Beğendiğin Instagram Fotoğraflarına Göre Ne Kadar Elitsin?

-

Verdiğin likelara göre ne kadar elit olduğunu söylüyoruz!

1. 👇

2. 👇

3. 👇

4. 👇

5. 👇

6. 👇

7. 👇

8. 👇

9. 👇

10. 👇

Senin elitliğin ülke sınırlarını aşmış!

Bazı şeyler doğuştan gelir, okullarda öğretilemez ya da parayla satın alınamaz. Senin asaletin de doğuştan geliyor. Mükemmeliyetçisin aynı zamanda anlayışlısın da. Bu da çevrende çok sevilmeni sağlıyor. Kusursuz olmak gibi bir derdin yok, hata yapmaktan korkmuyorsun. İşte seni kusursuz kılan da bu. Zaman zaman haksız eleştirilere maruz kalsan da hiç kendini bozmuyorsun. Çünkü asalet :)))

Elitlik suçsa cezan idam olsun!

Bu kadar güzel özelliği kendinde toplamış olman biraz haksızlık. Sempatiksin, bilgilisin, yaratıcısın... Sende insanları ele alan inanılmaz bir büyü var. Giyim tarzın, yürüyüşün, bakışın, gülüşün her mimiğin seni diğerlerinden ayırıyor. Her konuda bilgilisin, her zaman söyleyecek bir sözün var. İşte sen bu yüzden kocaman bir elitsin.

Elitlik mevzusunu pek kafaya takmıyorsun!

Senin gözün yükseklerde değil, her zaman hissettiği gibi yaşamak isteyenlerdensin. Hiç  kimseyi yargılamaz, kimsenin de seni yargılamasına izin vermezsin. İnsanlarla aran çoğunlukla iyidir. Kimseyi bilerek ve isteyerek üzmezsin. İçinde kocaman bir çılgın yatıyor diyebiliriz. Hatta sende düğüne şortla gidecek bir tip var.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
karbey77

Senin elitliğin ülke sınırlarını aşmış! olabilir...

superteams135

Elitlik suçsa cezan idam olsun :)

taedium_vitae

hepsini begendim valla 😁

orhan-ulusoy

Elitlik mevzusunu pek kafaya takmıyorsun!

gzm-ynklr

Elitlik suçsa cezan idam olsun! Bu kadar güzel özelliği kendinde toplamış olman biraz haksızlık. Sempatiksin, bilgilisin, yaratıcısın... Sende insanları ele alan inanılmaz bir büyü var. Giyim tarzın, yürüyüşün, bakışın, gülüşün her mimiğin seni diğerlerinden ayırıyor. Her konuda bilgilisin, her zaman söyleyecek bir sözün var. İşte sen bu yüzden kocaman bir elitsin.

Görüş Bildir