gerekenlerde kafanı yorsa da, saplantıya kaçmadan sevdiğin şeyi yapmaktan güzel ne var zaten?

Bilgi çıktı!

Senin için bilgi = güç. Bir şeyler okumak, bir şeyler incelemek ya da sadece istediğin bir konuda saatlerce düşünmek. Ne kadar zorlarsan o kadar büyüyeceğini bildiğin için en değerli organın olan beynini her zaman çalıştırıyor, resmen ona antreman yaptırıyorsun.

Doğa çıktı!

Oksijen, doğal renkler ve açık hava. Sen dışarıda olmalısın, sen doğada olmalısın. Senin saplantın belki ayaklarının toprağa değmesi belki de su sesi dinlemek, bilmiyoruz fakat bildiğimiz bir şey var ki senin huzuru bulmak için arada doğayla bütünleşmen gerek.

Aile çıktı!!

Ailen senin için her zaman öncelikler sırasında birinci. Daima aklındalar ve onların iyiliği senin için çok şey ifade ediyor. Onların yakınında olmak hem sana güç hem de onlara güç oluyor. Önemli olan bunu kriz anlarında da koruyup, problemleri beraber aşmak değil midir zaten?

ONEDİO YEMEK SUNAR!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

A post shared by @onediocomtest on
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Yummy

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
hasan-yilmaz52

Bilgi çıktı!enin için bilgi = güç. Bir şeyler okumak, bir şeyler incelemek ya da sadece istediğin bir konuda saatlerce düşünmek. Ne kadar zorlarsan o kadar büyüyeceğini bildiğin için en değerli organın olan beynini her zaman çalıştırıyor, resmen ona antreman yaptırıyorsun.

deniz.840

yemek çıktı😊bu test beni çok acıktırdı

hilal-coskun2

Yemek çıktı! Testi düşündüğümüzde senin bu sonuca ulaşman pek şaşırtmadı. Çünkü zaten senin için yemek çok çok farklı bir noktada. Bazıları için sadece karın doyurmak, hatta bazıları için yük gibi gelse de senin bu konuyla ilgili düşüncelerin uçsuz bucaksız. Bilinçaltında da bu konuya saplantılı olman şaşırtmadı.

abdullah-calar

Aile çıktı!! Ailen senin için her zaman öncelikler sırasında birinci. Daima aklındalar ve onların iyiliği senin için çok şey ifade ediyor. Onların yakınında olmak hem sana güç hem de onlara güç oluyor. Önemli olan bunu kriz anlarında da koruyup, problemleri beraber aşmak değil midir zaten?

yeliz-bilgin-kumbaraci

İştah ve metabolizma üzerine etkileri nedeni ile bir takım hormon hastalıklarında şişmanlama, vücutta yağ dağılımının değişmesi gibi sorunlar yaşanabilir. Liv Hospital Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Serpil Salman kilo vermeyi zorlaştıran hormonal sorunları anlattı.

Başlıklar

CinsellikTercihtatlı
Görüş Bildir