Beğendiğin Dizilere Göre Baskın Karakter Özelliğini Söylüyoruz!

222PAYLAŞIM

10 soruda toplam 60 diziden oluşan bir test hazırladık. Verdiğin cevaplara göre baskın karakter özelliğini söyleyeceğiz!

Hazırsan başlayalım! 🎬

#1

Vikings
Sex Education
Altered Carbon
Better Call Saul
The Haunting Of Hill House
Bron

#2

Anne with an E
Fringe
Friends
Boardwalk Empire
La Casa de Papel
The Walking Dead

#3

Da Vinci's Demons
The End of the F***ing World
Vis a Vis
Glow
This Is Us
Orange Is the New Black

#4

Outlander
Orphan Black
Rick and Morty
Sense8
13 Reasons Why
Peaky Blinders

#5

Person of Interest
Westworld
Sherlock
Russian Doll
Marco Polo
Skam

#6

True Detective
Brooklyn Nine-Nine
The 100
Mindhunter
The Punisher
Narcos

#7

Limitless
Pose
Suits
It's Always Sunny In Philadelphia
Ozark
Daredevil

#8

Shameless
Banshee
Black Mirror
Homeland
The Crown
You

#9

House of Cards
Modern Family
Jessica Jones
Lucifer
The Blacklist
Dark

#10

The Handmaid's Tale
After Life
Elite
Rome
How I Met Your Mother
Stranger Things

Cesaret!

Beğendiğin dizilere göre senin en baskın karakter özelliğin: cesur olman. Korkusuzsun ve gözünü budaktan sakınmazsın. Bu cesaretin tabii ki kendine güveninden ileri gelmekte. Ancak asla aptal değilsin; cesaretle aptallığın arasındaki o ince çizginin gayet farkındasın yani. Zor durumları seviyorsun bir yandan da, baskının altında ezilmiyor; hatta daha da gaza geliyorsun. Senin hayatında vazgeçmek yok kısaca.

Sıcakkanlılık!

Beğendiğin dizilere göre senin en baskın karakter özelliğin: sıcakkanlı olman. Evet, sen tam bir sosyal insansın. Bu özelliğin sıcakkanlı olmandan ileri geliyor tabii. Oldukça dışa dönük bir yapın var: Sıcakkanlı, arkadaş canlısı ve girişken bir kişiliksin yani. Pozitifsin, bedeninden etrafa artılar saçılıyor ve bir adet tebessüm yüzünden hiç eksik olmuyor; işte tam da bu yüzden insanları kendine çekiyorsun. Sensiz plan yapılmaz, bir yere gidilecekse ilk sen aranırsın.

Hırs!

Beğendiğin dizilere göre senin en baskın karakter özelliğin: hırslı olman. Senin hayatını tek bir kelimeyle özetleyecek olursak o kuşkusuz mücadele olurdu. Sen her konuda zorluk çekebilirsin ama motivasyon ve odaklanma konusunda asla. Hedefe kitlendiğin anlarda hiçbir şey seni yolundan edemez. Ayrıca önünü görmeyi çok seviyorsun; bu yüzden her ne kadar tutmasa da plan yapmayı çok seviyorsun. Son olarak mental olarak çok güçlüsün!

Güvenilirlik!

Beğendiğin dizilere göre senin en baskın karakter özelliğin: güvenilir olman. Etrafındaki insanların bileceği üzere sen tam bir sırdaş, tam bir dostsun. Mert ve dürüstsün. Bu hayatta en çok değer verdiğin şey samimiyet. Samimiyetsizliği gördüğün zaman içinde ne istek kalıyor ne de inanç. Ayrıca sözünde durmak senin belirgin özelliğin tabii ki de. Kısaca bu hayatta "insanca" diyebileceğimiz en onurlu özelliğe sahipsin...

Yardımseverlik!

Beğendiğin dizilere göre senin en baskın karakter özelliğin: yardımsever olman. Bu yüzden sana çok net olarak "iyilik yap, denize fırlat" insanı diyebiliriz. Senin bu hayattaki yegane amacın başkalarına yardım etmek. Senin bu başkalarına yardım etmelerin, çoğu zaman kendini de unutmana neden oluyor. Olsun arkadaşlarının/ailenin/sevdiklerinin keyfi yerinde olsun da, sen bir şekilde kendi yaralarını iyileştirirsin değil mi?

Hassasiyet!

Beğendiğin dizilere göre senin en baskın karakter özelliğin: incelikli ve hassas biri olman. Sen bu dünyanın küçük sevgi pıtırcığısın! Senin kocaman bir kalbin vardır ve bu kalbe hemen hemen herkes sığabilir. Dünyanın en hassas, en ince insanı olman kuvvetle muhtemel, öyle ki dünyanın en ücra köşesinde yaşanan acı bir olayı ta en derinlerinde hissetmen mümkün. Bu yüzden "bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasıncı asla değilsin. Son olarak dikkatli, kibar ve nazik olduğunu da eklemek gerek.

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ordekkac

Hassasiyet olduğuna emin misiniz? fkjg

kimtaehyung.gr

filimlerin çoğunu salladım ve cesaret çıktı:(

sevgii

incelikli ve hassas biri

panik-anne

Beğendiğin dizilere göre senin en baskın karakter özelliğin: hırslı olman. Senin hayatını tek bir kelimeyle özetleyecek olursak o kuşkusuz mücadele olurdu. Sen her konuda zorluk çekebilirsin ama motivasyon ve odaklanma konusunda asla. Hedefe kitlendiğin anlarda hiçbir şey seni yolundan edemez. Ayrıca önünü görmeyi çok seviyorsun; bu yüzden her ne kadar tutmasa da plan yapmayı çok seviyorsun. Son olarak mental olarak çok güçlüsün!

gzm-ynklr

Hassasiyet Beğendiğin dizilere göre senin en baskın karakter özelliğin: incelikli ve hassas biri olman. Sen bu dünyanın küçük sevgi pıtırcığısın! Senin kocaman bir kalbin vardır ve bu kalbe hemen hemen herkes sığabilir. Dünyanın en hassas, en ince insanı olman kuvvetle muhtemel, öyle ki dünyanın en ücra köşesinde yaşanan acı bir olayı ta en derinlerinde hissetmen mümkün. Bu yüzden "bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasıncı asla değilsin. Son olarak dikkatli, kibar ve nazik olduğunu da eklemek gerek.

Görüş Bildir